Skip to main content

רעיונות חדר אופנתיים כחול חיים

חדרי המגורים הכחולים Best

חדרי מגורים כחולים מגיעים בכל צורות וגדלות. מתעשיות מסורתיות מודרניות, כדי מה שביניהם, כחול הוא צבע שמשתרע על פני סגנונות שאין כמותו. למעשה, ליד ניטראליים, אין צבע grasscloth מכוסים לקשט עם יותר כחול. אז אם הטעם שלך לפנות בהיר ונועז, או רך עדין, רעיונות הסלון בכחול אלה בטוחים לספק השראה בשפע.

מבריק ודרמטי

סלבריטאים מעצב Thom Filicia ידוע ליצירת רווחים כי הם קלאסיים עדיין יש איזושהי כשרון בלתי צפוי כי להגדיר אותם מלבד הקהל. בסלון כחול זה בגריניץ ‘, קונטיקט אינו יוצא מן הכלל. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים לב כי בעוד הצבע הוא כחול כהה מאוד, יש גימור מבריק שהופך אותו יותר מרגש ותוססת מאשר גימור מט היה. קח טכניקה זו בעת שימוש בצבעי צבע כהה.

קלאסי ומאופק

סלון קלאסי, כמו זה תוכנן על ידי בתי Custom אשלון, היא המקום האידיאלי עבור קירות כחולים מסורתיים מאופק ווג’ווד. כאשר יחד עם תקרת beadboard לבנים והרצפות היקורי אור בצבע קורא כמעט כמו ניטראלי, אך זה עדיין מעניק מספיק עומק כדי לשמור על ההרגשה בחדר חזק. הצבע בשילוב עם הפרטים האדריכליים של החדר להוכיח כי מרחב יכול לקבל המון אישיות בפני רהיט אחד ממוקם בתוך.

חמים ונעים

אין שילוב צבעים טוב יותר מאשר כחול וכתום. במקרה של חם זה וסלון כחול ונעים, מעצב הקורים קונור השתמש כהה אבל בצל תוסס כצבע העיקרי ולאחר מכן במבטא זה עם רמזים של תפוז חלוד. כאשר מציירים מארונות ספרים באותו צבע כמו קירות מכוסי grasscloth, היא יצרה תחושה של אינטימיות, ויש תחושה של להיות אפופים החמים הזה והצבע בברכה.

נקי עכשווי

ניגודיות היא המפתח בסלון המעבר הזה על ידי אליס ברנהם עיצוב פנים. Dark grasscloth הכחול טפט מספק את התפאורה המושלמת עבור שתי חתיכות של אמנות מודרנית, תוך מתפוצצת ספה מודרנית כחולה באמצע המאה נגד כִּיוּר לבן פריך. למרות השימוש של בלוז כמה חשוך, בחדר שומר על אור, אוורירי הרגשה בזכות השימוש המושכל של לבן ושמנת.

מקרית בוהמית

הצבעים המרגיעים של הים ושמי הם מושלמים עבור חדרים בסגנון בוהמיים. באזור המגורים הזה, כמעט כל צבע יחיד הוא גוון של כחול, ללא צבעי מבטא אמיתיים לדבר. טון-על-טון זה מראה יכול להיות קשה כדי לשלוף, אבל במקרה הזה, החלון ענק כמות מסיבית של אור הטבעי מגיע הדרך לספק הפסקת התוחלת היחידה של צבע.

סגנון חוף Breezy

מעצב סברינה Alfin יצר נסיגה בסגנון החוף קלילה, על ידי נישואיו בלוז דומע עם נייטרליים חוליים בבית באזור זה בסן פרנסיסקו ביי. מכוסי ריהוט עוזר להשאיל את החלל אווירה רגועה ונינוחה, תוך קישוטים טבעיים כגון שטיח יוטה, סלי נצרים, וקרשים מבטאים עזרה להביא את בית החוף נושא.

רך עדין

בלוז עדין נהדר להוספת אלגנטיות רכה רווחים קלסיים. הנה מעצב כריסטינה מארי בשימוש ספה מצויצת כחולה רכה בגוון דומה מאוד כמו הקירות כדי ליצור מרחב נוח ומרגיע.

חדר אקלקטי חשמלי חיים

טקסס מבוססת מעצב ארין וויליאמסון יצר דרמה בחלל הזה עם גוון חשמלי עמוק, כמעט של כחול. עם etageres בסגנון במבוק להיות צבועים באותו צבע כמו הקירות, הם מופיעים כמעט להיבנות ולתת את החדר תחושה של עומק אדריכלי גדול. הספה השמנת כמעט קופצת החוצה מהקיר, יצירת מוקד דינמי.

להרגיע ולצנן

לוח צבעים מרגיעים של גורם כחול, אפור ולבן רך עבור אווירה מרגיעה סלון מסורתי בסגנון הזה. הנה צוות מחפירות עיצוב החברה בשימוש בגוון רך של כחול על הקירות ואז שכבתית פריטים מאותו איכות טונאלי כדי ליצור את המראה.

קריספ מתוחכם

אוהדים של סגנון מעבר פריך ומתוחכם יכולים לקבל בדיוק את מה שהם רוצים באמצעות גוונים כהים של כחול. בסלון כחול גדול זה צוות העיצוב של מבטאים Et פרטים המשמש Stiffkey כחול ידי פארו ואת כדור על הקירות אשר להוסיף העושר אופי יפה משפר את הפרטים האדריכליים. בשילוב עם צבעים ניטרליים של רהיטים ורצפות עץ עשיר התוצאה היא שני מרשים ומתוחכם.

שיק קוסמופוליטן

showhouses המעצב נועד להציג את כשרון העיצוב של מקצוע עיצוב פנים, ובמקרים רבים זה נותן להם הזדמנות לעשות השריר שלהם ויש להם קצת כיף. בחדר זה ממעצב Showhouse מעצב המפרץ בתי- הזונה 2012 בריאן דל טורו השתמש בשילוב המושך את העין של צהבהב כהה סיד כדי ליצור אפקט מרשים. בניגוד חיל ים או אינדיגו, כחול-ירקרק יש חמימות המוסיפה ונעימות לחדרים אפלים.

פאנקי מסורתית

לדברי מעצב אנני Lowengart, ההשראה בסלון כחול זה הגיעה שטיח עתיק נעשה עשירים בגוונים וענבר חם. ציור על הבסיס כי סלון אלגנטי אך פאנקי נולד. הקיר תכונה ונבנה ב כונניות צבועים פארו & Ball של הבלו הסיני אשר מוסיף חמימות קצת שובבות אל הסלון המגוון הזו.

כהה מודים

אינדיגו עמוק הוא צבע עשיר וחזק תלויים איך זה נעשה שימוש זה יכול להיות חשוך מודים, או נועז ומרומם. בחדר זה תוכנן על ידי לינדה ברנסייד Interiors שזה קצת משניהם. הצבע על הקירות הוא די כהה ועשיר, אך פופס בשימוש על ריהוט בהיר וילונות בדים להוסיף תחושה של משחקיות.

החוף בדיסקרטיות

צבעים בהירים הם אידיאליים עבור שטחים פתוחים, אוורירי כמו בסלון הקונספט הזה פתוח ומטבח שעיצב בוני Schell Brothers בית. מזכיר את הים, את צבע הקיר הוא אידיאלי עבור חדרים מנסים acheive אווירת החוף. התוספת של ריפוד חול צבעוני, אח אבן, ותקרת beadboard להשלים את מראה החוף מבלי להיות קיטשים.

You may also like