Skip to main content

טיפים Pro עבור בחירת יצירות אמנות עבור הבית שלך

 טיפים Pro עבור בחירת יצירות אמנות עבור הבית שלך

אחת השאלות הנפוצות ביותר מעצבים מקבלים הוא, “איך האוכל לבחור את הגרפיקה נכון?”. ישנם כמה קווים מנחים כדי לוודא שאתה בוחר את היצירה המתאימה מרחב ספציפי. האמנות היא מה שעוזר מגדיר את אישיותו של בעל הבית והמרחב שלהם. זה שימושי קשירת חתיכות מסוימות יחד ויצירת דמות בבית. הדבר הטוב ביותר על אמנות הוא שזה השקעה אתה יכול לקחת איתך כאשר אתה מזיז, ואפילו יכול לגדול ערך לאורך זמן. זה גם אינו מחייב אותך להוציא משכנתא שנייה; אתה יכול להוציא סכומים נמוכים או כמה שאתה רוצה.

למטבח

אחד החדרים נשכחו לרוב במונחים של יצירות אמנות הוא במטבח. המטבח הוא המכונה לעתים קרובות כמו “הלב של הבית”, ובמקרים רבים, בחדר הנפוץ ביותר של הבית. אין ספק, אמנות צריכה להיות משולבת כאן. לוחות או רווחים מעל ארונות הם בתים מושלמים אמנות. כדי לשמור על האמנות בפרטים, נוטה חתיכות קטנות שמשלימות, לא להציף, את המרחב. אנו נוטים ללכת עם הדפסים מצחיקים או יותר חברתיים שגורמים לנו לחייך, ולעשות בבקרים קלים!

עבור חדר השינה

חדר השינה הוא מקום מפלט, מקום לרגיעה ואת יצירות האמנות צריכות לשקף זאת. הקירות הטובים ביותר עבור אמנות בחדר השינה הם ישירות מעל המיטה או על הקיר שמול המיטה. חתיכות בקנה מידה גדולות הם טובים ביותר צריכים להיות תלויים בגובה עיניים. חפש חתיכות מופשטות עם צבעים או גוונים מרגיעים. אם אתה לתוך הצילום, נופים או תמונות desaturated פועלים בצורה הטובה ביותר. שמור על המסגרות מינימאלית – מסגרת גלריה או בדי עובדים נהדרות גם כן. הנה, אנחנו רוצים להתמקד פיסת אמנות בפני עצמה ולא כל כך הרבה כלי שלו.

עבור המשרד

בין אם אתה עובד מהבית או במשרד, אמנות היא דרך מצוינת כדי להתאים אישית את המרחב שלך ולשמור לך השראה. הדרך האהובה שלנו לעשות זאת היא על ידי יצירת גלריה מסתובבת. כדי להתחיל, אתה צריך מדף מדף ארוך צף מותקן רצוי מעל סביבת העבודה שלך או קרוב אליו. היופי הזה הוא שזה הדבר היחיד תצטרך לתלות! הבא הוא החלק המהנה, אתה יכול לבחור מתוך מבחר של יצירות אמנות מעוררות השראה לך. לדמיין מצב רוח לוח של מיני, דימויים חיוביים או עבודות של אמנים אשר לך השראה הם מקומות טובים להתחיל. אתה רוצה לשלב בגדלים שונים וכן, גדולים וקטנים כך האפשרויות הן אינסופיות. אתה יכול לקבל את כולם במסגרות דומות למבט מינימליסטי או כל המסגרות השונות כדי להוסיף קצת אופי. יצירות אלה ניתן לסובב או מעודכנים בכל פעם שאתה משתעמם, לא מסמר נדרש.

לאמבטיה

חדר האמבטיה הוא בחדר אחר, כי לעתים קרובות מקבל מוזנח עם אמנות. הגרפיקה שתבחר צריכה ללכת עם האווירה של חדר האמבטיה. לדוגמא, אם זה חדר איפור במפלס המרכזי, אתה צריך להיצמד יותר כיף חתיכות בהירות. אם זהו רחצה ראשית, ללכת עם חתיכות שלווות יותר או מרגיעות. חדר רחצה אמנות נראה נהדר בזוגות, אנחנו רוצים לבחור סט של שני או מוערמים או זה לצד זה. הם יכולים להיות שני של אותו לחתיכות מופשטות עם אחד התהפך על צידו, או שני חלקים שונים כי ללכת עם אותו הנושא. מקומות מוצקים עבור חלקים אלה יהיו מעל האסלה, מעל האמבטיה (אם אתה בר מזל מספיק כדי להיות אחד), או על ווי מגבת / חלוק.

עבור הסלון

החדר הכי כיף לקשט עם אמנות, ורוב פעמים, אימה יותר מכולם הוא בסלון. רובנו מרגישים הרבה לחץ כאן מאז זהו החדר רוב האורחים שלכם יראה ולבלות בזמן. בחירת החתיכה הנכונה היא יסודות ב מעוררי שיחה והגדרת התחושה או האווירה של המרחב. אתה יכול לבחור עבור פיסה בקנה מידה גדולה אחד או קיר גלריה גדול. לפעמים אתה צריך לחשוב מחוץ למסגרת. אמנות לא צריכות להיות חתיכה להדפיס או בד, לפעמים זה יכול ללבוש צורות אחרות. בין אם זה מעתיק בקנה מידה גדולה של הדגל האמריקאי או קרנות צבי, להסתכל מעבר תמונת 2D ותמצא חתיכה ייחודית המשקפת באופן טוב ביותר בשבילך.