Skip to main content

חיצוניות הבית המודרנית שנבנתה עבור חי עכשווי

סגנון מודרני גדושים עכשווית מגורים

סגנון מודרני גדושים עכשווית מגורים

אנחנו אוהבים מסורתיים, בתים ישנים-זאת, אין כמו בבית מודרני מעוצב להפליא שנבנה עבור חי עכשווי. תחשוב בקווים נקיים, חלונות גדולים, ומרחבים חיצוניים מדהימים עבדו עם גינות בצורת עמידה או מתקני מהנים משחייה בבריכות כדי חפיסות חיצוניות. אפילו יותר טוב, בתים כאלה מגיעים במגוון רחב של סגנונות וחומרים המתאימים לכל טעם. כדי להבין את משמעותו, והנה הדוגמות האהובות שלנו של המודרני הבתים-כל אחד היא תצוגה מהממים של אדריכלות עכשווית.

ראנץ Modern בית עם האירופי Vibe

ראנץ Modern בית עם האירופי Vibe

4000 רגל מרובע זה, בית בסגנון החווה מודרני הוא מקום מפגש קבוע עבור הילדים והנכדים של הבעלים, על פי פייג Elise Interiors. זה היה חיוני עבור הבית שיהיה חם אבל מלוטש אווירה אירופאית. אחד המאפיינים ובדיקה את התיבה נמצאת כניסת חזית זכוכית. זה הופך את משך יותר בברכה על ידי הבאה קצת מבפנים בחוץ. קירות אבן הם מגע עולם ישן כי מגביר מדרכת ערעור תוך מתן אלה בתוך הבית עם פרטיות. אין בית אינו שלם בלי גינון יפה. הנה בצורת עמידה בשרני ושיחים ילידי הדברים הירוקים באזור מעלה.

באנרגיה מודרנית נהר הבית

הבתים המודרניים הטובים ביותר עבדו עם תכונות של חיסכון באנרגיה, כמו למשל מדהים זו על ידי סטיבן B. Jacobs קבוצה. משכו שיק זה ליד נהר קונטיקט ואת האופי של סביבתו היה לזכור במהלך הבנייה. למשל, הבית מנצל ימי שמש עם החזיתות העיקריות שלה מכוסות חלונות מרחיבה פונה דרומה ומערבה. הקירות החיצוניים הם גם מבודדים בכבדות כדי להגביר את היעילות האנרגטית של הבית. לבסוף, מה הטעם של בעלות על בית אם אתה לא עושה את המירב בשטח החיצוני? הנה, ברכה נכללת עבור צינון, ועל סיפון עליון, הצמודה לחדר השינה מציע נוף מהממים של הנהר.

בית מותאם אישית מודרני שנבנה עבור כל יום החיים

הנה משכנו אוסטרלי מודרני על ידי בתי מעוצבות בהתאמה אישית. החלונות ניכר לאפשר לאור השמש להאיר כל אינץ ‘מרובע של חללי הפנים במהלך היום. גג skillion שלה, אשר מדרונות לעבר החלק האחורי, הוא דוגמה קלאסית של האדריכלות העכשווית. החזית מול משלבת mashup של טקסטורות לחיצוניות, כולל מבני הלבנים ציפוי. אנחנו מעריצים את עצי פורניר בדלת קדמית, אשר מראה המדרגות לראות דרך חלון בקומה שנייה. הערת הגינון המינימאלי מלווה קיר תמך אבן טבעית. זה משלים את הבית של קווים נקיים וחוץ תעשייתיים בהשראה.

וילה על החוף נבנתה בטון מודרני עבור צפה

אדריכלים יכולים לקבל האדיר יצירתי עם בטון. וילה על חוף הים מודרני זה משותף Glamping Hub היא דוגמא מגרש מושלם. בגלל המבנה הוא כל כך קרוב לים, זה נבנה מתוך בטון וחומרים אחרים לעמוד הצפה. חלונות מרחיבת סיפון ברמה שני מקסים מספקים נוף מרהיב של המים.

בתים מודרניים שנבנו עבור צדדים

בתים מודרניים רבים הם כל העסק מלפנים צד בחלק האחורי כמו בדוגמה זו על ידי בתי מעוצבות בהתאמה אישית. כל החלונות האחוריים יש נוף ישיר של בריכת שחייה גדולה. גם גדר הזכוכית סביב התכונה היא שקופה. מגביר תאורת חוץ הנאה חיצונית בלי להרוס את האווירה.

Made Modern Home של בטון בהיר פן

אחד של בית סוג של מראה אדריכלות גוטסמן איך מינימליזם יפה יכול להיות בעיצוב מגורים עם השימוש בו בטון פנים הוגן. שים לב איך הבית הופך את רוב המדרון המינימאלי של העלילה. מחצית הנכס משמש כגן, כפי שמוצג בחלק הקדמי ואילו החצי השני יוצג בפינה הימנית שמורה בריכת שחייה 65 רגל ארוכה.

Perfect הבית המודרני זעיר בשביל הנאה חיצונית

בתים זעירים עמוסים נוחיות עכשווית עשויים להיות הסוג האהוב שלנו של בתים מודרניים. הפעל את העיניים כדי נסיגה קטנה מפתה זה התגלה ב Hub Glamping. משכתי כפרי בהשראה הקטנה הוא באחת עם בחוץ. שים לב איך הוא מתמזג עם הודות וסביבותיה כדי סיפון גג מרווח עם המובנה אורות LED ודלתות זזת זכוכית גדולות, להפוך את הפנים לחדר באוויר פתוח.

בית מבוגרים הופך מודרנית דירה

בתים ישנים ניתן שהומרו דירות מודרניות שנעות לחיות כמו משך saltbox בסגנון לשעבר זו. תקופת בתים כאלה ידועים הגגות המשופעים שלהם מסגרות עץ. צוות בבית יהושע זינדר אדריכלות והעיצוב שמר כמה אלמנטים הנוסטלגיים של החלק החיצוני, כמו ציפוי השראת shiplap, דומת קרשים מעץ. גג skillion החדש לא רק נראה מודרני אלא גם יוצר יותר שטח פנים שמיש. בטנת קירות עם חלונות היא תכונה נוספת מודרנית. הערת המיקום של חלונות בקומה הראשונה; הם למקסם אור טבעי מבלי לוותר על הפרטיות.

קלאסיקה רעפים” בסגנון ביתי עם טוויסט מודרני

אוהדים של מבנים בבית מסורתיים יעריכו טוויסט מודרני זה על דירת חוף רעפים בסגנון הקלסית המשותפים בטסים ונץ, הבעלים של סטודיו B Interior Design. מעל הכניסה הראשית הם חלונות span שתי קומות, המאיר את הלובי, המדרגות של הפנים. תסתכל טוב על המרפסת המרושתת תבחין יותר חלון ריריות בקומה הראשונה.

בית נופש כפרי מודרני

הבתים בסוף השבוע הטובים ביותר צריכים להרגיש כמו מזמין מסתור, כמו למשל מודרני זה על ידי ג’סטין Krzyston ב Stonehurst לתכנן ולבנות. חלונות מהרצפה עד התקרה המוצג בצד שמאל ואת הישבן של הבית לפתוח את הפנים בחיק הטבע. שתי חפיסות חוצות גינון שופע באמת ליצור מושלמים בסביבה יוצאת דופן עבור מרגיע. תאורה חיצונית היא חיונית לכל נוף מגורים מודרני. כאן, במיקום אסטרטגי נורות LED מספקים זוהר המנחים את שביל חפיסות.

עודכן אמצע המאה הבית המודרני

עידן אמצע המאה את הטון לעיצוב הבית המודרני. אז אנחנו יהיו אחראים אם אנחנו לא לכלול דוגמא מהממים מתקופת האייקונים. בית פאלם ספרינגס זה עודכן לאחרונה על ידי מר ג’יימס השופט לשקף טעם עכשווי. ראשית, בחדר הכביסה, אשר היה ממוקם בחוץ, בפנים נרגש. בשלב הבא, שטח החצר הורחב עבור שהייה בחיק הטבע עם firepit גז. ואז gating הנכס עם שער עץ הפסיס מודרני וחלון חלבי והגביר את ערעור מדרכה.

הבית המודרני צנוע שנבנה עבור חיים במדינה

בתים צנועים יכולים להיות גם אווירה מודרנית. בית כפרי עכשווי זה על ידי השמש העולה בנייה יש קירות חסכוניים באנרגיה עם בידוד מוקצף. חפיסת פינה ומרפסת צמודה לחדר השינה למקסימום הנאה חיצונית. שתיהן מורכבים הודעות ארז עמיד מזג אוויר עם גידור חיים ועמיד.

גינון עכשווי עבור ראנץ האוס מודרני

צמחים ועצים כי עבודה עם מראה הטוב של הבית מודרני היא מרכיב חיוני להגדלת הנאה הביתה. גינון FormLA נוצר נוף משמעות זו מלאה בצמחים כי ישגשגו באזור הספציפי של בית החווה עכשווי זה.

You may also like