Skip to main content

רעיונות עיצוב חדר כביסה לארגן חללים קטנים

רעיונות עיצוב חדר כביסה לארגן חללים קטנים

חדרי כביסה הם חמים לשיפור הבית בימים אלה. בין אם בחדר הכביסה שלך נמצא במרתף, מוסך, מטבח, או ארון – או אתה בר מזל מספיק כדי לקבל חדר כביסה ייעודי – 10 אלה רעיונות כביסה בחדר יעזור ליצור מרחב מאורגן, מעודכן כל כך יפה כי אתה מצפה לעשות כביסה.

איפה המקום הכי טוב להוסיף חדר כביסה? קח נוחות ראשונה. הגדרת הכביסה שלך קרוב למקום כביסה מלוכלכת אוספת, או ליד חדרי השינה שבו כביסה נקיה הולכת. במקומות חדר כביסה פופולריים נוספים כוללים ליד הדלת האחורית, בחדר בוץ, במטבח, באמבטיה, ארון, או אזור ההלבשה.

זכור כי הצפה בשוגג יכול לקרות בתחום הכביסה שלך. ריצוף Waterproof מתחת מכונת הכביסה חיוני, במיוחד אם חדר הכביסה שלך ממוקם בקומה השנייה. דרכים טובות הרצפה עמידה למים שלך כוללות הוספת יריעות פלסטיק על subfloor, בנייה החוצה כלי רדוד עבור מכונות הכביסה לשבת על, או באמצעות אריח או ויניל עמיד למים תחת מכונת הכביסה והמייבש שלך.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת מיקום חדר כביסה הוא הרעש מן התנודות של המכונה. במכונות כביסה ממוקמות בקומה השנייה צריכות להיות מצוידות עם רפידות רטט כי לעמעם את הרעש המתרחשת כאשר המכשיר נמצא בתנועה.

למרות כמה תמונות מעוררות השראה שלנו בגלריה חדרים גדולים, רעיונות אלה פועלות היטב עבור חדרי כביסה קטנים או סביבות עבודה כביסה בארון. עם יצירתיות ותכנון קטן, חדר כביסה שימושי, יעיל אפשרי.

הנה רשימת מכולת של 10 רעיונות קלים כביסה בחדר מארגן, להוסיף ערך ולשדרג החלל שלך.

1. צבע צבע מרהיבי מכבסת חדר

הפוך את סביבת העבודה כביסה חדר בהיר ועליז עם מעיל של צבע טרי. צבע הוא דרך DIY קל לשדרג חדר הכביסה שלך על תקציב. בחר נושא צבע זה בהיר ומרומם את מצב הרוח שלך. צבעי צבע פופולריים כדי להחיות את אזור הכביסה שלך כוללים גווני הדר תוססים כמו ירוק ליים, צהוב או כתום. יין לבן פריך, בהיר הוא עוד אפשרות נקיה שעושה את החדר ואת מצב הרוח שלך מרגישה טריה. אל תפסיק עם הקירות, גם לשקול צביעת ארונות חדר הכביסה שלך!

2. שטח מונה מכבסת אקסטרה

שטח הדלפק הוא מפתח את הכביסה לעשות מיון וקיפול כביסה עבודה קלה. צור עיצוב חדר כביסה מותאם אישית על ידי הוספת מונה מעל side-by-side מכונת הכביסה והמייבש שלך.

אם יש לך מדה המרובע, להוסיף אי לחדר הכביסה שלך כדי להגדיל את השטח לדלפק.

3. מובנה ארונות

כדי ליצור חדר כביסה מתקדם, מותאם אישית, להתקין ארונות מטבח סביב מכונת הכביסה והמייבש שלך. הישאר על תקציב על ידי רכישת ארונות זולים שדרוגם בצבעי קיר מנוגדים, בהירים או טפט. הסר חומרה בונה בדרגה ולהחליפה מושך במגירה המנהג. לגימה במגירה תכליתית ועכשווית תהיה uplevel הסגנון שלך והוא יכול לעבוד בתור מתלת מגבות או קולב.

אם התקציב שלך הוא הדוק, לבקר הקטע בשימוש של חנות ציוד למסעדות. שולחנות מדפים עבודה חלד הם רעיון כביסה חדר מודרני מוצק וקל להתקנה אלטרנטיבה ארונות מובנה.

מכונת כביסה Creative 4. השמה מייבש

אם אין לך מספיק מקום כדי לשמור בצד מכונת הכביסה והמייבש שלך על ידי צד, לערום אותם במאונך. זוהי דרך נהדרת לעבוד עם רווחים קטנים יותר בעוד שיש עדיין פינת כביסה פונקציונלית.

עוד דרך יצירתית הר מכונת הכביסה והמייבש שלך היא להרים אותם מהרצפה. העלאת מכונת הכביסה ומייבש שלך מקל על הגב על ידי ביטול הצורך להתכופף כדי לטעון ולפרוק את מכונת הכביסה ומייבשת. יצירת אזור אחסון בחלל מתחת מכונת כביסה ומייבש. זה גם משאיר מקום ליצור שטח אחסון בחלל מתחת מכונת כביסה ומייבש. חלק מיצרני מכונת כביסה ומייבש להציע את יחידת האחסון שהועלתה גימור המכשיר התואם.

5. רעיונות חפצי מכבסת אקסטרה

קובות קיר, מדפים צפים, סלים וברי בגדים הם כל אפשרויות אחסון טובות בחדר כביסה.

הקפד להוסיף מערכת מיון כביסה מלוכלכת כדי לחסוך זמן כאשר אתה עושה כביסה. כלל אצבע טובה הוא לקבל מינימום של שלושה פחי כביסה מלוכלכים לבגדים לבנים או בהירים, ובגדים כהים. אל תשכחו – שואל כל מי שהיה בבית למיין את הכביסה המלוכלכת שלהן בסל הנכון חוסך זמן.

6. תאורה שדרוג

חדרי כביסה ממוקמים לרוב בחללים כהים או חלונות, כך תאורה טובה היא חשובה. הוספת תאורה מתחת לארון או מתקן גדול, תקורה כדי להאיר ולהגדיל את החלל. תאורה טובה מסייעת לך למצוא כתמים וכתמים על פריטי כביסה, כך שתוכל טיפול מקדים לפני הכביסה. יתרה מכך, להוסיף שילוב של תאורה הכוללת אורות תקרה משומרים, תליונים תחת תאורת ארון כמו בתמונה למעלה.

גופי תאורה יפים הם לא רק מעשיים, אך הם לשפר את העיצוב של חדר כביסה.

7. אביזרים הסתר מכבסה

קיר או ארון רכוב הגיהוץ הנפתח הוא דרך מצוינת כדי להסתיר את העומס. רוב העיצובים לא רק להסתיר את קרש הגיהוץ משם, אבל יש מספיק מקום לאחסון ציוד ברזל כביסה שלך.

מתל ייבוש עילי הוא עוד אפשרות חכמה עבור עדינים ייבוש באוויר כמו הלבשה תחתונה או סוודרים.

8. חומות Patterned מעניינות

מלבד הצבע, לתת בחדר הכביסה שלך מראה מודרני באמצעות הוספת עניין ויזואלי הקירות עם דפוס ומרקם. שתי דרכים מעולות להשיג זאת כוללות:

  • טפט. בחר דפוס נועז ומודרני, נייר לחות עמידה, ויניל זה קל לנגב
  • Backsplash. הוספת backsplash עיצוב מתקדם לחדר הכביסה שלך. בעוד חלק מאפשרויות אריח backsplash היפות ביותר יכול להיות יקר, חדר כביסה קטן ואינו דורש אריח הרבה בכלל

9.-תכליתי פונקציונלי חדר מכבסה

אם יש לך מוגבל בחדר, להפוך את אזור הכביסה הקטן שלך מרחב רב פעמי. רעיונות חדר כביסה רב-תכליתית כוללים:

  • חדר מלאכה
  • חדר בוץ
  • מחסן ציוד ספורט
  • חומרי ניקוי ביתיים ומחסן

שטח 10. מכבסת ארון מרה

אחד רעיונות חדר כביסה החכמים ביותר הוא להמיר במשרד באולם, בבית או בארון חדר אורחים לחדר כביסה.

הקפד לשים את שפע של מדפים להיזהר אישורי דלת, כך שאתה יכול לסגור את הדלתות כאשר בחדר הכביסה אינו בשימוש.

רבים מהרעיונות חדר הכביסה שלנו הם פרויקטים DIY פשוטים שאתה יכול לעשות בסוף שבוע. בחן מחדש באזור הכביסה שלך ולראות איך אתה יכול לשדרג שלך כדי לארגן את זה טוב יותר ולהוסיף ערך לביתכם. מה הם הרעיונות המועדפים לנסות?