Skip to main content

לקשט עם אורות LED רצועה: מטבחים עם Radiance באנרגיה!

שיפוץ המטבח או התכנון הישן שלך עבור אחד חדש הוא על כל מציאה כי איזון מושלם בין אסתטיקה, ארגונומיה בלעדיות. בלי קשר לסגנון, הנושא וגודל המטבח שלך, התאורה היא ללא ספק מה שעושה או שוברת הערעור שלה. ובליבה של כל מטבח מודרני מואר הם נורים LED רצועה , המשלבים נוחות עם אישורים לחיסכון באנרגיה זוהרת פועם. צדדים להפליא “מגמה”, תאורת LED רצועה היא בהחלט אחד חייב שיהיה ברשות של מטבח 2018 ואנחנו כאן כדי להראות לך איך!

 

תחת אורות LED רצועת ארון משמשים כדי להאיר את השיש במטבח

תאורת LED בסביבה כבר זמן מה, אבל נורות בהחלט נקטו גופי תאורה חסכוניים באנרגיה אלה לרמה חדשה לגמרי. מאירים אפילו המביך ביותר של פינות, אורות וישימים אלה ניתן לשלב בקלות לתוך העיצוב של מטבח קיים עם מעט רעש. ממדפים יפים ארונות חכמים משטחי פונקציונלי איים במטבח מרשים, נורה LED יכול לשמש בכל מקום ובכל מקום.

תת קבינט LED רצועת תאורה

יחידות אחסון המטבח הן חלק מן הדברים הראשונים שאנחנו להתיישב על בעת תכנון מטבח חדש. ארונות מטבח התלויות על הקיר בקלות מודולרי יכול להפוך את המטבח שלך כהרף עין. אבל לוקח את זה לרמה הבאה הוא תת ארון תאורת LED רצועה המאפשר לך למקם אלה ארונות מותאמים אישית בקלות מעל השיש במטבח במטבח קטן. לאלו קצרים על שטח אנכי או אפילו מחפשים דרכים שבה הם יכולים להביא משימת תאורה עדיפה השיש במטבח, נורה LED מציע אפשרות נוחה ובעלות השפעה.

נורות LED מתחת המדפים במטבח העליון להאיר את השיש במטבח ולהציג מתחת

מטבח מודרני אופנתי מן Rempp עם ארונות עץ תחת תאורת LED רצועת קבינט

הם מאירים את המדפים או משטח מתחת הארונות שווים יותר מאשר נורות שקועות ובהחלט לנצח פמוט הוא מבחינת פרקטיות תאורה מושלמת. והחלק הטוב ביותר של כל זה הוא כי אורות הגאוניים אלה גם להביא את backsplash המטבח בחיים מבלי מפריע!

מתחת לארון נורה LED רצועה הוא טרנד פופולרי במטבחי contemporarry

מטבח עכשווי מהודר בשיש ועץ מן דקר

אי במטבח עם shelfe הפתוח תאורת LED יפה

תאורת LED עבור מדפי המטבח

האפשרות הפופולרית ביותר הבאה כשמדובר באמצעות נורות LED במטבח הם צפים מדפים וארונות פתוחים. יש מדפי זכוכית צפים עם נורות LED ערעור סוריאליסטי מסוים שהופך אותם לתוך מוקד מיידי. אורות ברצועה גם מאפשרים לך להאיר כל מדף צף בודד ואפילו הנמוך מכולם מוארת לחלוטין, ובכך נמנעים אפשרות של צללים מכוערים. בין אם אתם מוצגים סין המפוארת או פשוט לעצב תפאורה יפה, נורה LED ומדפים במטבח פתוחים הם זיווג מקלט עיצוב!

רעיונות תאורת LED רצועה עבור מדפים פתוחים במטבח ומעבר

נורה LED לעשות לתאורת מבטא מצוינת להדגיש מדפים במטבח

מטבח עכשווי מדהים בלבנה ואפורה עם תאורת רצועת מדפי LED צפו

ירוק תפוח ואורות רצועת LED להביא בהירות למטבח העכשווי

אפילו הקטן ביותר של מטבחים וכהים פינות ניתן להמריץ מחדש עם נורות LED

חיבור המטבח עם שטח בנוי

לחשוב על דרכים שבהן אתה יכול להאריך את האסתטיקה הסלון למטבח מבלי לשנות יותר מדי? תאורה LED רצועה היא אפשרות מהנה שיק אשר עושה בדיוק את זה בלי לנסות קשה מדי. פשוט להשתמש אורות התאמה עבור המדפים בסלון, יחידת בידור, רקע חלל אוכל, ארונות מטבח אי, כדי ליצור ערכת תאורה הומוגנית. זה לא כל כך הרבה על שימוש המון תאורת LED כפי שהוא על בזריזות הדגשת התכונות התקינות אדריכליות הקמת קישוריות ויזואלית.

נורה LED יכול לשמש מאחד חזותי בין המטבח ואזור מגורים פתוח

מדפי אורו באמצעות נורות LED ליצור אלמנט עיצובי נפוץ thoughout חי החלל הפתוחים

Smart תחת תאורת LED רצועת ארון במטבח היא בחירה פונקציונלית

הוא נפץ את כל המטבח העכשווי הלבן עם בר ארוחת בוקר מרווח

הדלקת המטבח החכם

אל תגביל את עצמך להפשיט אורות לבד כאשר קניות עבור גופי תאורה למטבח. מלבד המינון המקובל של תליונים שמעסיקות עמדת הממשלה מעל השיש במטבח, שוקלים LED אורות הפסקה כדי ליצור נועז מטבח מודרני יעיל באנרגיה. כל גופי התאורה LED הם מטבען יותר פלנטה ידידותית יותר CFLs המסורתי בטוחים לקצץ את צריכת החשמל של הבית שלך באופן משמעותי. אז למה לחכות לעלות על עגלת LED?

שלב אורות שקועים LED עם ligjts הרצועה ליצור שיש במטבח המושלם

גדר מדפים למטבח משטחי עם נורות LED בהירות

סמן את המאפיינים האדריכליים הכי מדהים של המטבח שלך עם נורות LED

תאורת LED רצועה מאוד נוחה קלאסה כאשר נעשה שימוש תקין

תאורת הדגשה מגיעה לרמה חדשה עם נורות LED מענגות במטבח הקלסי הזה מתמלאים עץ