Skip to main content

לוחות Soapstone לעורר עיצוב המטבח שלך

 14 Soapstone לוחות לעורר עיצוב המטבח שלך

אם אתם מחפשים משטח עבודת תחזוקה נמוכה כי הוא 100 אחוזים חסינים חום עבור המטבח שלך לשקול משטח אבן סבון.

מה הופך מסבון חומר שאינו מצריך תחזוקה? בניגוד לסוגים אחרים של משטחי אבן כמו גרניט או שיש, אבן סבון לא צריכה אוטמת כי זה לא נקבובי, מה שהופך אותו הכתם עמיד שלא לדבר בטבעיות מיקרוביאלית. האם אתה אוהב משטחים והתפתחו עליהם שכבה יפה עם גיל? ואז מסבון לא לאכזב. במשך זמן המשטח האפור הפחם שלה יהיה לחמצן מה שהופך אותו כהה יותר. בעוד מהסבון לא ייפסל או לפצח בקלות, זה יכול לפתח דפיקות וסריטות עדינות במטבחים חרוצים שניתן לצבוע משם או שמאלה כדי לתרום היופי הטבעי שלה.

כדי לעזור לך לקבוע אם חומר האבן מתאים במטבח שלך, לבדוק רעיונות שיש soapstone אלה.

מערבבים משטחי שיש Soapstone

מערבבים משטחי שיש Soapstone

אם אתה לא יכול להחליט בין משטחים שיש או אבן סבון, המטבח מציע פתרון חכם. ברוק וגנר עיצוב מתוך Corona Del Mar, קליפורניה משלב שני סוגי אבן בחלל בישול עכשווי זה. המונה מהסבון סביב הכיריים שמורה הכנת מזון ואילו משטח השיש משמש בעיקר עבור משימות מטבח אור כמו שטיפת ירקות או מגישת ארוחות.

לוחות Soapstone דרמטיים

לוחות Soapstone דרמטיים

בעוד משטחי אבן סבון רבים הבחינו על Pinterest של Instagram להיראות בצבע אחיד אחד, החומר ניתן למצוא גם עם ורידים או פסים בולטים בירוק, שחור, צהוב, כחול, חום, או לבן כמוצג המטבח הזה על ידי בן הרצוג אדריכל, מתוך בברוקלין, ניו יורק.

גם הכיור מול סינר עם משטח הייבוש הוא מסבון עמיד. הוספת הקסם בהשראה וינטאג של שטח הבישול, הם הארונות צבועים בגוון רטרו של ירוק מנטה.

מטבח כפרי עם Soapstone דלפקים

מטבח כפרי עם Soapstone דלפקים

משטחי Soapstone להשאיל בניגוד למטבח פריך, לבן זה בבית חווה אינדיאנה שופץ על ידי ליאו עיצובים, חברת עיצוב פנים הממוקמת בשיקגו, אילינוי. תרומת האווירה בחלל הבישול של אמריקנה הם גופים וינטאג בהשראה כולל תאורת תקורה.

ארונות Oak זיווג עם Soapstone דלפקים

 ארונות Oak זיווג עם Soapstone דלפקים

בשנת סד מטבח מסורתי מלא ארונות עץ אלון, משטחי אבן סבון להוסיף מגע כפרי שמרגיש מודרני יותר קלסי. אדריכלי ויטן מתוך פורטלנד, מיין, הרי משטח האבן לתאם עם מכשירי נירוסטה.

Soapstone Countertop בתוך מטבח מפואר

 Soapstone Countertop בתוך מטבח מפואר

משטח אבן סבון גידי הוא מעין ניגוד מדהים במטבח זוהר, מסורתית זו על ידי מעצב פנים מג לונרגן שבסיסה ביוסטון, טקסס. הוספת האווירה היוקרתית של שטח הבישול היא ידיות ארון זהב ואת מגוון טורקיז.

מטבח איילנד עם Soapstone Countertop

 מטבח איילנד עם Soapstone Countertop

אם אתה צריך ליצור משטח עבודה נוסף במטבח שלכם לשקול הוספת אי במטבח עם משטח אבן סבון. כאן, אליס ליין עיצוב פנים מתוך סולט לייק סיטי, יוטה עושה בדיוק את זה עם אופציה חופשי עומדים כי מכפיל כשולחן אוכל.

Countertop פיוטר גריי Soapstone

 Countertop פיוטר גריי Soapstone

תוכל למצוא לוחות אבן סבון במגוון רחב של גוונים אפורים כמו למשל בדיל מגניב זה למצוא בית על ידי פרנק שירלי אדריכלים המבוסס בקיימברידג ‘, מסצ’וסטס. תימורות אפור כהה ולבן להוסיף מנה גדולה של עניין חזותי אל משטח אבן.

שחור ולבן מטבח שופע בסגנון כפרי

 שחור ולבן מטבח שופע בסגנון כפרי

אוהדים של הסגנון המודרני חווה יאהבו מטבח שחור ולבן זה על ידי ויטן אדריכלים המבוסס בפורטלנד, מיין. המשטחים לאורך הקירות באבן סבון עמיד, אשר כפי שכבר הסברנו לעמוד בחום וכתמים שהופכים אותו משטח העבודה האידיאלי עבור חללים עסוקים בבישול. עבור הפופ של ניגודיות, אי המטבח כולל צילינדר עץ מוכתם.

מטבח בצבע צהוב בהיר עם משטחי בלוק Soapstone ו Butcher

 מטבח בצבע צהוב בהיר עם משטחי בלוק Soapstone ו Butcher

כמעט משטחי אבן סבון שחור עם backsplashes התאמת להוסיף ניגוד בולט במטבח ושמשית זו על ידי היידה הנדריקס עיצוב פנים שבסיסה במזרח הרטפורד, קונטיקט. הוספת אפילו פונקציה מעשית יותר לשטח הבישול צהוב בהיר זה הוא האי במטבח עקף את עם משטח בוצ’ר בלוק מייפל.

פחם אפור וכחול Soapstone Countertop משאילה קסם כפרי

 פחם אפור וכחול Soapstone Countertop משאילה קסם כפרי

משטח אבן סבון ניתן לפזר על כמה אופי כפרי לחלל בישול עכשווי. הנה אחת הדוגמאות החביבות שלנו נוצר על ידי-Build עיצוב JAS, חברת עיצוב פנים שבסיסה בסיאטל, וושינגטון. לאפור פחם יפה מונה באבן סבון כחול מעניק בסגנון כפרי עתיק timey כדי המטבח הכפרי המודרני הזה.

Blogger זה Loves לוחות Soapstone

לקבלת חוות דעת אובייקטיבית על משטחי אבן סבון, פנינו אל ג’ואן, הבלוגר שיפוצים מאחורי האתר של אהבה של בית. היא אוהבת את האבן, שהיא מותקנת בחלל בישול משלה. היא מוסיפה בזמן שהוא חומר תחזוקה נמוך זה עדיין דורש טיפול אוהב מכרז מעט כדי לשמור ייראה במיטבו. למשל, השיש שלה יש מספר חתכים קטנים בקצוות של מדיח הכלים בכיור הנגרם על ידי דפיקות חפצות. היא אומרת למנוע את זה מלקרות בביתך להיות קצת זהיר כאשר הגיע הזמן לשטוף סירים ומחבתות.

איך לזייף את המראה של Soapstone

 איך לזייף את המראה של Soapstone

אם משטח אבן סבון אמיתי הוא מחוץ לטווח המחירים שלך, אתה עדיין יכול לקבל את המראה עם למינציה פורמייקה. הנה, קולין, הבלוגר תפאורה מאחורי לימון Thistle, הלך עם דפוס שנקרא Soapstone סקויה. היא אומרת מוני למינציה החדשים שלה להיראות יפים כמו הדבר האמיתי. קולין מציעה הטיפ הזה: הסוג של כיור הטוב ביותר לשלב עם למינציה הוא נפתח ב כמוצג. בניגוד כיור undermount, זה יהיה להגן על ההשקעה שעשית למינציה עם פינות המציעים הגנה מפני מים.

מערבב לוחות Soapstone מגניבים עם מבטאי עץ חמים

 מערבב לוחות Soapstone מגניבים עם מבטאי עץ חמים

במטבח ביתי זה על ידי Rauser עיצוב המבוסס באוסטין, טקסס, מונה מסבון משולב עם תחנת חיתוך לחסום קצב. אנחנו אוהבים איך שטח הבישול הזה משלב תכונות בצבעים מגניבים כמו המשטחים וארונות כחולים עם הדגשי עץ חמימים כולל שולחן המטבח ורצפות עץ.

אמצע המאה בהשראת המטבח עם Soapstone Countertop

 אמצע המאה בהשראת המטבח עם Soapstone Countertop

בית מודרני מאמצע המאה שופץ על ידי אנני הול Interiors מתוך בקיימברידג ‘, מסצ’וסטס מקבל מרחב בישול חדש ונוצץ כי הוא צעד עם הסגנון ההיסטורי של הבית. ארונות טורקיז וקירות עץ חמים הם משולבים אמצע המאה קלסי. האי במטבח בומרנג בסגנון עם משטח אבן סבון הוא הנהון שולחן קפה המסורתי דמוי הכליה, אשר מהווה סמל של עיצוב אמצע המאה.