Skip to main content

טוויסט אופנתי ערכת צבעים Timeless: חדר האמבטיה כחול וצהוב

מבצע שוב לשירותים מדי פעם הוא לא משימה נעימה, ורובנו לא צריך את הכסף או זמן להיכנס שיפוצים תכופים. זו בדיוק הסיבה בחירת הצבעים האמבטיה שמשרת אותך מעבר רק “המגמה החדשה בעיר” היא בחירה חכמה ומעשית. עם זאת ישנם כמה צבעים שנראים נצחית אופנתי ופשוט מסרבים לצאת מהאופנה. והיום אנחנו נסתכל שילוב הצבעים בטוח, מסוגנן התחדשות אחד כזה יהיה להחיות האמבטיה שלך תוך תמיד נשאר רלוונטי – כחול וצהוב.

אמבטיה תעשייתית אקלקטי מדהים עם אריחי משושה נועזים אמבטיה בצהובה

כחול וחדרי אמבטיה צהובה הוא הרבה יותר כיף מאשר אלו שמרניים יותר פשוט כחולים ולבנים. זהו לוח הצבעים שאול מן הטבע (לדמיין זריחה ביום הקיץ בהיר, אולי כמו שאתה לוקח את הנוף לים המדהים!), ואת הנוכחות של צהוב מוסיפה בהירות ורעננה אפילו לשירותים לא היומרניים ביותר. מציאה כי איזון מושלם בין רגוע וסוחף, חדרי אמבטיה אלה בגוונים שונים של כחול וצהוב יהיה לך השראה לאמץ צמד מלאה חיים זו.

חקור גוונים סגנונות

יש המון סגנונות שאתה יכול לחבק כפי שאתה נותן האמבטיה מהפך כחול וצהוב. בתור התחלה, יש את סגנון החוף הפופולרי עם מוזרויות החוף רבות ופרטים ימיים. במקום פשוט ללכת במורד השביל אדום, לבן וכחול המכות, להחליף את האדומים העטויים צהוב נעימים לעצב חדר אמבטיה ייחודית קלאסה. למי שמחפש חדר רחצה מודרנית ומרגיעה עם אווירה וספא בסגנון, בגוונים בהירים של אקווה טורקיז בשילוב עם רמזים של צהוב רך יכולים לעשות את העבודה. אל תגבילו את עצמכם רק אחד “שמים כחולים” ו “צהוב חמה”, ולחקור את הגוונים רבים של שני אלה צבעים דינמיים.

אפור כחלחל מחליף גוונים מסורתיים של כחול כחול בחדר אמבטיה עכשווית זה

אקווה וצהוב להוסיף צבע עדין האמבטיה המסוגננת

אמבטיה כפרית עם אמבטית clawfoot בצהוב יהיר בכחול

קירות שיש להביא בגוונים שונים של צהוב וכחול לחדר האמבטיה

מבטאים תמידיים!

עדיין מודאג בנוגע להוספה צהובה האמבטיה קיימת בכחול ולבן? למה לא להתחיל עם צעדים קטנים על ידי שילוב הדגשים צהובים פשוט, אך יעילים באמצעות מגבות, שולחן צד ליד האמבטיה, ספסל מקלחת או אפילו סתם פיסת אמנות קיר? אלה צבע המבקשים יותר גם יכול לפנות אמבטיה או כיור בצהוב כדי לוודא שאתה איזון טוב יותר בין שני הגוונים הדומיננטיים. תמיד לחזור על צבע המבטא (בין אם הוא צהוב או כחול) ברחבי האמבטיה לעצב מראה מעודן יותר.

אמבטיה בסגנון החוף צהוב וטורקיז מדהים

אמבטיה כחולה ולבנה עם כיור בצהוב

אמבטית אשנב גונבת את ההצגה בחדר אמבטית נושאים ימית זו

בתערובת בולדר

אנחנו כבר לראוות אמבטיה שבו שימוש עדין של כחול וצהוב אמירה מרשימה. אבל אולי כי הוא פשוט לא הסגנון שלך, ואתה עשוי להעדיף אמבטיה ראוותנית יותר עם זוהר אקלקטי או יופי בוהמי. גוונים עמוקים של כחול וצהוב עם גימור מבהיק יכולים להפוך את האמבטיה הרגילה לכאורה לתוך חלל דראמטי וזוהר כי תהיה לסנוור אותך עם הייחודיויות והאנרגיה שלה. ככל שהצבע שני צבעים, חזק הניגוד החזותי על ההצעה. בטח, זה לא מראה שפועל היטב בחדרי אמבטיה מאופקת, עכשווית, אבל לא כולם מפחדים ללכת נועז!

אמבטיה אקלקטי Fabulous עם צהוב כחול עסיסי כהה באזור המקלחת

חדר אבקה נועזת בכחול בהיר קורטוב של זהב

צהוב וכחול ליצור חדר אמבטיה צבעונית ילדים מודרניים

מהודר רקם פלייר

אה, הפיתוי של חדרי אמבטיה הים התיכון! סגנונות כגון טוסקנה מרוקנית נהדרים עבור חדרי אמבטיה עטופים בצהוב וכחול, ואתה יכול להתחזק גם צבע תבנית בהגדרות הנמרצות אלה. אריחים בדוגמת קירות כחולים, ונציאניים בצהוב ורמז זהב סביב ההבל המראה בחדר האמבטיה ליצור מקום מפלט מפואר ואקזוטי שתיהנה במשך שנים רבות. זהו בחדרי אמבטיה אלה שהמעשה צהוב וכחול כקישור בין המודרני הקלאסי כפי שהם מקושרים רקע הים התיכון עם אביזרים מודרניים כדי לספק את הטוב שבשני העולמות.

אמבטיה צבעונית עם ערעור כפרי ונעים

אמבטיה בסגנון ים תיכוני עם עיצוב מצועצע ו splah של כחול

אמבטיה תיכונית מודרנית עם המון צבע דפוס

בקירות עם טקסטורות בצהוב להביא חמימות לחדר האמבטיה בסגנון הים התיכונה