Skip to main content

מדהים Farmhouse-Style סלון טיפים

חווה סגנון מוסבר

בהנהון אל העבר, אבל נטוע היטב בהווה, הצעות לעיצוב הבית חווה בסגנון בצורה אופנתית להשיג הגדרה נצחית. ולמרות שיש מאפיינים דמויים נפוצים השימוש בצבעים ניטראליים ואורגניים בסגנון החווה של חומרים-היום גם משלב עדכונים מודרניים, מה שהופך אותו לאופציה מושכת לכל סוגי בעלי הבתים. אם הסלון שלכם זקוק revamping, לשלב כמה מושג שינויים-פתוחים כאן, דלתות אסם שם-טוב מראה שהוא רחוק מלהיות אחד בגודל- fits-all.

חדר בסגנון פתוח Farmhouse חיים

בסלון חווה מושג פתוח נוחות

סגנון חווה לא תמיד צריך להסתכל כפרי. למעשה, בעלי בתים רבים נוקטים מראשית המאה בתים פותחים את הפנים כדי לשפוך אור טבעי לחלל שלהם. חדר זה על ידי ג’ניפר רובינס Interiors מראה כיצד חי קונספט פתוחים ופינת אוכל, להשלים עם קיר זכוכית זיגוג, מודרניזצית גישה סגורה מסורתית. ריהוט נוח, גופי תאורה תעשייתיים, וכן shiplap האנכי נותנים מרחב זה תחושת חווה זה לא over-the-top.

חדר אקלקטי Farmhouse חיים

בסלון חווה צבעוני ecletic

בסגנון בית החווה מאוד וישים ניתן לשלב בקלות עם מגמות בעיצוב הבית רבות אחרות. אמנות דקו מראה וגוונים הסלולר זוג היטב עם shiplap האופקי שטיח פרסי לעשות זה בסלון על ידי ג’ודית Balis Interiors מסורתי מעבר. הוספת ספה מודרנית ושולחן קפה על קו נקי זה מושך את העין.

מושבי ווד תקרת סלון

חווה סלון עם קירות אבן קולחי תקרת עץ

שילוב חומרי בניין אורגני לתוך חלל פנימי מאפשר לחדר לדבר בעד עצמו. חדר זה על ידי קלי ושות עיצוב מראה כיצד להשתמש אלמנטים בנייה חווה בקוטג אבן במדינה. מחבק את התכונות המקוריות של מרחב-כמו חומת אבן חשופים ועץ בתקרה-מאפשר שילוב של מרקמים לעין לנחות על. ואז, תפאורה וריהוט פשוט לחדש את החלל.

חדר מגורים של בית חווה מסורתי

בסלון בסגנון חווה מסורתי קלאסי

בסגנון בית החווה מכיל על פשטות ונוחות רגועות. אז, אתה לא צריך ללכת בגדול עם תקרות מפוצצות וחומרים יקרים כדי למסמר את המראה. חדר זה, שעוצב על ידי בארטלט, בוחר נוחות מעל אווירה פתוחה, אוורירית. התקרות הנמוכות להביא חמימות בערב חורף קר ורגוע, אך אלגנטי, ריהוט מציעים “תקין כיור” התחושה. אח לוח האסם המעודכן, שלם עם קורות קולחים, עוד מדגיש את האופי המסורתי של החדר.

חדר המגורים של בית החווה מונוכרומטי

נקי חווה פריך סלון מונוכרומטי

סלון בסגנון עכשווי ניתן להפוך נסיגה חווה שיק על ידי שילוב shiplap סביב האח, מעץ שיובש קורות, וריהוט טונאלי ואביזרים. למעשה, כמעט כל חדר (כן, אפילו אלה עם ה -80 vibe) יכול להינתן כשרון חווה על ידי הוספה רק כמה פרטים. בסלון החווה מודרני זה מהמעצב הסופי מץ הוא גם מתוחכם ונוח.

חדר תעשייתי חווה חיים

בסלון חוויתי עם קצה תעשייתי

הפשטות של סגנון חווה די יכולה לקחת בקלות תפנית תעשייתית. סלון זה מן Risinger ושות מאפשר את הפרטים האדריכליים של החדר להתבלט, ולאחר מכן משלים אותם עם ריהוט מודרני, כיסאות בר גבוהים מתכת, וכן צינור תנור חשוף. שטיח העור פרה מוסיף תחושה מערבית, כמו תערובת חלקה של מתנות שני סגנונות עצמה.

חדר עכשווי חווה חיים

החווה עם אדריכלות וריהוט מודרני

למרות הנוסטלגיה קשורה לעיתים קרובות עם סגנון חווה, אוהבי העיצוב העכשווי בהחלט יכול עדיין לנצל את המאפיינים במיטבו. קח בסלון חווה עכשווי זה על ידי Northworks אדריכלים ומתכננים, למשל. תקרות לשון ו- Groove לומר “חווה”, אבל את הרהיטים ואת מרחב המושג הפתוח הן דבר אבל.

חדר חדש בנייה Farmhouse חיים

בית חדש עם ארכיטקטורה בסגנון חווה

בית לא חייב להיות היסטורי לאמץ את הסגנון החווה המסורתי. בית חדש שנבנה זה תוכנן על ידי טום מיני אדריכל משלבת היכר כמו תקרה עם קורות עץ, חלונות זכוכית, וכן אח אבן גדול כדי ליצור בית מודרני עם הנוחות של בית חווה קלסי.

שילוב בין החוץ בחודש

סלון החווה מודרני עם קיר מתקפל

חיבור לטבע הוא מוטיב חוזר בעיצוב החווה מודרני. סלון זה מיוסף פארל ארכיטקטורה כולל קיר מתקפל של חלונות כדי להתיך את החלל הפנימי עם הפטיו החיצוני. אלמנטים אורגניים כמו שטיח היוטה וצמחי חיים נוספים מייצגים אזור מגורים שמרגיש חופשי ובלתי מוגבל על ידי הטשטוש ב עם החוצה.

השתמש shiplap

משפחה ידידותית חווה סלון עם shipslap

מאז עץ שמש כך בכבדות בבתי חווה של העבר, פנלי shiplap הוא אחת הדרכים הקלות ביותר כדי להביא את הסגנון לתוך הבתים חדשים. בעת ההתקנה, לבחור לוחות שיש סריטות וחתכים, כפי שהם לשכפל את המראה של שימוש ותיק לעורר תחושה של ההיסטוריה. בחדר זה על ידי Renew מאפיינים, מנטרל מעטפת אח עצים והכתים את shiplap ליצור תחושה מנוגדת.

להוסיף Farmhouse צבע

חדר מגורים של בית חווה הכחול חיוור

לוח צבעים בהיר טרי הוא תמיד בחירה טובה עבור חדרים בסגנון חווה. אבל אתה לא תמיד צריך ללכת לבן. במקום, לשלב תכלת לחללים דרך דגשי מעטפת כוננית. עץ באפלו מדגים בחירת צבע זה על ידי שילוב זה יפה עם ריהוט לבן גימורים מעץ בהיר. אפור בהיר ושיבולת שועל חם גם לעבוד היטב עבור פשוט מראה מסובך.

לשלב תכונות אותנטיות

מאפיינים קלאסיים בסגנון חווה שלב את אותנטיים

חלק ממה שהופך את סגנון חווה כל כך מושך הוא הנוחות שנובעת פיסות ההיסטוריה. אז למה להגביל אותם? סלון זה מלא קישוטי antiquey כמו רהיטי מצוקה, כיסאות חווה מסורתיים, ואת ארונות לולים. מכירות נדל”ן עיון בשוקי פשפשים עבור הדבר האמיתי, או חנות אביזרים חדשים ולאמץ את החווה אסתטי.

הוספת מצויץ ספה

בסלון בסגנון כפרי עם ספה המצויץ

מי אומר חיים חווים לא יכולים להציע רמז היוקרה? על ידי משחק עם התפאורה, אתה יכול לשלב חדר מסורתי להסתכל גם נוח ומותאם. בסלון בית חווה זה על ידי זוגות חדר המקור קלסיים אלמנטים עם ספה מצויצת אלגנטית עבור בלתי צפוי (אבל מאוד בברכה) תחכום.

דלתות אסם השתמשתי

דלתות אסם לתת לכל חלל תחושת חווה מסורתית. בנוסף, הם שומרי חלל גדולים חדרים קטנים ובקלות יכולים מחיצת חלל פתוח קונספט. בחלק מהמקרים, שתי דלתות אסם הם אפילו טוב יותר מאשר אחד! חדר מעוצב באופן יוצא דופן זה, באדיבות אדוארד אייר שכנר, משתמשת דלתות אסם להחמיא האח ולחזק את המראה חווה.

 

You may also like