Skip to main content

משרד Creative טיפים דקורים למקסם שלך פרודוקטיביות

משרד Creative טיפים דקורים למקסם שלך פרודוקטיביות

זה לא סוד כי הסביבה אתה יכול לשחק תפקיד מרכזי איך אתה מרגיש, אבל האם ידעתם שהוא גם יכול לגרום לך יותר פרודוקטיביים בעבודה?

כפי שמתברר, יש המון טריקים בעיצוב פשוטים וחסכוניים להפליא שתוכל להשתלב במשרד שלך  שיגרמו לך להרגיש יותר אנרגיה, השראה ומוטיבציה לקחת ביום, אפילו בשפל הצהריים חשש.

והיופי של רוב העצות האלה היא שהם יכולים להיות מיושם כמעט בכל גדול במשרד או קטן, בבית או מחוצה לו. אז, לא משנה באילו נסיבות פנים שאתה עובד עם, לנסות אחד, שניים או כל שמונה רעיונות אלה כדי ליצור מאושרים, בריאים יותר, עם סביבת עבודה פרודוקטיבית יותר.

מקסם תאורה

מיטוב התאורה שלך הוא אחת הדרכים הקלות ביותר כדי להגביר את האנרגיה שלך ולהקטין את המאמץ של העיניים שמגיע מנסה לקרוא עם תאורה חלשה. אם אתה מסוגל, למקסם את האור הטבעי אתה עובד עם כמה שיותר על ידי ניצול טהור, טיפולי חלון קלילים ולא כבד ואטום. אבל גם אם שליטתך האור הטבעי שלך מוגבלת, בוחר נורות לבנות בהירות יעשה הבדל גדול עתודות האנרגיה היומיות שלך.

decluttered מינימליזם

אסתטיקה מינימליסטית עושה יותר מאשר לפנות מקום שלך נראה כל מיני שיק ומזמין; זה גם מקל לעשות דברים. Clutter סביב המשרד שלך מסתכן גורם לך להרגיש המום ורחוק יותר הדגיש ממה שנחוץ. אז, שואף לשמור על הפשטות במשרד ונקי עבור אווירת נשיפה וישכנע כל יום.

צבעי השראה

צבע הוא ארוז עם פוטנציאל התפוקה, כך להשתמש בו עם לנטוש. מחקרים מדעיים בשפע נס את ההשפעה הישירה של צבע על אווירה ושל הפרודוקטיביות. צבעים כחלחלים לעורר את הנפש, בגוונים צהובים לעורר יצירתיות ורגשות גורם ירוקים של רגיעה, אך כמובן, זה יכול להשתנות מאדם לאדם. זיהוי צבעים אתה מוצא אישי מגרה ולשלב אותם בכל מקום בו אתה יכול.

ממריץ בשמים

המפתח כדי להישאר מגורית כל יום הארוך הפעיל הוא לוודא שאין החושים שלך מוזנח, וכי אמצעי שמה לב אל הניחוחות מנשבת החלל שלך. המנטה היא נפוצה כדי להמריץ ולרענן, סיוע ריכוז, בעוד ניחוחות citrusy יכולים לרומם ואת דה מתח. ואם אתה מודאג אתה שוכח לכבות נר ריחני, מפזרי שמן אתרים הן דרך-אולטרה-בטוחה רבא וכדי להבטיח משחק הריח שלך הוא חזק.

ירק לייבלי

כבני אדם, אנחנו יצורים טבעיים שיכולים לסבול ברצינות אם יש לנו לא מספיק הטבע היום-יום שלנו. למרבה המזל, זה בעיה קלה לחימה. הוספת צמחייה לסביבת העבודה שלך תביא ויברציות להרגיש טוב תוך טיהור האוויר שלך  ואת  שהיא מציעה יותר הזדמנויות כדי להתאים אישית ולשפר הפנים שלך עם סירי אגרטלים דקורטיביים.

הודעות מוטיבציה

כשאתה מרגיש בלה וחסר השראה, זה קשה להרבות את העבודה הטובה ביותר שלך. זה גם עושה את זה קל לשכוח למה אתה עובד כל כך קשה, מלכתחילה. הוסיף כמה חתיכות כדי להפגין הודעות המוטיבציה האהובות שלך יכול להשפיע קשות על התפוקה היומית שלך. ובעצם הימים האלה יש כל כך הרבה סגנונות טיפוגרפיה שונים, הדפסים, ותמונות לבחירה, כי אתה חייב למצוא את התכשיט המושלם (או שניים) כדי להתאים את מפולפל.

חפצים מעשיים (ויפים)

אחד הפושעים הגדולים ביותר מאחורי הכאוס בין ספריות-הפריון כי הוא שולחן עומס המלא הוא פשוט לא בעל בית נכון עבור כל דבר על זה. שילוב תיבות אחסון נקיות ומסודרות לדברי בית כמו כלי כתיבה, ניירות לפני שהם מעובדים, ציוד משרדי שונה מייד יגרום החלל שלך להופיע מאורגן יותר ולהפוך אותו הרבה יותר קל לשמור את זה ככה.

השראת חזון מועצה

לוח שעם שמציע יומית ל- DOS בהחלט עוזר בחזית הפרודוקטיביות, אך הוספת מטרות לעתיד בצורה של תמונות והודעות תגדל פי עשרה הכח לייצור שלה. נסה לכבות לוח השעם שלכם ללוח חזון המציג את הדברים הכי תרצה להשיג בעתיד הקרוב והרחוק ולראות איך להעלות את רמות המוטיבציה היומית שלך.