Skip to main content

כיצד להתאים אישית השכרת דירה על תקציב

חובבי עיצוב פנים יודעים היטב עד כמה רחוק את כוחו של בית מהורהר-מנוסח-בסידור אמנותי יכול לקחת אותנו-זה מניע, ממריץ מעורר אותנו כל יום, כמו גם מציג את האישיות הייחודית שלנו לכל אנו מזמינים מעל.

אבל אם אתה כמו כל כך הרבה שחיים בתוך בית או דירה שכורות, אז זה יכול להרגיש כמו קצת אתגר להתאים אישית ולהתאים אישית בביתך לשלמות בלי להרגיז המשכיר. למרבה המזל, זה בעצם הרבה יותר קל ממה שנדמה לך לטפח הפנים המושלמים שלך, אפילו בתוך שטח מושכר.

אם אתם מחפשים לעשות השכירות שלך השתקפות אמיתית של הסגנון האישי שלך, בצעו פשוטות אלה (ובלתי הפיכות!) עצות להתאמה אישית של הבית שלך.

שלב טפט נשלף


הטפט רואה תחייה גדולה בסצנת עיצוב הפנים, וזה בדרך רוצח כדי לשנות את המראה של הבית שלך. אם אתה דואג כי אתה לא תוכל להסיר אותו כשמדובר זמן לעבור, אל תדאגו! בימים אלה, יש המון טפטים סופר שיקית הנשלפים ביותר שיכול לעבוד קסם עיצוב להסירו מבלי להשאיר עקבות כאשר הגיעו זמן מרחב חדש.

לעבור את הדלקת שלך

התאורה של הבית שלך נושא הרבה משקל כשמדובר בטיפוח האווירה הכללית של המראה שלך. אם אתה עובד כרגע עם גופי תאורה מיושנים, או תאורה פשוטה שאתה לא אוהב, להחליף אותם תמורת אור תליון חדש או נברשת גיאומטרית, כמו אחד אופנתי זה מן שרה סטייסי עיצוב במהירות לחלוטין להפוך האסתטי שלך.

עדכון השטיחים שלך

לא רק שטיחים עושים מיד להתחמם העיצוב שלך, אבל הם גם דרך הרוצח כדי לבטא את אישיותך. ויש כל כך הרבה סוגים שונים לבחירה בכל מחיר נקודה שזה משב רוח כדי למצוא אחד זה מתאים באופן מושלם כדי רגישות הסגנון שלך. נקודות בונוס אם אתה שכבה שתיים מהן כמו אלה בחדר הזה מן Triibe, עבור נופך אופנתי.

העניק אהבת הקירות שלך

טפט הוא לא הדרך היחידה הקירות שלך יכולים לשנות את המראה שלך. מקירות גלריה לאמנות סיבים, התפאורה של הקיר שלך יכולה לעשות הרבה הרמה כבדה בחזית בסגנון האישית. ואם יש לך מקום השכירות שלך כי אתה מחפש להגדיר בצורה ברורה יותר, כמו אספרסו בר זה Fest אהב עיצוב, שילוב קיר גלריה הוא דרך פשוטה להפליא ויעיל לעשות כן.

פנקו Windows שלך

בין אם תבחר אור קליל או ארוך ודראמטי, טיפולי החלון שלך הם דרך לא-מצליח לשפר את המראה שלך. ואם אתה כמו כל כך הרבה מאתנו שעובדים עם מדה המרובע פחות ממה שהיינו רוצים, התקנת מוט הווילון שלך גבוהה מעל החלון להשקיע וילאות ארוכים במיוחד, כמו אלה הוורודים הרכים המוצגים כאן מן סוזי Hoodless, יהיה ברצינות למקסם המרחב החזותי שלך על ידי ביצוע התקרות שלכם תופענה גבוהות.

שחקו עם צמחים

צמחים הם ללא תחרות ביכולתם לעשות בבית להרגיש כמו בבית. הם לטהר אוויר שלך, להוסיף מרקם אסתטי שלך, להשרות החלל שלך עם כל מיני ויברציות לצאת בהרגשה טובה. בנוסף, האגרטלים מהכולות שהם שנערכו נארזים עם הרבה פוטנציאל תפאורה אישית.

שינוי Up החומרה שלך

רוב הארונות שמגיעים עם בתים להשכרה משאיר הרבה כדי להיות רצויים. ובעוד ככל הנראה אינך יכול להתקין ארונות מותאמים אישית חדשים בלי להרגיז המשכיר שלך, אתה יכול לשפר את הסגנון שלהם בצורה משמעותית פשוט על ידי שינוי את החומרה. מעוור מתוחכם ומושך, כמו אלה מן אמרים גריי עיצוב לכדי כדורי אגת גחמניים, ישנם זנים אינסופיים לבחירה.

Bring It עם ספרים

אוהבי ספר, לשמוח! בנוסף לעדכון לך עם הידע והרחבת המבט שלך, הספרים האהובים שלך גם יכול במידה ניכרת את הסגנון של הבית שלך. אם אין לך מדף ספרים, שקלו להתקין כמה מדפים צפים כמו אלה לא רק עקר בית עבור תחזוקה מועטת, מתבלט דרך להציג הסיפורים האהובים עליך.

עדכון גופי האמבטיה שלך

כי זה יכול להיות כל כך יקר, אמבטיה היא לעתים קרובות המקום האחרון עשויים משכיר מזלג מעל כסף עבור שיפוצים. אם שלך מחפש משעמם או מיושן, כל מה שאתה צריך כדי לרענן את המראה שלך כמה גופים חדשים. פליז וחדר אמבטיה זהב גופי, כמו אלה Luxe אלה ממרקוס עיצוב, הם פופולריים במיוחד עכשיו, אבל כל דבר, החל שחור מט בגוון כסוף מוברש יכול לחולל נפלאות לשפר את המראה הכללי של חדר האמבטיה שלכם.

שם החפצים שלך לעבוד

מחפש דרך להתארגן למקסם את הסגנון שלך באותו זמן? ואז לשלב כמה יחידות אחסון מסוגננות לשכן הפריטים השונים שלך. לא רק הם יוכלו להבטיח את מקומך נשאר מסודר ונקי, אבל הם גם מגיעים עמוסים פוטנציאל להציג האוצרות האהובות עליכם. רק תסתכל cubbies המרשה הללו a la Mode.