Skip to main content

עיצוב חדר התעשייתי סגנון חיים: המדריך החיוני

שום דבר לא אומר מגניב מאמץ ותחזוקה קלה מאשר בסלון בסגנון תעשייתי. קירות לבנים חשופות לברך הדפסים טיפוגרפיים בשחור לבן, חלונות המפעל לעמוד שטיחים שאגי, וצנרת ברזל נתקלת בגסות רצפות עץ כדי ליצור חללי מגורים כי נראה נזרק בצורה מושלמת יחד. תפרוק תולעת הספרים הפנימיות שלך על ידי גדישה תקרות המפעל שלך גבוה עם ספרים. להזריק מצטנעות ונכונות מפרט, ספות נוחות וגופי תאורה יפות לתוך חלל המצופה בבטון. תדליק אש באמצע הסלון שלך, שוכנה נחושת וזכוכית. עיצוב פנים בסגנון התעשייתי משלך, על ידי לקיחת קריאת מדריך הטרקלין שלנו.

נצל את קירות בטון, על ידי interspersing אותם עם עץ וצפחה. דירה רבה מרקם זה שומרת את זה פשוט על ידי שימוש רק חום, אפור, שחור וירוק ב פלטת הצבעים שלה. אורות מצלמת מסלול עץ להנחות את הדרך, תוך תליונים כבר להשתלשל במטבח. ספת בלוק ושולחן קפה מעץ ארגז מציעים מקום להירגע, תוך ארגזים חדשים מספקים היפך מושב מובנה. טקסטורות שחור,-בבניין הלוח להפוך את החדר מופיעים בלויה וקרועה, כמו טלוויזיה מקרן תענה לצרכים מודרניים.

צור רוח תפאורה הביתה תעשייתית כהה חלומית. חלל עם תקרה גבוה זה הופך תפקידים כקווי עץ מלוטש התקרה, בטון מחוספס הרצפה. ספת L חום רכה מספקת מושב, התאמת גווני העץ של הכוננית מאחורי. שורות של מדפים שחורים להוסיף אווירה של אינטלקטואליות, eschewing יצירות אמנות. פרטים בסטנסיל שולחן קפה חד גלגל, שורות של תאורה וגרם מדרגות להוסיף גימור.

סלון תעשייתי לא צריך להיות חום ואפור. בחלל קטן יותר זה מביא קורטוב של לימון, המהווה תקצירי חתול חמקמק במטבח. ספה מרופדת שחורה מציעה נוחות לפני לבנים צבועים באותו הגוון. אור-עץ קומות ליצור חמימות בתוך בטון אפור, כאורחים מובלים אש הפאנל מודרנית.

מזל מספיק כדי לחיות בלופט? להשתמש ב- Windows מפעל גבוה שלה תמומש במלואה. קירות בטון גמורים ורצפות עץ מספקים בד תעשייתי עבור מזרחיות נועזת, מודרנית, כיסאות בתא אפור אלגנטיים שולחן אוכל אקלקטי. אלמנטים של קרם נקודה בחלל מרחפים מנורות, כונניות פשוט קישוטים לשולחן האוכל. הוצמד עם קורות לבנים ושטיחים שונים מרקם, החלונות הגבוהים שלה לזרוח על חדר שניהם תעשייתיים ומודרניים.

יש תקרה המשתרעת שתי קומות? הפכו את חלונות קצת רחבה יותר, הבטון זנק ברזל המסילות, ויש לך שילוב מנצח כמו מרחב מחית קלאסה זה. שיקוף עבודת הנגרות, אור גיאומטריות תלויה נמוך מהתקרה, ציור העין לשתי הרשתות שלה. חלל גדול, אוורירי מאפשר שחור לגרפיקה ממוסגרת פלפל, ישיבה ושטיחים, בעוד קירות לבנים חשופים להביא צבע. ממצאים ייחודיים ביצת יען צהובה, טלסקופ זהב סיר פח האשפה להוסיף סגנון אישי.

רוצה ליצור שתי קומות, שבו יש לך רק אחד? הפוך כמו הסלון הזה ולבנות מדרגות פלדה על כלונסאות. ממוסגר על ידי תקרות גבוהות של בטון מוברג, מדרגות לולייניות מסיימות את השלל, מואר על ידי תליוני טיפה על הדרך. כיסאות cubby נמוך, עור, כלב גנגסטר מופשט עציץ פשוט לעדן את המראה.

רוצה ליצור שתי קומות, שבו יש לך רק אחד? הפוך כמו הסלון הזה ולבנות מדרגות פלדה על כלונסאות. ממוסגר על ידי תקרות גבוהות של בטון מוברג, מדרגות לולייניות מסיימות את השלל, מואר על ידי תליוני טיפה על הדרך. כיסאות cubby נמוך, עור, כלב גנגסטר מופשט עציץ פשוט לעדן את המראה.

בחללים תעשייתיים לא צריך להיות נפרד. פינת ישיבה, מטבח וחדר שינה זו משתמשת פלדה, זכוכית ועץ מלוטש כדי ליצור את האווירה של מפעל מודרני. אריחים, מסגרות ספה, מדרגות שרפרפים למטבח לערבב עץ עם מתכת. דרך כניסה להפליא-גבוהה, בקומה מגלה צנרת חולץ גדולה, מרשים תחת מסלול של זכוכית. משעול נורה רעיון להקים נברשת קצה לאורך המסלול, מאייר את החלל לצד חלונות מפעל.

קח בסלון התעשייתי שלך למטה ברמה. שטח זה שומר על ניקיון ומשוכללות טרקוטה, אפור וגווני עץ בהיר. חלונות מפעל להיפגש פנים אל פנים עם תקציר של הים. בטון מלוטש מחזיק עור טרקוטה נפגש על ידי שולחנות לבנים מעץ, רגלי הפלדה שלהם קשירת האלמנטים מודרניים. עציצים ליד לְהַקְשִׁיב בחזרה לטבע.

תן הטרקלין שלך מבט אמנותי. תחת חולץ תקרה המתפתלים בטון אוהד, רצפת עץ השתי וערב מחזיקה מגוון רחב של חפצי ארט דקו. פסלון כלב שחור שומר על המרפסת עם שדרת עצים. ספת עור לבנה מרופדת ונברשות להוסיף יוקרה, בעוד מדבקת רצפה משובצת קשרים שחורים ולבן. פיוז’ן סופי טמון בארון סין, התעשייה ב מסגרת המתכת שלו, המסורתי מרכולתה.

טרקלין תעשייה זו נושאת אווירה רגועה, מחסן. טפטים דהויים יושבים ליד קורות מסוידות לבנים חשופות, יצירת מרחבים גדולים וביניהן נשען הדפסים. שתי ספות עור אפורות להחליק על פני שטיח שרוט, ואילו להקה של מנורות רצפה ייחודיות לשמור לצפות מאחורי.

צור אש באמצע הטרקלין שלך. טרקלין זו משתמשת בעץ חום ואפור עם קומץ של לבנים כדי לשכן אח מודרני חדשני. המרכז המוקד של החדר, נחושת-צינור מעקה שומר על להרגיש תעשייתיים, תוך מנורה מקשה אחת S-כסא, שטיח טורקי, טורקיז L-מושבית תליון להביא אלמנטים משנות ה -70.

רוצה חדר נמתח מדפי ספרים? פנים תעשייתיים זה נמנע ציורים עבור הטופס הססגוני של ספרים, אשר קו שני צדדים של שני קירות לבנים. סט טרקלין טוויד אפור שולחן נמוך למטה להוסיף לשיחה, בעוד תליון כיפה כתום-יניקה ואש שואגת להביא חמימות. אלמנטים אדומים תערובת פריחת כיסא דובדבן קריאה זמש בצבעים.

You may also like