Skip to main content

חדרי סלון יפים עם מדפים המובנית

למה-Ins נבנה?

חדר מובנה ins Living יכול להוסיף סגנון ואישיות כמו גם אחסון. ומכיוון-ins בנוי יכול להיות מתוכנן כדי לשרת את הצרכים הספציפיים של הבית שלך, האפשרויות הן כמעט אינסופיות. דוגמה זו באה אדריכלים קריספ, עם הצילום ידי Rob Karosis. אם אתה רוצה ליצור אחסון סגור, שטח תצוגה פתוח, או תשומת קריאת פרטים ספציפיים נבנה בהתאמה אישית-ins יכול להציע את הפתרון המושלם.

ניצול מקסימאלי של שטח

בתים עם קירות משופעים יכולים להוות סיבוכים מסוימים כאשר מנסים לקשט ומרחב הגדלה. הזווית של הקירות יכולה להקשות להשתמש ארונות טרומיים מבלי לגרום הפסקה חזותית. במקרה זה, שנבנה-ins בסלון מנהג יכול לספק פתרון מצוין. הנה הם הובאו כל הדרך עד התקרה, למקסם את חלל ציור העין כלפי מעלה.

שני גוונים של צבע

התאמה אישית של מובנית המדפים אינו חייב להפסיק עם המדידות. ציור-ins בנוי כך שהם ניגודיות או צבעים אחרים מחמאה בחדר היא דרך מצוינת להוסיף עניין לחדר וליצור קיר מוקד.

שמור את זה קלאסי

לבן מובנה ins המסורתית עם אחסון סגור על התחתונה ופתוחה בחלקו העליון הן תכליתית, כך שהם יכולים להשתלב כמעט בכל סגנון של סלון. בחירת סגנון ארון פשוט תבטיח כי אם הטעם שלכם ישתנה ואתה מחליט לשפץ,-ins הבנוי יהיה תמיד מתאימה.

מדפי מעטפת

היופי-ins בנוי היא שהם יכולים להיות מותאם אישית כדי להתאים בבית או לצרכים הספציפיים של בעל הבית. בחדר זה מן ונדט Design Group, המדפים לעטוף מסביב לחדר, מתן המון אחסון וחלל התצוגה. אזור ריק הושאר מעל הספה כדי לאפשר פמוטים ואמנות. צבע מנוגדים מצליח ליצור מוקד בעיצומו של כל המדפים.

פחות זה יותר

החדר מובנה ins חיים לא צריך להיות דקורטיבי מדי או מצועצע לתת הצהרה. הצללית היעילה של עיצוב פן יחידה ידי אנג’לה חינם העיצוב בולטת בפשטותו הגיאומטרית שלה ומוסיפה התחושה העכשווית הכללית של החדר.

קצר וקולע

כשמדובר סלון מובנה ins, אין צורך תמיד לבנות מן המסד ועד הטפחות. במקרה זה, שמבצע קבוצת בניין Pickell אורן, מובנית ארונות הותקנו כמעט עד אמצע הקיר, מתחת לחלון משני צדי אח. הם מצליחים למקסם את שטח פנוי תוך מסגור מוקד ולא חוסמים את האור.

סמן אוסף

Built-in מדפים מגיע בכל הצורות והגדלים. והם לא צריכים לאכלס ספרים בלבד. אוספים יקרים ואבזרים חטובים יכולים לקחת את מרכז במה כאשר מוצג מהורהר והדגישו עם תאורה מבטאת. דוגמא זו מן וילסון תאורה מציגה אותו בצורה מושלמת.

דגש אדריכלי

Custom-ins בנוי ניתן שנועד להדגיש ולהשלים פרטים אדריכליים, כגון זה מן קית ברונס. הנה המדפים נלקחו מקרוב אל התקרה תואמת עם הרוחבי של קשתות התקרה. הרימונים בראש המדפים לפעול ככוח מקשר בין ins בנוי והקשתות, מה שהופך אותם מופיעים כמעט כיחידה אחת.

גבוהים וצרים

לפעמים פחות זה יותר, במיוחד בחדרים שבהם אין הרבה מקום על הקיר. צר וגבוה-ins בנוי כפי שהוכח על ידי מייקל אברמס עיצוב יכול לעזור מסגרת אח ולחזק מוקד תוך מתן כמה שטח תצוגה או אחסון. תאורת הדגשה עוזרת למשוך את העין למקום שבו הוא אמור ללכת.

מבט מצד

בעוד הסימטריה מושכת באופן טבעי בעין, זה לא תמיד התשובה הנכונה. בחדר זה על ידי עיצוב Portico, מובנה יחידת הותקן בצד אחד של האח לשכן את הטלוויזיה ופריטים אחרים. במקום האח היווה מוקד הבלעדי, הוא הופך להיות חלק מאזור מוקד בצורה משולשת עם האמנות התלויה מעל, ואת הטלביזיה.

Built In ישיבה

המונח “מובנית” אינו מתייחס רק כדי לגנוז. ישיבה יכולה להיות גם רכיב. יש לכך מובנה יחיד שנעשה על ידי ח”כ פיתוח את הטוב שבשני העולמים, עם ארונות סגורים בצד אחד מובנה מושב עם מגירות מתחת מאידך.

צף מדפים

יצירת מראה עכשווי עם מדפים צפים פשוטים. חוסר חומרת קישוטים דקורטיביים שומר על נקי מראה, ואילו הצבע הכהה מוסיף דרמה. מבט על עיצוב מדינת רחוב כזה הוא די קל לשכפל באמצעות פיסות עץ לחתוך לגודל אבל כדי לקבל את המראה כדי להיות בטוח כדי לצבוע את הקיר האחורי בצבע דומה המדפים.

תחשוב מחוץ לחומה

Built-in לא תמיד צריך להיות על קיר. לפעמים הם יכולים להיות משולבים בתוך אזורים אחרים של החדר באופן הגיוני יותר הרבה. מדפים אלה אשר בנויים לתוך גרם מדרגות הם דרך נהדרת להשתמש בחלל על ידי שדרת התפתחויות B. הם לא כופים על שאר החדר ולספק אחסון בשפע עבור ספרים ואביזרים.

אין חוכמות Built-Ins

לפעמים פשטות היא טובה. סלסולים אלה, נטולי שלד בנוי-ins ידי Memar אדריכלים Inc מספקים שפע של אחסון תוך חיזוק אסתטיקה עכשווית. הקווים הנקיים לספק ניגוד נחמד הקווים המעוקלים של רהיטים, אשר חשוב ליצירת תחושת העומק.

You may also like