Skip to main content

טיפים כדי לייפות את כל חדר בבית שלך

יש רק משהו על חדר יפה, ככה אחד מן Cortney בישוף עיצוב, שגורם לנו לא רוצה לעזוב את הבית. בטח, יש עולם גדול שם בחוץ, אבל ברגע שאתה מקבל בכל חדר של הבית שלך בדיוק, זה טבעי להסתכל קדימה כדי לבלות קצת זמן איכות בבית. הרבה ברירות להיכנס יצירת בית יפה, אבל יש כמה טיפים וטריקים שיכולים לעזור לך להפיק את המרב של כל חדר בבית שלך.

קצת צבע, מרקם מעט, וקצת אישיות יכולים לעשות הבדל של שמים וארץ בביתך. הנה כמה הרעיונות האהובים שלנו להפוך חלל בלי הרבה טרחה.

דגש על צבע

למרות שאנחנו מעריצים גדולים של חדרים ניטראליים מסוידים, יש משהו תזה של צבע נועז שגורם בחדר מרגיש כאילו הוא נמצא ממש מחוץ התפשטות מגזין. חדר שינה מואר זה מן מעצבת פנים אנג’לה גונזלס הוא פשוט בטוב טעם, אבל אבא של צהוב, כחול, וסגול לקחת את זה לשלב הבא. מחדר האמבטיה שלך בסלון שלך, צבע הוא תוספת קלה בכל חדר בבית שלך, ואחד שיהפוך אותו מייד להרגיש רעננים וחדשה.

מראות השתמשנו

אם אתה רוצה להפוך את הבית שלך להיראות גדול יותר, אין צורך להתקשר קבלן. לקשט עם מראות הוא דרך קלה, יפה לעשות כל חדר להרגיש גדול יותר, ויותר פתוח. הסלון הזה מהבלוג Oh My Dear היא דוגמה מצוינת של כמה מראות באמת יכול לתרום. מניחי מראה גדולה במישרין על פני או באלכסון מן החלון שלך, כך שהוא יכול לשקף את האור (שניהם טבעי ומלאכותי, אם אתה נמוך על חלונות) ולאפשר את החדר כדי להיראות גדול יותר.

הוספת אביזרים לכל חדר

אחת הדרכים הקלות ביותר להוסיף יופי לבית שלך הוא להתנסות עם אביזרים וחפצים עיצוב-קדימה. אמבטיה פריכה, מודרנית זה houseofjules המשתמש Instagram מרגישה לגמרי מגובשת להרכיב-ולמרות שזה לא עמוס, חפצי נוי כמו השרפרף ליד האמבטיה ואת הירק על הכיור לגרום לו להרגיש וביתי. כאשר לקשט עם אבזרים, לשקול ממלא את חלל הריק בחפצי דרכים בוחרים תכליתיים שאתה אוהב שמביא לך שמחה.

מפזרים קצת ירק

שאל כל מעצב פנים, והם יגידו לך כי אחת הדרכים הקלות ביותר כדי לייפות בחדר הוא להוסיף ירק או פרחוני. עגלת בר מקסים זה מן סטודיו מעגל סאני היא קלאסה בפני עצמה, אבל האגרטל של אקליפטוס באמת מושך את המראה ביחד. מלא את החורים וסדקים הריקים בביתך עם עצי מקורה, זרים עונתיים או קצת ירק ארנק ידידותי לתת לכל חדר המגע של מעצב.

חבק טבעי אור

אם יש לך את זה, להתהדר בו. אור טבעי רצוי מסיבה: זה עושה בכל חדר להרגיש מרגיע פתוח. מרחב מחיה זה בלגן יפה מאמץ את חלונות מרצפה עד התקרה ידי הפיכתם המוקד של החדר. אם אתה בר מזל מספיק כדי לקבל שפע של אור טבעי או שאתה צריך לעבוד עם חשיפות פחות מ-אידיאלי, לא הזנחת החלונות שלך. מציאת וילאות או גוונים התקינים עבור החדר שלכם יכולה להפוך את המראה ותחושה באופן מיידי.

אל תפחדו להתנסות

כל בית יפה יש דבר אחד במשותף: יצירתיות. כל אחד יכול למלא את ביתם רהיטים אולם תצוגה, אבל עבור חלל מדהים באמת, חשוב לתת לדמיון שלך לקחת את ההובלה. בחדר אוכל זה ממסורת תעלות קריסטל אן Interiors ומשתמש כיסא אהבת עור מודרני למושבים במקום סט מלא של כיסאות.

עדכון האריח שלך

בחדר האמבטיה או המטבח שלך, אריח הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר של עיצוב מלוכד. אם אתה רוצה להוסיף יופי במטבח שלכם, לתבל את המשבצת שלך. מטבח מהמם זה מן סטודיו McGee כולל אריחי התחתית pearlescent זה משמרת המושכים את העין מן המחיר המקובל. התמקדות אלמנטי הבסיס של חדר, כמו ריצוף, אריח או צבע צבע, מכשיר את הקרקע ומאפשר לשאר העיצוב של החדר כדי להאיר.

להוסיף טקסטורה

מ שטיחים באזור לזרוק כריות ושמיכות נעות, טקסטיל לעזור לשבור את חדר ומוסיף עניין חזותי (פלוס, מי לא אוהב את התחושה של שטיח סופר-רך מתחת לכפות רגליים?). יש בסלון זה מהבית שחזור כל מה שאנחנו אוהבים בחדר-צמחייה יפה, תאורה מגוונת, אצר מושלמת רהיטים-אבל זה כי השטיח באזור בהשראה מרוקאית כי באמת לוקח את זה לשלב הבא.

להפחית את העומס

אנחנו אוהבים מטבח מודרני זה מן קוקו קלי עבור העיצוב המרהיב שלה ואבזרים מדהימים, אבל גם אם המטבח שלכם אין את אותה השיפוץ מלמעלה למטה, נקי ומהיר יכול ללכת דרך ארוכה. המונים של המטבח הזה הם ללא עומס מיותר, מה שהופך אותו להופיע מזמין גדול יותר. בכל חדר בבית שלך, במציאת דרכים להסתיר או להיפטר דברים מיותרים היא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לעזור ליצור תחושה של יופי במרחב שלך.