Skip to main content

מרתף רעיונות קישוט כדי ליצור מרחב מחייה משולבת

מרתף רעיונות קישוט כדי ליצור מרחב מחייה משולבת

אם המרתף שלך הוא חדר קטן או תופס קומה שלמה של הבית שלך, יש הרבה אפשרויות כשמדובר באמצעות המרחב ביעילות. מקסום יעילות פירושה גם להפיק את המרב של החדר, אשר יכול להיות יצירת אחסון פונקציונליים קישוטים בשימוש לעיתים רחוקות או הוספת חדר משפחה שמיש. רעיונות במרתף לקשט אלה מציעים דרכים להרחבת איך אתה ומשפחתך לחיות ולהשתמש במרחב.

ראשית, לחשוב על מה שאתה צריך מהחדר. האם תרצה להשלים מחוץ לעיר בקר בחדר אירוח נוח, לבעוט בחזרה עם חברים, או ליצור את הילדים האולטימטיביים לשחק בחדר? לא משנה מה הרצונות והצרכים שלכם, ישנם רעיונות לקשט רבים כדי לעזור לך לגרום לזה לקרות.

המרתף, אולם, לעתים קרובות יכול להיות שטח מאתגר יותר לשפץ כי זה בדרך כלל חדר ללא גימור. לא משנה כמה חשוך ומאיימת החלל שלך עשויה להיות, יש לנו קומץ של רעיונות לקישוט במרתף שיעזרו לכם ליצור חדר תוכל מצפה לבלות ב.

החלט מה עובד הכי פריסה

ברגע שאתה כבר הבנת את התקציב שלך ואיך אתה מתכוון להשתמש במרחב, לקבוע תכנית קומה שתעזור לך לבצע את זה. אם אתה רוצה ליצור חדר אורחים, אז אתה בוודאי רוצה גם להוסיף לשירותים תצטרך לתכנן בהתאם. אם השטח שלך הוא גדול, אתה יכול לחלק אותו לכמה חדרים המשמשים לצרכים שונים, יהיו אשר יהיו. אם זה קטן, אתה עדיין יכול להשתמש בו עבור פונקציות מרובות עם תכנון נכון.

ניטראלי השתמשתי

צבעים חזקים ונועזים לתפוס את העין על ידי הוספת דרמה, אבל הם גם עושים מבט מרחב להרגיש קטן. באמצעות אותם במרתף שלך עלול להפוך את התקרות נראה נמוכות והקירות להרגיש כאילו הם סוגרים. במקום להסתמך על צבעים ניטראליים אור כמו אפור, אפור חום ולבן שהופכים את החלל להרגיש יותר מרחיב. שימוש בצבעים דומים עבור פריטי ריהוט גדולים כגון מדפים, ספות ושולחנות. להוסיף צבע ואופי אביזרים וכיסויי שלך, כגון כריות, וילונות, שטיחים ואגרטלים.

בחר Open Concept

אם המרתף שלך הוא בצד הקטן, לשמור על השטח פתוח על ידי הימנעות קירות הוספה. גדר רווחים או אזורים שונים באמצעות צבע תפאורה כך במרתף שלך יכול לשמש למטרות רבות היטב. לדוגמא, חצי אחד של המרתף שלך יכול להפוך אזור הרפיה מבוגר אם מעוגן על ידי חתך נוח, שטיח שטח גדול, ותאורה עם עמעמים. החצי השני יכול להיות אזור מלאכה עם שולחן גדול יציב, מדפי אחסון ותאורת משימה בהירה.

ראה את האור

חלונות מרתף הן לרוב קטנות יותר מאשר במקומות אחרים בבית משום המקום הוא או חלקי או מחתרת לחלוטין. תאורה לא רק להפוך את החדר מרגיש גדול, אבל האור הבהיר יהיה לפצות על חוסר החלון. תאורה שקועה חוסכת מקום כי אולי אין לך את מרחב התקרה (או תקציב) כדי להכיל אותו. במקום זאת, השתמשו במנורות קיר, מנורות שולחן, מנורות הרצפה. כדי לשקף אור, לתלות מראות אסטרטגיות בחדר.

צור פתרונות אחסון

למרות במרתף שלך יכול להיות גם מטרה נעלה, זה בדרך כלל מסתיים המשרתים כאזור אחסון כללי. שלב מדפים וארונות ולוודא יחידות אחסון ללכת מהרצפה עד התקרה כדי לוודא שאתה מקבל את המרב של החלל שלך. קנה רהיטים שעושים בתפקיד כפול, כגון מזרחיות עם תא נסתר או שולחנות צד עם מגירות. הקדש קצה אחד של המרתף שלך כדי אחסון כללי על ידי הסתרת באזור זה עם הקיר מהרצפה עד התקרה כיסוי באותו צבע כמו הקירות המקיפים.