Skip to main content

רעיונות המצאתית עבור החלל מתחת למדרגות

בבית קטן, כל ספירות ‘מרובעות אחד, מ חדרי שינה זעירים כדי לצמצם במסדרונות חדרי אמבטיה זעירות. זה גם אומר שאתה תצטרך לקבל מאוד יצירתי עם אפשרויות האחסון שלך.

אבל אל תחשוש-you’re מזל. אם יש כמה מקום פנוי מתחת למדרגות שלך, זה לא חייב רק כדי לשבת שם ללא מגע. יש המון דברים שאפשר לעשות עם זה בחלל, כגון להקל צרותיה האחסון שלך או ליצור מקומות ישיבה נוספים. לחלופין, אם אתה מרגיש ממש מודגש, אתה יכול אפילו להתקין מרתף יין.

אל תתנו לזה מקום תחת המדרגות שלך לשבת מוזנח יותר. אתה יכול להגדיר משהו בעצמך, או לשכור מעצב כדי ליצור מובנה ins המנהג. 10 אלה מעצבי בעלי הבתים לשים כובעי החשיבה שלהם על והגיעו יצירתי עם כתמים אקראיים אלה מתחת למדרגות-תתכונן להרגיש השראה לשים מרחב לעבוד בבית שלכם.

צור גינה

אם יש לך כמה עציצים בתאורה חלשים, אתה יכול ליצור פינה קטנה וחמימה עבורם ממש מתחת למדרגות שלך, בדיוק כמו צמח אוהבי קייט שבט מאתנו עשה כאן. החל מובנית מדפים, היא ארגה הצמחים שלה בקרב פריטים דקורטיביים כמו סלים וספרים, מפנה כי נקודה אקראית לגן עדן ירוק מיני.

להרכיב ספרייה

זהו מופע נוסף כאשר מדפים מובנית שימושיים לאלו מקומות מתחת למדרגות. הצוות בבית רגן בייקר עיצוב להקים ספרייה מרשימה מתחת למדרגות, סמוך לחדר האוכל הו-כה-מסוגנן עם קטן, חפצי נוי מעורבים. אם יש לך אוצר בלום של ספרים יושבים בתוך קופסה, זה היא דרך נהדרת לתת להם את אור הזרקורים.

התקן רטוב בר

כשאתה לבדר, זה יכול להיות שימושי יש בר רטוב על היד כדי לעצב מרקחות או לפצח לפתוח בקבוק יין. בר רטוב זה, שעוצב על ידי Cortney בישוף עיצוב, נכון בנוחות את הסלון ואת עומד בהיכון במשך שעות קוקטייל ארוחות ערב עם חברים.

תתארגן

במקום זה מתחת למדרגות הוא אפשרות להפעיל הביתה כשמדובר אחסון חכם. זה קל כמו התקנה כמה ארונות או מגירות פשוטים, הפיכת המקום כי אל דרך מתוחכמת כדי לאחסן Essentials. בתי ג’ון ביינום מותאמים אישית המשמשים את המרחב הזה מתחת למדרגות כמו אחסון עבור חיית המחמד חייב שיהיו ברשותך.

הגדרת סביבת עבודה

מליסה של @thislittlehouseofours הביטה שטח זה תחת המדרגות שלה וראתה הזדמנות ליצור סביבת עבודה מסוגננת. שמור את זה מינימאלי עם שולחן שמתאים בקלות במרחב, ואם אתה רוצה, אתה יכול לקחת את זה צעד אחד קדימה וגם לבנות פינת קריאה כמו מליסה עשתה כאן.

להציג אובייקטים דקורטיביים

אם אתה תשמח מקום שבו אתה יכול להשוויץ פריטים דקורטיביים כי הם קרוב ויקרים לך, אבל אתה קצר על שטח, לא נראה רחוק יותר כי החלל מתחת למדרגות. לבנות כמה מדפים ולהציג העיצוב האהוב שלך. במקרה זה, עיצוב לבן מעמת להפליא נגד מדפים שחורים בחלל שנתפס על ידי צלם מדליין טולה.

יין חנות

איך זה בתור קצת יוקרה? אם אתה חובב יין, אתה בטוח כדי לקבל השראה זו תחת למדרגות מערת היין נוצרה על ידי חוזה הפיתוח Inc. התקן זכוכית, כך שתוכל לראות את אוסף היין לעיני, אשר הוא בטוח תהיה שיחה מתנע בקרב האורחים שלכם.

קבל כמה Shut-עין

כשאתה חי בבית ממש קטן, אפילו בית זעיר אולי, כל פירור של שטח יקר. לכן פתרון מרחב מסוים מן העצרת הכללית הוא כל כך גאוני: כאשר השטח אינו משמש סביבת עבודה, הקבינט פותח ומספק מיטה מתקפלת. זהו להפליא נוח, במיוחד אם אתה צריך לתפוס כמה תתת של בין פרויקטי עבודה.

קרפט פינת ילדים


זה יכול להיות מאתגר למצוא מספיק מקום להחביא צעצועים לילדים וצרכים חיוניים אחרים, וזו הסיבה הרעיון הזה לורנה של @ for.the.love.of.greige כל כך מבריק. היא תפסה את מקומה מתחת למדרגות עם צרכי המשחקים של בתה, כמו ספרים, בובות פרווה ופריטים אחרים לשים היישר אל תוך פחים.

לבנות מרחב מכבסה

במקום להקדיש חדר שלם כדי כביסה, למה לא פשוט לשים אותו מתחת למדרגות? באמצעות חריצים שהותקנו בעבודת בריקהאוז מטבחי אמבטיות, מכונת הכביסה והמייבשת להתאים באופן מושלם בחלל הזה, כלומר בעלי הבתים יכולים להשתמש פונה כי חדר כביסה למאורה או במשרד. עכשיו זה עיצוב חכם.