Skip to main content

טיפים קישוט עבור חדר שינה רומנטי

קישוט טיפים ורעיונות עיצוב חדר שינה רומנטי

הוספת כשרון רומנטי לחדר השינה שלך לא חייבת מתכוון עודפת של קפלים או ורוד (אלא אם כן זה הוא אידיאלי עבור מבט רומנטי), אבל זה אינו אומר מרקמים רכים, נגיעות מצועצעות, וכן אווירה יוקרתית הכוללת.

הנה תשעה חדרי שינה המדגים כיצד לקבל את הזכות בסגנון רומנטי.

לנורה מצועצעת

אחת הדרכים להוסיף רומנטיקה מיידית השינה שלך היא עם אהיל תקרה מדהימה, מצועצע, כגון נברשת זהב בצבע המוצג כאן. באמצעות אורות תליון, גוונים בצורת תוף, ומנורות מיטה מקסימות דרכים אחרות כדי להוסיף זוהר רומנטי לחדר השינה שלך. אם האור הגדול שלך יש מתג דימר, זה אפילו יותר טוב-אחרי הכל, את הסגנון הרומנטי הוא על כל שיתוף רגעים רומנטיים עם בן זוגך.

מבטאים ורודים או אדומים

למרות יותר מדי אדום פונה שינה רעשנית מדי ורוד יכולה להיות סכריני מתוק, נגיעה של אדום, ורוד או שניהם מוסיפים רומנטיקת ערכת צבעים ניטראלית אחר. חפש כמה דגשים כריות ורודות-זריקת אדום או שפתון רוז, לזרוק שמיכות, ריהוט קטן, פרחים, או אהילים הם כל האפשרויות.

צבע זה רומנטי

אמנם אין הצבעים רומנטיים מוגדרים בבירור, אתה בדרך כלל רוצה להישאר עם צבעים רכים צבעים מוגבלים למדי. בצבע ורוד קרם לבן, סומק, אפור מלחששת, אפרסק פסטל משמשים בחדרים רומנטיים, למרות שאתה תמיד חופשי להחליף או להוסיף הצבעים האהובים עליכם. ובכל זאת, גוונים בהירים או כהים מאוד אינם ההתאמה הטובה ביותר עבור סגנון רומנטי, כך שאם אלה הם הצבעים כי קוראים לך, ולהשתמש בם דגשים, לא כמו הלוח העיקרי של השינה שלך.

מצעים רומנטיים

חדר שינה רומנטי הוא שינה רך, ולא בשום מקום הוא בולט יותר מאשר על המיטה. חצאית מיטה פרועה, שמיכה עבה או שמיכת פוך, סדינים רכים, והרבה שמס, כריות, וכריות להפוך למיטה שלך לגן עדן רומנטי לשניים. כהוכחה לכך, פשוט תסתכלו על המיטה היפה לראות כאן. Soft, מסבירת פנים רק קצת מוגזם: מושלם רומנטי.

מדהים ראש המיטה

אם אתה רוצה להוסיף נגיעה אחת רומנטית לחדר השינה שלך, הופך אותו מראשות מצועצעת. ריפוד קטיפה, עיצוב מפואר, צבע בולט, וסגנון זוהר להפוך את המיטה המוצג כאן שילוב מנצח, אבל יש כמעט אין סוף אפשרויות זמינות. רק תזכור כי מראשות רומנטי שלך צריך לתת הצהרה; משענת ראש עץ פשוט עובדת עבור סגנונות לקשט רבים אחרים, אבל לא במקרה הזה.

מיטת חופה

דברים מעטים אומרים רומנטיקה כמו מיטת אפיריון. בין אם אתם מעדיפים חופה מלאה מקיף המיטה כולה שלך, או רק רמז של חופה כגון זה המוצג כאן, יש משהו חושני ספק לגבי בד משי מחבקת השינה שלך. אתה אפילו יכול לעשות חופה-פשוט פשוט משלך להשעות חישוק רקמה גדול מהתקרה מעל הראש של המיטה שלך, אז לצרף בד שקוף אל החישוק עם סיכות או קליפים. מסדרים את הבד וילונות חינני סביב לראש המיטה שלך, וזהו, יש לך את המראה היפה שמוצג כאן.

עתיק

אתה לא צריך לקשט את החדר כולו שלך עתיקות בסגנון רומנטי, ואתה אפילו לא צריך להשתמש עתיקות אמיתיות, אבל אתה תרצה לפחות חתיכה או שניים עם בסגנון ישן ללא ספק, קסם מצועצע. לכו עם מיטה מגולף להפליא כמו זה המוצג כאן, או לבחור שולחן צד עתיק או שידה לתת השינה שלך אווירה רומנטית.

שרשרת נורות

אורות מחרוזת אינם רק לחגים. לא היית רוצה לעטוף השינה שלכם בצבעים בהירים או נורות מהבהבות, אבל מחרוזת אחת של אורות לבנים היא די רומנטית. עוטפים את האורות סביב מדרך או מראשות שלך או לארוג אותם על מוט וילון, על המשקוף, או אפילו על התקרה מעל המיטה שלך. תקבל זוהר רך דומה נרות ללא צורך לדאוג הלהבות או אדי. יפה מאוד.

לזרוק כבש

תסתכל המיטה המוצג כאן כדי לראות עד כמה חושני ומזמין מגע של עור כבש, אמיתי או מלאכותי, יכול להיות. עבה הו-כה-רך נגד העור שלך; כשאתה מניח כבש מעל המיטה שלך או על הרצפה, אין ספק כי חדר השינה שלך הוא מקום של רומנטיקה.