Skip to main content

סלון יפה רעיונות תאורה

הדלקת סלון

חדרי מגורים דורשים שלושה סוגים של תאורה: סביבה, משימה, ומבטא. אור סביבתי מספק חדר עם תאורה כוללת, תאורת משימה מפנה אור לאזורי עבודה מסוימים, ואורות מבטא לסמן עצמים ספציפיים. בתוך דרישות בסיסיות אלה הם עולם שלם של אפשרויות. בין אם אתם רוצים משהו כיפי כמו החדר הזה מן ג’ונתן אדלר, או משהו יותר המאופק, יש אספקה ​​אינסופית כמעט של חי רעיונות תאורה בחדר לכל טעם הגדרה.

מבחר חזק

שילוב של סוגים שונים של תאורה, להציב בנקודות שונות בחדר, חיוני ליצירת ערכת תאורה נאותה בסלון. בעוד הדבר הראשון שאתה נוטה לראות בחדר הזה טרסת צ’ייני” בלונדון הוא מקבע מרכזי אמירת האור, יש גם שלוש מנורות שולחן, מנורה אחת בקומה, חמישה אורות סיר, וכן לאור מבטא בתקרה על החלון הצדדי של החדר. כולם משתלבים כדי ליצור ערכת תאורה שכבתית ויציבה, ללא צללים.

שניים באחד

כשמדובר תקורה (סביבה) תאורה, זה תמיד רעיון נהדר להשתמש בשני סוגים שונים. בחדר המגורים המהודר הזה על ידי סו הודג’ס Interiors, אורות סיר לספק את רוב האור (אשר מתפרש על פני התקרה), בעוד מתקן תלייה מעבר מדגיש את אזור ישיבה במרכז החדר.

גופי מרובים

בחדר גדול, מתקן עילי בודד לא יכול להיות מספיק. ברוב המקרים, אורות סיר הם פתרון טוב, אבל אם תאורה שקועה היא לא בשבילך יש אפשרות אחרת. קח תלויים גופים מרובים ברחבי החדר, כמו המעצב קארי וילבנקס עשה כאן. הם מפתח עושה עבודת המראה הזה הוא להישאר עם גופים פשוטים למדי כי יש צלליות נקיות, ולתלות אותם על רשת ולא במקומות אקראיים לאורך התקרה.

Accent תקרה

דלקת מסביב למתחם של תקרה יכולה לספק אור מבטא גם כן פרט ייחודי לא נפוץ הסלונים ביותר. לא רק את האור מבטא בחדר הזה מן האדריכלים המערביים Creative להדגיש את הפרטים האדריכליים של התקרה, אבל זה מוסיף אווירה של אלגנטיות לחלל המתוחכם הזה. כשמדובר המתגוררים רעיונות התאורה בחדר, אל תפחד לחשוב מחוץ לקופסה.

קח Arc

אין אורות תקרה? אין בעיה! אתה עדיין יכול ליצור מקור אור מרכזי עם מנורת רצפת קשת. קשתות האור על סוגים אלה של מנורות הן בדרך כלל די גבוהה, מה שמבטיח כי אף אחד לא יהיה להקפיץ שמע שלהם בעת ההליכה מתחת, אך מיקום נחשב עדיין חשוב. זכור כי מנורות אלה הן די מודרניות עבודה הטובה ביותר במסגרות עכשווית.

פמוטים פיסולים

אמירה נועזת עם פמוטים ייחודיים. בפמוטים המודרני בחדר הזה על ידי Interiors הדיסק ניתן להתאמה, המאפשר למשתמש לשנות את הגודל, כמו גם היכן האור הוא מכוון. אפילו יותר חשוב, הם מספקים אלמנט ייחודי, פיסול, אשר מפרט צליל מודרני לחלל.

Built-In Accent

אורות במבטא כולל מובנית מדפים היא דרך מצוינת כדי להדגיש חפצים ואביזרים מיוחדים. בחדר זה מז’ולייט ביירן, העין נמשכת מיד אל המדפים אורו, מה שהופך בהיר וקיר מוקד יפה.

מאזן חזותי

אמנם זה נחמד שיש לשולחן צדדי בשני קצותיו של ספה, זה לא תמיד אפשרי (או עדיף). כאשר זה המקרה אתה יכול עדיין יש תאורת משימה מאוזנת מבחינה ויזואלית באמצעות מנורת שולחן בצד אחד ומנורת רצפה מאידך, כפי שניתן לראות כאן באדיבות זו של ברברה בראון צילום. אנשים בדרך זו יושבים משני צידי הספה לקבל כמות שווה של אור.

לערבב ולהתאים

חדרי מגורים דורשים הרבה מקורות אור שונים, אבל אין שום חוק שאוסר אומר שכולם צריכים להתאים. Notice בחדר הזה על ידי עיצוב SFA כי נברשת פמוטים הם קלאסיים, אבל מנורות שולחן מודרניים. ערבוב ישן וחדש הוא דרך מצוינת לתת חדר תחושה אמיתית של אופי ואישיות, אז אל תפחדו לערבב סגנונות ואת תקופות.

לתלות הצהרה קבועה

חי חדרים עם תקרות גבוהות יכול להיות קשה כדי לקשט וכדי אור. על מנת להפיק את המירב התקרה הגבוהה לשקול מתקן מרכזי גדול בסגנון טייק-בהודעה. המפתח תלוי גופי בחדרים עם תקרות גבוהות הוא לוודא שהם מספיק נמוכים כי הם מרגישים כאילו הם חלק מפיק מכך לחדר ואתה לא צריך להתאמץ צוואר להסתכל למעלה ולראות אותם. נברשת ספוטניק בסלון זה על ידי רוברט דן עיצוב היא מספיק גדול מספיק נמוך כי זה מרגיש כמו חלק פינת הישיבה.

שטח ותפקוד מקסם

סירוק גוף תאורה עם מאוורר תקרה יכול להיות דרך מצוינת על מנת למקסם את השטח ולתפקד. בעוד מאווררי תקרה הם בהחלט לא פופולריים כמו שהם היו פעם, באקלים חם יותר הם לפעמים יש צורך. במקום לנסות תגזים והתקנה הוא אורות אוהדי תקורה, לשקול שני-In-One אפשרויות כדי להגדיל את השטח. באמצע המאה הזו החדר המודרני, מאווררי התקרה המיושנים מתאימים בול.

דגש פרטים אדריכליים

דגש פרטים ארכיטקטוניים עם תאורה שקועה או רצועה. בסלון זה על ידי K2 עיצוב, התקרות מעוטרות המעודנות מובלטות על ידי תאורת מבטא הקוראת לב לפרטים היפים שלהם.

לסמוך על האינסטינקטים שלך

כשמדובר סלון הדלקת הדבר הכי חשוב לעשות לנו הוא קצת כיף “ותמשיך סגנוניות שלך. בעוד האורות בחדר הזה מן ג’ונתן אדלר כולם להשתולל מעט, הם עובדים יחד יפה כחלק כיף זה, בחדר אקלקטי.

You may also like