Skip to main content

כל מה שאתה צריך לדעת על מטבחים תעשייתיים

מטבחים תעשייתיים הם ומהודר, למרות שהם לא יכולים להיות עבור כולם. יש אנשים שמעדיפים מטבחים חוו או מעבר, ואת הוויכוח על כעסים לגבי משולש מטבח העבודה והאם כדאי להשתמש רצפות עץ במטבחים. עם זאת, כולנו יכולים להסכים כי בסגנון התעשייתי הוא מושלם עבור בעלי בתים שרוצים לבשל כמו המקצוענים. זה גם נהדר עבור אנשים שרוצים לחקות את התועלתנות של מטבח מסחרי – במיוחד בסביבה בלופט.

“במטבחים תעשייתיים בבתים הראשונים הגיעו בשנות ה -80 וה -90, כאשר הפך אופנתי שיש במטבח מקצועי למראה בביתך,” מסביר מיכאל Schienke, בימוי אדריכל Chartered על אדריכלות VORBILD בלונדון. “אם אתם מבשלים הרבה, המטבחים אלה נהדרים. הם על פי דגם של מטבחים שבו שפים מקצועיים לבשל ארוחות טעימות לאורך כל היום.”

תכונות של מטבח תעשייתי

Schienke אומר במטבח מקצועי הוא עכשווי, עם משטחים קלים לניקוי. “רוב משטחי העבודה תהיה נירוסטה, אשר נותנת להם מבט ‘מקצועי’,” הוא מסביר. ברדסים טווח updraft הם גם אביזר נפוץ.

אז, האם זה אומר שאתה לא יכול להיות מטבח תעשייתי בבית מסורתי יותר? “בשנת מאפיינים מסורתיים שבם היית ליצור תפאורת אולטרה מודרנית [סגנון] – לחשוב על תקרות מקומרות ישנות ולא-די-מלא תכונות צבועות ושוחזרו עם ספות בסגנון איטלקי חלקלקות פן מינימליסטי,” Schienke אומר. “במקרים אלה, כדי ליצור ניגוד מוחלט, מטבח נירוסטה כל פלדה ‘שף’ ייראה נהדר.”

סנדרה L. שטיינר-Houck, נשיא מעצב בכיר ב- שטיינר-Houck & Associates בהר ג’וי, PA, מסכים. “במטבחים תעשייתיים ניתן לשלב בכל בית בסגנון ביעילות,” היא אומרת. “אני מאוד ממליץ לעבוד עם CKD מקצועי (מעצב מטבח מוסמך). הדבר מבטיח כי זה משתלב כראוי לתוך עיצוב הפנים של הבית.” אבל היא מאמינה שזה אפשרי להשיג תחושה תעשייתית במטבח כי הוא מלוכד עם ומכבד את העיצוב של הבית.

כדי מארק Hottenroth על מוצרי חשמל קפה, מותג מוצרי חשמל GE, מטבח תעשייתי מבוסס על שני גורמים. “אני מחשיב איך זה נראה ואיך זה מבצע,” Hottenroth אומר. “בדרך כלל, אסתטי מקצועי מגדיר את המטבח התעשייתי. זה כולל ידיות חזקות, ידיות הכבדות גימור נירוסטה.”

מכשירי החובה כבדה

בנוסף נירוסטה, שטיינר-Houck אומר מטבחים תעשייתיים גם כוללים מכשירי כיתה מסחריים או מקצועיים. “הם נועדו לבצע ברמה גבוהה יותר, להיות פונקציונליים מאוד ולשלב גימורים ומשטחים מאוד עמידים, בדומה מטבח מסחרי,” מסביר שטיינר-Houck.

למעשה, מכשירי הכבדות הם תכונת מפתח של מטבחים תעשייתיים. “אלו הם סוגי מכשירים אשר נועדו להתבלט במטבח ולקבל לב, כמו מגוון 48 אינץ ‘או 36 אינץ’,” Hottenroth אומר. “טווחים אלה לא יכולים להיות באמת מקצועי כיתה בגלל תקנות בטיחות מגורים, אבל צריכים ביצועים משופרים.” הוא המייעץ מחפש צורבים שיכולים לספק מגוון רחב של גדרות חומות, מנקודת רתיחה אולטרה-נמוכה 140 מעלות F ל 18,000 BTU אינטנסיבי תפוקה. “כמו כן, לשקול מודלי דלק כפולים עם תנורי הסעה מתל בתנור רחבה מלאה כבד.”

שיקולי מכשיר אחרים

מקררים ומדיחי כלים מובנים הם גם תכונות של מטבח תעשייתי. “קח למשל מכשירים מרובים כמו שני מדיחים כלים, אחד משני צדי הכיור או מקררי undercounter מרובים ברחבי המטבח עבור גישה קלה של צרכים כן ארוחה ספציפי,” Hottenroth מייעץ.

לדבריו, טכנולוגית בישול אינדוקציה צוברת פופולרית. “חפש כיריים אינדוקציה עם vide סו. זהו סוג של בישול דיוק שבו אוכל מבושל בשקיות אטומות באמבט מים בטמפרטורה המבוקרת,” Hottenroth אומר. “בקרת טמפרטורה מדויקת עושה כירי אינדוקצית Monogram אידיאליות vide סו וטכניקות בישול דיוק אחרים.”

עוד מכשיר מגניב לשקול עבור מטבח תעשייתי: תנור פיצה. “אתה יכול לדמיין שיש את היכולות של תנור הפיצה במסעדה הטוב ביותר ליצור את הפרוסה המושלמת בבית?” עם התנור הרה Flush 30 אינץ Monogram, Hottenroth אומר שאתה יכול להשיג ביצועים פיצרייה באיכות. “הוא משלב את הביצועים היבשים של כפחם מסורתי תנורי פיצת עצים עם הדיוק וקלות מכשיר מגורים מתוחכם”, הוא מסביר.

בעוד הנירוסטה היא פופולרית מאוד במטבחים תעשייתיים, Hottenroth אומר שיש גם רצון גובר עבור מכשירים שיכולים להתמזג בצורה חלקה עם עיצוב בית. “קח לבן מט קפה עם ברונזה מוברש ידיות וידיות או מט שחור עם פלדה אל חלד מוברש מטפל וידיות,” הוא אומר. האוסף של הקפה כולל גם ערכות ידית ידית מותאמת אישית צבעוניות עם אפשרויות צבע נוספות של מוברש נחושת מוברש שחור. “עכשיו אתה יכול לקבל את הצבע וגמר כי נראה נהדר בביתך ויש לו הסגנון התעשייתי שעושה הצהרה.”

כיורים וברזים

כיורים חוו די אופנתיים, ודן הגרוע ביותר ב Elkay ממליץ כיור Farmhouse פלדת Crosstown החלד. “זה נותן לך את המרחב ואת אפשרויות סגנון לשלב כי תחושה תעשייתית לתוך כל מטבח,” הגרוע אומר. “גודלו של הכיור הוא גדול מספיק כדי להתמודד עם בלגן תעשייתי בגודל תוך שמירה על מראה מסוגנן.” בנוסף, הוא אומר בפינות ההדוקות לספק עיצוב טרי, גיאומטרי ותעשייתי. “כן, את הצדדיים ישר תחתית שטוחה לספק מראה מודרני ומרחב שמיש יותר.”

ברז בסיר מילוי wallmount

תכונה שימושית נוספת במטבח תעשייתי היא מילוי סיר. “האוסף ברז המטבח Avado ידי Elkay המשלב קווים מודרניים ונקיים עם עיצובים מסחריים ותעשייתיים שנראים כמו גדול כמו שהם מתפקדים,” הגרועים מסביר. הר חומה ברז עם צינור גמיש עוד תוספת מעולה. “ברז זה גדל ב פופולריות נתונה האיזון בין סגנון החצי תעשייתי ועדיין המתגאה גימור מלוטש ומודרני שמתאים להפליא עם מגמות המגורים של היום.”

ריצוף

בטון ויטראז הוא בחירה פופולרית עבור מטבחים תעשייתיים. יש ויכוח לא פתור בנוגע לשימוש רצפות עץ במטבחים (ו / או אמבטיה), אבל מעצבים רבים משתמשים פרקט או עץ מהונדס או אריח אבן קרמיקה / פורצלן בסוג זה של עיצוב מטבח.

צבעים

לבסוף, שאלנו ג’ודי Finglas, נשיא ציור Finglas  ב קרוטון-און-הדסון, ניו יורק, לקבלת ייעוץ על בחירת צבעים. “במטבחים תעשייתיים או מסחריים יש נטייה להסתכל קליני במקצת בגלל הרבה של המטבח מתמלא נירוסטה,” Finglas אומר. “שמנו גם מצא כי משום שרוב האזור רעפים, כדי לאפשר ניקוי קל ותחזוקה, זה יכול להיות קשה כדי להציג צבע. אבל יש הזדמנות להפוך את המרחב יותר מרגש.”

הוא ממליץ מציג אריחים צבעוניים כמו אדום וצהוב על הקירות. “הצבעים האלה הם מאוד פופולריים. הם עוזרים לשבור את החלל ולאפשר המטבח להיראות פחות תעשייתי,” הוא אומר.

הערות Finglas כי צבוע משטחים כמו דלתות גם באזורים נהדרים להציג צבע. “דלת אדומה יפה במטבח היא קלסית ומושך. כי זה צבע שמושך תשומת לב, אתה רוצה להיות מתחשב על איפה אתה מצייר אדום במטבח אז אתה אל תגזים,” הוא אומר.