Skip to main content

טיפים מומחים על איך לקשט סלון ניטראלי

תהנה עם צבעים ניטרליים

טיפים מומחים על איך לקשט סלון ניטראלי

תחשוב צבעים ניטרליים הם משעממים? שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מן האמת. חדרים ניטראליים יכולים להיות רגועים ומרגיע כן, אבל הם גם יכולים להיות כיף, אנרגטיים ומלאי חיים. המפתח הוא להשתמש במגוון של גוונים משלימים, לערבב חומרים, ולשחק עם דפוסים החזיקו שהיית עושה עם כל צבעים אחרים.

דפוס מרקם

כאשר לקשט עם ערכת צבעים ניטראלית, זה באמת חשוב להביא מגוון של דפוסים וטקסטורות. באמצעות קיזוז גס עם רך, מבריק עם מט גס עם חלקה, אפשר ליצור עומק ועניין, מה שהופך את החדר דינמי יותר. תחשוב על שימוש טקסטורות כגון מצעים, זמש של, בדי תחרה, סורג כבל, עורות כבשים ועוד. כשמדובר באמצעות טקסטורות בסלון נייטרלי, אתה יכול לעולם כמעט יש יותר מדי. דפוסים דומים שאתה צריך קצת כדי ליצור ניגודיות, אבל לנסות להיצמד לכללים הרגילים עבור ערבוב דפוסים.

משרים רוגע

אם אתה רוצה ליצור מקום מפלט מרגיע, לוח צבעים ניטרליים יכול להיות הדרך ללכת. בחדר מרגיע טרי עדיין זה מובלט על נכס הכנסה, חתך פשתן בצבע גדול ממלא בפינה אחת ומחוזק על ידי אוסף של כריות. שים לב כי הכריות כולם בגוונים השונים של נייטרליים דומים, אור – רק מספיק כדי ליצור עניין מועט מבלי שיגרום לעומס ויזואלי. למרות שיש בגוון של כחול כלול, זה רך מספיק שהוא יקרא כפי ניטראלי (טריק חכם כי ניתן להשיג כמעט עם כל גוון פסטל). שטיח אפור חום באזור יושב על בסיס של עץ כהה, יצירה קצת ניגודיות, ועל הקירות, טיפולי חלון, ואבזרים כולם בגוונים השונים של שנהב, בז ‘, ו אפור חום. יחד הם יוצרים סביבה מרגיעה המעודדת למנוחה ורגיעה.

להוסיף תחכום עם גריי

תחכום קל להשיג בעת שימוש בגוונים ניטרליים. בתמונה זו, זה עובד טוב במיוחד בשל השימוש בטון אפור בודד כי כבר במבטא עם פרטים מפוארים. מהרצפה עד התקרה וילונות, תפירת השקעים כפתור, ומשטחים רעיוני לתרום את המראה Luxe וליצור אווירה של אלגנטיות. למרות בשימוש אפור כדי להיחשב משמים ומשעמם, ב 10 השנים האחרונות או כך עמדות לגבי אפור השתנו, וזה כרגע הכתובת למי שרוצה החמה ניטראלי. אלגנטים יותר חום תכליתי יותר אפור חום, אפור הוא בגוון גמיש שיכול לעבוד כמעט בכל מקום.

לכלול פרטים אדריכליים

יש עוד קישוט חדרים ניטראליים מסתם צבעים ורהיטים וחיפויי קיר. כדי להוסיף עניין לחדר נייטרלי לחשוב על כולל פרטים אדריכליים כגון קורות התקרה, shiplap, לפנלים עמודות דקורטיביים דפוס כתר פשוט אפילו. דברים אלה יכולים להשפיע באופן משמעותי על חדרים כי הם בלי הרבה צבעים. זכור גם כי נייטרלי אינו צריך מתכוון לבן. קורה העץ הקולחות בחדר הזה לספק קצת בניגוד התפאורה שכולו לבן שהופכת את החדר חזותי ודינמי.

ליצור אווירה ידידותית למשפחות

סלון נייטרלי יכול להיות מאוד שנעים לחיות וידידותיות למשפחה, כפי שמעידים כאן בסלון של סידרא. חלק מהסיבה בחדר הזה נובע משימוש ניטראלי כהה כגון חום ושחור, ואת השימוש בדגמים. כל כך הרבה אנשים מקשרים נייטרלי עם לבן, ויש עדיין לא מעט ויכוח על איך מגדירים “נייטרלי” כשמדובר צבעים, אבל הם נחשבים בדרך כלל להיות אלה שאינם לעשות הופעה על גלגל הצבעים. אז סלון ניטראלי יכול להיות אפור לבן, שחור, או בגוונים של חום אפור חום. בניגוד לחדר שכולו לבן, חדר מלא ניטראליים כהה מזמין אנשים לבעוט ולנוח בלי פחד להיפגע דברים מלוכלכים.

צור Luxe חפש

למרות כמה דעות רווחות, סלון ניטראלי לא חייב להיות תפל. למעשה, כל-הניטראלי החדרים יכולים להיות סופר שיק ואפילו זוהרים. חדר זה עושה שימוש בשילוב של אלמנטים כדי ליצור את האפקט. דפוס יישומית על הקירות, כפתור tufting על הספה, ושימוש משטחים משקפים כגון זכוכית, ראי, כרום, וכסף כל לשלב כדי ליצור אווירה יוקרתית. רק בגלל בחדר יש לוח צבעים ניטרליים לא אומר שזה לא יכול להיות ניצוץ קטן!

תעשה את זה מודרני

אם הסגנון לקשט שלך נוטה לכיוון מודרני או עכשווי, ערכת צבעים ניטראלית הוא משהו שאתה צריך לשקול ברצינות. בז שחור, לבן, אפור להשאיל את עצמם היטב את הפשטות של עיצוב מודרני עכשווי אמצע המאה. אבל כמו תמיד, זכור לכלול מגוון של טקסטורות וגוונים לשמור עליו מפני נפילה שטוחה.

זה הכל בפרטים הקטנים

חדרי מגורים ניטראליים יכולים להיות פשוט כמו חמים, נוחים ונעימים כמו עמיתיהם הצבעוניים יותר שלהם. אבל אם אתה לא לשים לב לפרטים הקטנים, אתה מסתכן בכך שתמצא את עצמו עם רווח תפל ומשעמם. למרות בחדר הזה יש מעט מאוד בו, את הפרטים העדינים, כגון קיר תכונת המרקם וכריות Springbok למנוע אותו מלהיות משעמם. היא שומרת על הפשטות שלו אבל הוא עדיין מאוד נוח.

נוחות וחמימות

כל חדר ניטראלי, לא משנה אם זה בהיר או כהה, צריך קצת חום. ישנן כמה דרכים לעשות זאת. האחת היא באמצעות מרקמים רכים מרגישים נחמד למגע. תחשוב על השימוש בדי תחרה, צמר, chenilles ואפילו microsuedes. אחר הוא באמצעות שימוש ניטראלי עם נימות חמות. לדוגמא, אם אפור הוא ניטראלי בחירתך לשקול משהו עם נימות חומות במקום נימות כחולות. ולבסוף, כדי להוסיף חמימות, אתה רוצה לכלול כמה בגווני עץ. העץ מוסיף עומק לכל חלל כך לקפוץ כמה שולחנות עץ או כיסאות בצד עם רגליים מעץ. קצת יכול ללכת דרך ארוכה. עם זאת, אם העץ אינו המתכות החמות בסגנון שלך כגון נחושת וברונזה יכולות גם לעזור להוסיף חמימות.