Skip to main content

מדהים דרכים לקשט עם עור ריהוט

מדהים דרכים לקשט עם עור ריהוט

מודרני, עכשווי, או מסורתי-לא משנה הסגנון הנוכחי של הבית שלך, רהיטי עור יכולים להוסיף נצחי, וביתי, ואפילו טוויסט מפואר כדי התפאורה שלך. איך כל כך שאולי אתה חושב? מ הקרמל טעים בורדו תוסס, חתיכות עור זמינות בצבעים נעימים כי מוסיפים שני יופי ועומק לכל חלל.

אבל זה לא אומר שאתה צריך למלא חדר עם ריהוט עור. כל מה שצריך הוא ספה או אולי כיסא או שניים בעור להתחמם בחדר לא משנה הצבעים שלה. אפילו טוב יותר, מה שהופך רהיט עור להתאים את שאר העיצוב שלך הוא קל כמו הוספה כמה אבזרים דקורטיביים כגון כריות מבטאות או לזרוק. מוכן לקבל מידע נוסף? רעיונות אלה לשתף איך לסדר את המרחב שלך עם ריהוט עור.

עונדות עור אקפולקו יו”ר

כסא רקום-יד עור אקפולקו מוסיף סגנון וגם פונקציה מעשית ללא תופס יותר מדי מקום ויזואלית בסלון הקטן הזה על ידי מעצב פנים מקליפורניה היילי Weidenbaum. לצד קונסולת פורניר עץ, מקנה איזון שיק המושב לחדר בעיקר הצבעים מגניבים.

דירה צרפתית עם ריהוט עור

חדר מחמם גוונים של כללים חומים בדירה זו בפריז על ידי מעצב פנים הצרפתים מריון Alberge. הקירות צבועים בגוון רך של מוקה. הספות בצבע חום השוקולד מזמינות להפליא. פופס של זהב וצהוב כמו כיסא בצד ואביזרים נחושת דקורטיביים להשאיל בניגוד התבהרות בחדר. כרית במבטא עם תזה של משפר את המראה צהוב המלוכד של החדר.

חדר שנת עור שחור ראש המיטה עוגן זה

אנחנו אוהבים מרחבים כי סגנון מסורתי בתערובת עם אלמנטים אחרים כמוצג יחידת הורים זה על ידי אשלי בל Interiors שבסיסה בדאלאס, טקסס. מסעד העור השחור הוא פיסת הבסיס המעגן את החלל. זה יפה עובד עם ריהוט מרכזי אחר כוללות שידות אמצע המאה ואת השטיח ארוג קילים.

שקול רהיטי עור וינטג משתלם

כשמדובר הטעיית מתוך חדר עם עיצוב ייחודי, דבר די מספק כמו בקיע ריהוט וינטאג שיק במחירי מרתף מציאה. האהוב שלנו, למשל, הוא נוח עור חום הזה בסלון קטנטן בהשתתפות Homepolish, שירות לקשט בית באינטרנט. זוגות הגוון החם שלה יפה עם ספה אמצע המאה תפוז תוך מתן ניגוד דרמטי נגד קירות ירוקים מנטה.

כסאות עור וינטג בראון בסלון לבן מודרני

חתיכות עור וינטג להוסיף המתמשכת וסגנון בסלון נורדי מודרני זה בהשתתפות Alvhem Makleri. בקצה הימני הוא כיסא נוח מעור ספארי -1960 על ידי המעצב השבדי ארנה Norell. בחזית הוא -1970 chrome וכורסא העור המצויץ ידי מאן סיי המעצב האמריקאי. למרות הכיסאות אינם באותו צבע, כי הם שניהם חומים, גוון נייטרלי, הם עובדים בעיקר זה מרחב מחיה לבן.

מיני צ’סטרפילד ספה בדירה קטנה

ריהוט עור מגיע בכל הגדלים והסוגים. הצבע מקרה, ספה בסגנון צ’סטרפילד מיני זה ב דירת רווקים ידי חברת העיצוב בניו יורק Labl סטודיו. משחק את הגודל הקטן של הספה היא מנורת רצפה הגדולה הדומה מנורת שולחן ענקית.

לרכך עור ספה עם מבטאים דקורטיביים

ספת עור מצויצת דקה ואלגנטית עושה את המירב בסלון קטנטן הזאת ידי ריין קנדיס מעצב Homepolish פנים. הצבע הרך של הספה לא להציף את ערכת הצבעים האווריריים. שמיכת עור כבש faux וכריות למבטא חלקלקות להפוך את פיסת העור של רהיטים אפילו יותר משך.

עור פרפר יו”ר

דירת קליפורניה זה על ידי חברת עיצוב סן פרנסיסקו צה”ל סטודיו נוטפת באדיבות מגניבה סקנדי של דגשים בוהמיים כמו כיסא פרפר העור הנצחי.

עור קוניאק ספה בסלון טרנדי

הנה ספת עור קוניאק היא תוספת מבורכת בסלון סקנדינבי מסוגנן זה שמגיע Alvhem Makleri. הנימה הסגלגלה של הספה לתאם עם הטפט אדמוני ורודות חיל ים. כריות מבטאות במרקמים שונים בגוונים ניטראליים להשאיל בניגוד רצוי.

ריהוט עור, בחדר שחור

הת’ר, הבלוגר התפאורה מאחורי Spaces גידול, יש על לוח עם המגמה בחדר השחורה. היא אומרת צבע הצבע יצר את הרקע האידיאלי ספת העור המשובחת שלה. שמיכת עור כבש faux, שטיח קרם, ואת צמח בית עליים כל העזרה כדי לקחת את עוקץ הצבעים הכהים.

בבית זעיר עם עור שחור ספה

ספת עור משובח מאוד לקצץ היא התאמה מושלמת עבור הבית הזעיר הזה על ידי מעצב פנים קים לואיס מתוך אוסטין, טקסס. שילוב של כריות בצבעים ומרקמים מנוגדים עוזר חתיכה הגדולה של תערובת רהיטים עם שאר העיצוב.

רענן ישן מעור ספה עם כריות Pretty

בסלון ניטראלי קטן זה התגלה ב Havenly, שירות עיצוב פנים באינטרנט, כריות כחולות דקורטיביות הטבה את ספת עור שזופה משוחק בעדינות.

ריהוט כיסא עור וינטג שכפול עם מותאמים

אם אתם כמונו, רהיטי אמצע המאה אותנטיים ידי מעצבים מפורסמים אינם במסגרת התקציב לקשט שלך. אבל אם אתה חייב שיהיה לו מראה כי, אין מה לדאוג. המעצב הגרפי מאחורי הבלוג המשיך עיצוב מעוטרי החלל שלו באמצעות שילוב של חתיכות רבייה סבירות מחיה יחד עם ממצאי חנות היד השנייה זולים כמו כסא עור קרמל. וםתיא יפה עם שולחן קונסולה וקפה שרירי עץ.

כסאות עור Lend חום אופנתי

שני כסאות עור להשאיל חום עד גדותיו בסלון ניטראליות זה עם גוונים מגניבים על ידי אמבר Interiors מתוך Calabasas, קליפורניה. הצבע הטבעי הכיסאות מסב את תשומת רהיטי העץ.

סקציות עור ספה עם אווירה גברית

סיאטל, חברה שבסיסה בוושינגטון לינדזי פינקוס עיצוב משופר זה יתרון גברי של סלון עם ספה פינתית עור. כסא פרפר עור חום אגרופים את העניינים עם גוון מנוגדים. כריות ססגוני לשבור את הספה עם הצבעים נעים התואמים את שטיח צמר מסוקס יד, וילונות צהובים, ואת קונסולת אדום.

You may also like