Skip to main content

רעיונות לשפץ מטבח שמשלמות כבוי

מטבחים הם מקום של מזון ו חברותיות. מזון, משפחה, וחברים להתערבב ליצור שילוב מנצח. אז זה הגיוני כי remodels הם לעתים קרובות כל כך מכוון במטבח. אבל מה עם חשיבה של המטבח שלך במובן לטווח ארוך, במונחים של השקעה ולחזור? האם הפרויקטים לשפץ מטבח שלך להיות תרומה חיובית לשווי של הבית שלך או שהם ישחקו ערך זה?

כדי למקסם את ההחזר הכספי על remodels המטבח שלך, לשמור את היסודות לזכור ולהימנע מגמות. מגמות הן כיף, אבל קונה יותר מושכלים יותר מתמיד מייחס חשיבות רבה יותר על אלמנטים מוצקים כמו מונים, ארונות, תאורה טובה.

דבר אחד שיש לזכור הוא כי remodels מטבח עלות גבוהה לא לתרגם אוטומטית לתשואות גבוהות. למרות קונים עשויים להחזיק remodels שלכם בהקשר גבוה, ההשקעה הראשונית שלך עשויה להתברר עד כדי כך שהם יכולים להיות קשים כדי לשלם את זה.

צבע המטבח שלך צבע בהשראה

צבע המטבח שלך צבע בהשראה

צבע הוא התבלין של החיים במטבח. בחירת הצבע המושלם לא עושה רק עבור מרחב תוסס, נעים, אבל זה רעיון אחד שיכול ובזול להחזיר ערך רב. במשך קצת יותר מהמחיר של צבע ועוד כמה כלים, אתה יכול majorly לחייג את וואו גורם על המטבח שלך. שמור את זה נצחי ומסורתי עם ערכת הצבעים במטבח כל-לבן. או קח את הקו ההפוך ללכת שיק עם מטבח שחור. פנג בהשראת פנג צבעים במטבח לשמור דברים מגניבים, רגוע, ונייטרלי. בלי מעצורים כאן; הצבע של המטבח שלך מוכתב רק על ידי הדמיון שלך.

שדרוג ארונות המטבח שלכם

מילה אחת אתה לא רוצה לשמוע על ארונות המטבח שלכם: מיום. לכן, כדי למשוך ערך מקסימאלי לשפץ המטבח שלך, לשים ארונות בראש הרשימה שלך.

עדכון ארונות המטבח שלך לא תמיד צריכה מתכוונים לקרוע את והחלפת הארונות הנוכחיים שלך, אם כי בחלק בשוקי הנדל”ן, החלפה מלאה עשויה להיות נחוצה. עדכון המטבח שלך יכול להיות פשוט וזול כמו צביעת ארונות שלך. או פעילות גופנית צלעות היצירתי שלך עם כיף, פרויקטים DIY מטבח בעלות נמוכה כמו ארון עץ בעבודת יד מושך.

עליית מדרגה, הן מבחינת עלות הערעור הקונה, הוא refacing הממשלה. Refacing אומר להחליף שטח בולט ויזואלית ביותר ארונות, דלתות ארון חזיתות מגירה. טכנאי חל פורניר עץ אמיתי לצד הקופסאות בארון. הליטוש שמושך את הפרויקט ביחד: גופי ממשלה חדשים.

הוספת backsplash עין תופס

עין תופס backsplash

Backsplash מטבח הוא האלמנט האידיאלי להוסיף או לשדרג במונחים של השקעה מאז העלות הראשונית היא נמוכה בעוד ההשפעה החזותית היא גבוהה. המחיר הנמוך של הוספת backsplash היא בשל העובדה כי backsplashes ביותר הם עושים זאת בעצמך. אריחי זכוכית או מתכת מנצנץ בטוחים כדי למשוך תשומת לב, ורוב יכול להיות מותקן עצמי עם ידע ריצוף קטן בלבד. או לשמור על מחיר נמוך עוד יותר עם קל-מטלות, עשה זאת בעצמך יצירתי פריצות backsplash שיכולה להסתיים בתוך יום או יומיים: טפטים, מדבקות אריח, קרשים פרקט למינציה, או אבן פורניר.

התקן משטחי קוורץ יפהפיה

בין משטחי המטבח, למינציה, בטון, פלדה אל חלד, משטח מוצק, ומספר לאחרים להתחרות על “השיש הטוב ביותר” מעמד. אבל חומר משטח אחד תמיד מוביל את החבילה: משטחי קוורץ. כלאה של מינרלים שרפים, קוורץ הוא חומר כמעט מושלם עבור משטחים. זה נראה כמו אבן טבעית אבל היא קשה יותר מאשר אבן טבעית. זה כמו חדיר כמו משטח מוצק אבל זה לא לשרוט כמו משטח מוצק. זיקית של משטחים זה יכול לקחת על אישים שונים, מדי, אימוץ הכל מהופעת אבן דמויי מסורתית למראה האופנתית ותעשייתית של בטון. משטחי קוורץ הם יקרים, לכן יש לוודא מחיר המכירה הצפוי של הבית שלך יכול לתמוך בשדרוג הזה.

לתלות כמה אורות תליון פנטסטיים

תאורה למטבח, לעתים קרובות התעלמו, ראוי הזרקורים. לא רק חבילת תאורה מעוצבת להאיר המטבח היפה שלך, התאורה עוצמה יכולה להיות מושא תשומת הלב. בשונה כי מתנת מטבח אחרת, תאורה שקועה, תאורת תליון מכריזה על עוצמה בחזית ובמרכז.

עם תליוני מטבח, העצה הטובה ביותר היא ללכת בגדול ונועז. אבל כדי להיות בטוח קנה המידה של תליונים למטבח שלכם, ואת למנוע הצפה של החלל.