Skip to main content

כיצד להשתמש וילונות כהים לעצב פנים דרמטיות, מפנק

ישנם כמה סגנונות, צבעים ומטרדים לקשט כי בעלי בתים ברחבי העולם נוטים להתרחק, כפי שהם רואים אותם מגע מסוכן מדי לנסות. חלקם מפחדים ללכת עם צבעים עזים מבריק כמו כתום או ורוד פוקסיה, בעוד שאחרים נוטים לשמור שחור הרחק הצבעים שלהם כמעט בקנאות. השימוש וילונות כהים אסטרטגיה אחת כי רבים חשים תרגיל מוטב להשאיר מעצבי פנים ומומחים. עם זאת, על ידי באדיקות להתרחק וילאות כהים , ייתכן שאתה מפסיד דרך מצוינת ליצור ומזמין, בית נוח כי הוא גונבת הצגה מוחלטת.

לכו כהה בסגנון בתוך חדר השינה

אל תפחד של וילונות כהים, כמו באמצעות וילונות כבדים אלה בשחור הרבה כמו שימוש בצבע עצמה בחדר. וילונות כהים להביא יחד איתם מגוון יתרונות והם זמינים במגוון רחב של גוונים. שלא לדבר, אתה יכול לבחור סגנונות החל וילונות האפלה קלאסי עם הווילונות השקופים סנסציוני. היום אנחנו נסתכל 25 השראות כאלה , יחד עם טריקים פשוטים שיאפשרו לך לעבוד עם יפהפיות נדירים אלה.

1. מאסטרינג כוחות האופל!

אנחנו נתחיל עם כמה חדרים מדהימים המשתמשים וילאות כהים אך לא לנקוט השחור הסטריאוטיפית. זה נכון; עבור אלה מפחדים שחורים, ישנם ירך אחרת הרבה יותר אפשרויות מרגשות כמו גוונים של אפור וכחול. כמובן, הוא הגוונים הכהים של צבעים אלה שמתאימים חיוב כאן, ולעתים קרובות הם יכולים להשלים את ערכת הצבעים שאתה כבר הולך בחדר. מרחב מחיה או שינה עם אור, קירות כחול פסטל יחד עם וילונות כחולה כהה מצליחים באמת מרתק. אז, לפני שאתה להתיישב על גוונים שחורים, או עמוקים יותר של חום או אפור, לתת יותר מרגשים צבעים זריקה.

וילונות חיל הים עמוק עבור השינה המעבר

גוונים של כחול מושלמים עבור וילונות כהים

תחשוב מעבר שחור עבור וילונות כהים

מטבח אקלקטי בלונדון מלא צבע

2. חללים גדולים גורפים

אין זה סוד כי וילונות כהים נראים יותר בבית חללים מרווחים, אווריריים שבו אתה יכול להשתמש בהם כדי לעגן את המרחב מבלי להעמיס יותר מדי את ההגדרה. חדרי מגורים פעמיים גובה, חדרי שינה מפוארים וחדרי האוכל הרשמי הגדול אפילו כולם מושלמים עבור אלה וילונות שחורים קלאסיים. בשנת סלון עם חלל פתוח, וילונות אלה יכולים לשמש כדי להתוות רווחים על ידי יצירת תפאורה ייחודית, או אפשר אפילו לנצל אותם כדי להביא קצת פרטיות כמו דלתות זכוכית גדולות חיבור בסלון לחצר האחורית להיפתח. אם אתה חושב וילונות מוצק בצבע משעממים, לזרוק כמה דפוסים גיאומטריים או פרחוניים כדי לתבל את הדברים.

בסלון מהודר עם תפאורה יוקרתית

וילונות כהים להיראות טוב יותר בחדרים הגדולים

וילונות כהים לעזור לווסת את אוורור טבעי בקלות

הוספת תבנית כלשהי עם וילאות תוססים

3. מודי פרשה

לא כל אחד רוצה בית, עם אווירה בהירה מלאים מבול של אור טבעי עוטה גוונים ניטרליים צנוע. יש בינינו כאלה שבאמת מעדיפים את המראה האופנתי, מתוחכם של חדר חשוך עם צבעים יפים, תאורה מודי נברשת מוגזים או שניים הדף אותה בסטייל! וילונות משיי, כהים הם מושלמים לגמרי לסגנון Regency בהשראת הוליווד זה ואתה יכול לתת לו נגיעות עכשוויות כדי להבטיח שזה הירך ו trendier! גם אם זה “מעל” הסגנון הוא לא מה אתה מצלם עבור, וילונות כהים עדיין יכול לאפשר לך למצוא את האיזון בין רגועה ורומנטית בחדר השינה המודרני.

וילונות כהים להיראות אלגנטית כמו מצית לבן גרסאות כאשר נעשה שימוש תקין

שינה עכשווית מעודנת עם וילאות כהים צרופים

יש מטבח תעשייתי עם יופי אלגנטי כהה

בחדר האוכל המסורתי מתוחכם עם וילונות שחורים על רקע

4. שופע, Ambiance קומפי

אם כבר מדברים על חדרי שינה, אין שום ספק כי וילאות כהים בשילוב עם אור, וילאות שקופים לבנים הפכו ללהיט ענק בחדר השינה העכשווית. השילוב הקלאסי הזה לא רק נראה apt אסתטית בחדר נשלט על ידי צבעים ניטרליים, אלא גם עובד בצורה מבריקה למי שרוצה לשבות כי האיזון המושלם בין אוורור היפה ופרטיות מוחלטת. דו-שכבתית זו גישה אל חנות הבגדים גם מאפשר לך להתאים בקלות את העונות המתחלפות, כמו וילונות כהים יציע בידוד מושלם במהלך חורפים נסוגים לתוך הרקע בחודשי הקיץ הנעימים.

השתמשו בווילונות הצרופה וילונות כהים הן פרטיות ואוורור

שנת שיק בשחור אדום ולבן

מערבבי וילאות שקופים אור עם וילאות אפלים בחדר השינה

וילאות גריי הם בחירה אידיאלית עבור הסלון האופנתי

5. שומרים על הקלילות!

דברנו על נטילת הגישה החשוכה, המודים קודם לכן, אבל יש להודות, הוא פריך, פן עליזות כי היא הלהיט הגדול בעולם של היום עיצוב פנים. וילונות כהים לעבוד יפה בחדרים אלה גם, כפי שהם מספקים ניגוד חזותי, ליצור מוקדים מעניינים משלימים פופס אחרים של אפור כהה או שחור בחדר בצורה מושלמת. ככל נייטרלי בחדר, וילונות כהים מדהים יותר נראה! הם גם יכולים לעצב תפאורה שחורה ולבן מסוגננת שהוא גם נצחי צדדי, המאפשר לאלו הדגשים צבעוניים ויצירות אמנות הקיר מודרניות לזרוח דרך.

בחדר שחור וחי עם קורטוב של צמחייה

וילונות כהים לעגן בסלון קליל אור

צבעים בהיר של הסלון משלים את הוילונות הכהים בצורה מושלמת

אורנג 'הוא אכן השחור החדש

6. יופי כהה Sheer

כשמדובר הווילונות השקופים, לבן הוא בהחלט לא האופציה היחידה. הווילונות השקופים חום שחור, כחול כהה, אפור כהה גם להחזיק את הכוח לסחוף אותך מהרגליים בסביבה תקין. בטח, הם עלולים לא להתאים עם בית מחבק את סגנון החוף או אווירת ים תיכונית רגועה, אבל הם עושים את נוכחותם במסגרות תעשייתיות, מינימאליות ועכשוויות. מתן אור טבעי מסונן, אפילו כשהם לעצב תפאורה דרמטית, הווילונות השקופים כהה מהר מטפסים במעלה הטבלה מגמות 2018.

מי צריך שולחנות הלילה עם מיטה כזאת

בראונס לגנוב את ההצגה בסלון אקלקטי זה

וילאות בולטים חזותי הודות לתכנית הרצפה

וילונות בדוגמת אפור עבור הסלון המודרני שיק