Skip to main content

צור משרד הפנים Perfect ב 8 שלבים

הבית שלך הוא הטירה שלך, אבל זה גם יכול להיות מוצב הפיקוד המרכזי עבור העסק שלך, או מקום עבודה משנית אם אתה מרבה להביא עבודה הביתה. אם זה האחרון, ייתכן שאין לך הרבה קלט לגבי המראה של המשרד במקום העבודה שלך (או תא). עם זאת, כמו מלך או מלכת הטירה שלך, אתה יכול לעצב ולקשט במשרד הביתי שלך למפרט המדויק שלך. אלו הן כמה טיפים שכדאי לזכור כאשר יוצרים את המשרד הביתי המושלם.

בחר בזהירות

בעת בחירת המיקום של המשרד הביתי, לשקול גורמי רעש ותנועה. לדוגמא, אם המשרד הוא קרוב לרחוב, אתה יכול לשמוע אנשי הליכה ו / או נסעו. כמו כן, לשקול את התנועה בביתך. אם אתם מתכננים לעבוד במשרד שלך כאשר שאר בני המשפחה הוא בבית, הצבתו לסגור למטבח, לשירותים או חדר מש’ אומר שאתה יכול לקבל הרבה מבקרים או שאולי אתה מוסח בקלות על ידי קולות סמוכים.

מצד השני, אם יש לך ילדים קטנים, זה יכול להיות עדיף למקם את משרדו הקרוב יחסית המשחקים שלהם, כך שתוכל לעקוב אחר פעילותם.

קח גישה מינימליסטית

ג’סטין Klosky, מנכ”ל ומייסד משותף של ניסיון OCD (ארגן & צור משמעת), אומר, “מגמות באות והולכות – אך לא משנה את צבע Pantone של השנה, מגמה לנצח האהוב עלי הוא אסתטי מינימלי. שמירה שטחה השולחן נקי עם נגיעות קטנות, שאינן מסיחות של אישיות כאן או שם עושה את הבדל בפרודוקטיביות עוזר לשמור על הראש שלך ברור.”

למעשה, מריקו Baerg, מתווך נדל”ן Bridgewell קבוצת נדל”ן בוונקובר, אומר שהיא רואה מגמה בגישה זו. “יש מהלך למרחב מינימליסטי עם עומס מעט דגש רק על היסודות:. מחשב נייד, מדפסות אלחוטיות / סורקים, שולחן וארונות”

חותכים את מיתרי (או לפחות להסתיר אותם)

מדפסות וסורקים אלחוטיות הן אחת הדרכים לשמור על חוטים מכוערים אלה מחוץ לשדה הראייה ולהקטין את הסיכוי למעוד עליהם. Klosky גם ממליץ מחשב נייד שתי-In-One זיווג עם מחצלת טעינה אלחוטית, מקלדת אלחוטית רציפים ברק אם אתה צריך מציג כפול. עם זאת, אם אין לך ציוד אלחוטי, Klosky אומר שאתה יכול להסתיר 99 אחוזי החוטים שלך שיראה. “אתה יכול לעשות את זה עם משולבת ערמומית של צנרת PVC, קשרים ולקרו ו zip הר מקורות כוח מתחת לדוכנים מן העין.”

הימנע מעומס נייר

האם אתה באמת צריך לשמור את כל המסמכים האלה? Klosky מייעץ לקוראים ללכת ללא נייר. “בכרטסת ומתכנן Goodbye – על ידי הפיכת הקובץ לדיגיטלי פנקס הכתובות שלך ושמירה השנה שלך באינטרנט, הרשת היא ממש בקצות אצבעותיך אם בדרכים או בזמן שאתה עובד מהבית,” הוא אומר. “הפיכת הקובץ לדיגיטלי גם מאפשר לך לסרוק לגרוס מסמכים עבור מיחזור, מניעת המשך השימוש בנייר ושמירה על כדור הארץ.”

קדימה ירוק

העבודה בבית היא טובה יותר מאשר להיות בבניין משרדים מחניק, אבל אתה עדיין בפנים. עם זאת, ירק יכול לעזור לך שילוב בין החוץ והפנים. “צמח, למשל, מביא מקור מינורי חיים וצבע לכל חדר,” Klosky אומר.

Baerg מסכים שזו מגמה שהיא רואה במשרדים הביתה. “צמחים או הדגשי קיר ירוקים הופכים פופולריים כי אנחנו בדרך כלל להביט במסכי מחשב או הטלפונים הסלולריים שלנו, ויש להם כי היבט ירוק קל על העיניים ומסייע לנו להרגיש יותר מחובר לטבע,” היא אומרת.

תן את האור

מחקרים מראים כי אנשים שעובדים אור טבעי הם יותר פרודוקטיביים, לספוג יותר ויטמין D, לישון טוב יותר בלילה ויש לי בעיות עיניים פחות. אור יכול גם לשפר את מצב הרוח שלך. ואם אתה צריך עוד סיבה לשים במשרדך במיקום המאפשר לך לנצל אור טבעי, רואים את זה: שימוש באור טבעי יכול להפחית את חשבון החשמל שלכם.

ערבבתי

אם המשרד שלך גלוי מחדרים אחרים בבית, לחשוב איך זה יהיה להתמזג עם אזורים סמוכים. בחירת הסגנון והצבעים צריכות להיות משלימים, לא מתנגש. בתמונה לעיל, המשרד הביתי מכיל את הפרטים האדריכליים שנמצאו ברחבי house.However, אם אתה יכול לסגור את הדלת למשרד שלך, יש עוד מרחב תמרון אפשרויות עיצוב וגימור שלך.

להוסיף השראה

בעוד Klosky ממליצה בגישה מינימליסטית, הוא אומר שם צריך להיות מקום לפריטים אישיים. לפעמים, מוצגות הדברים האהובים שלכם יכולה לספק השראה ולהוביל את העבודה הטובה ביותר שלך. לדוגמא, אם אתה אמן, להציג כמה יצירות האמנות שלך. אם אתה רואה חשבון אבל אתה אוהב לנסוע למקומות אקזוטיים, לשמור מזכרות בקרבת מקום. הם עשויים לעורר אותך להמשיך לעבוד קשה כדי שתוכלו לשמור על אורח החיים הנוכחי שלך.