Skip to main content

רעיונות עיצוב מסדרון Clever – כיצד AMP את הסגנון במסדרון שלך

רק בגלל האולם אינו “חדר” במובן המסורתי, זה לא אומר שזה צריך להיות מוזנח. מסדרון שלך היא הדבר הראשון האורחים רואים כאשר הם מגיעים, אז זה קובע את הטון לשאר הבית שלך. אתה רוצה ליצור מרחב שמדבר רגישות העיצוב שלך, בעת היותו פונקציונלי ומזמין. נשמע כמו משימה קשה, אבל עם קצת תושייה, אתה יכול ליצור מסלול יפה עם המון אישיות.

תתארגן

לנצל כל אינץ ‘מרובע. רק בגלל שאתה חסר בארון כניסה או אין מקום לשידה, זה לא אומר שאתה צריך לזרוק את הדברים שלך על פני השטח הראשונים שאתה רואה. קח אות מבלוג פרטים “חבילה פונקציונלית ככל האפשר” עם ארגון שתלוי על קיר. סימן גחמני או תכשיט אהוב של מישהו קסם רצון יצירות אמנות אשר קורה על ידי.

צור גלריה סטריט

חלקם עשויים לראות מסדרון ריק, אבל אנו רואים גלריה רק ​​מחכה לקרות. תליית המשפחה פורטרטים, תמונות, יצירות אמנות הוא פתרון פשוט לתת מסלול שלך מגע אישי. בחירת מסגרות תיאום בצבע אחד, כמו שאנו רואים במסדרון הארוך הזה מסגנון בבית, יוצר מראה מלוכדת.

זהב נוצץ עם טפט פסים

מחפש דרך להיכשל-הוכחה כדי להחיות באופן מיידי? Deck האולמות שלך פסים. שחור על גבי לבן הוא קלאסי. או לשחק עם שילוב הצבעים כיף עבור פופ תוספת. עבור שוכרים וסוגים החלטיים? יש טפטים נשלפים! (נ.ב. הנה 10 קליפה-ו-מקל מותגים שאתם צריכים לדעת).

הוספת Ledge תמונה

קירות חשופים מתחננים pizzaz. מדף תמונה מושלם! מעבר לתמונות פשוט, אתה יכול להציג חפציינוי momentos משמעותי. רוצה יותר? שפר את האפקט עם הדפסים ממוסגרים.

קח אותה לדרך מודרנית

מאוורר של אסתטיקה מודרנית? גווני משלימים ניטראליים, ריצוף מלוטש, דפוסים גיאומטריים, ואת חתיכות מבטא אצרו לייצר תזרים מגניב, עכשווי. צריך מקום להחביא דברים? החלפה ב ספסל אחסון.

להיות תמציתי עם Accoutrements

תגיד “בונז’ור” אל מסדרון פריזאי בהשראה זו. קירות לבנים ורצפות עץ בהירים הם דף נקי. להשרות קסם צרפתי עם אצן משובץ, אגרטל מלא בפריחה, ואמנות ממוסגרת. מאוד אלגנטית!

להרחיב שטח עם מראות

מראה עגולה וקונסולה צרה הוא החבר הטוב ביותר של דירה למשתכן. אבל אל תסמכו על המילה שלנו על זה. בכניסה מסבירת פנים של דירת רווקים הזה, שתוכנן על ידי ניקול ווטס, היא ההוכחה מוטל בספק.

להחיות את העניינים עם כיסויי קיר הבוטני

פריסות Awkward קרובות נופלים לתוך אי סדר כמו בעלי בתים להיאבק למנות אותם כראוי. האתגר התקבל! להתלבש באולם אפרורי בעלת ציפוי קיר בוטני מודגש. תחשבו: גפנים מוריקות, עצי דקל, עליי בננה, ו פרחוני פלרטטנית.

נשכב שטיח פינה

מסדרון ארוך, צר? הנח שטיח באזור, או, ליתר דיוק, אצן להגדיר אותו ולהוסיף חמימות. תן החלל שלך קצת צבע אדמתיים, אז השכבה אורות יצירות אמנות תליון. לבסוף, לקחת את זה לשלב הבא עם כמה צמחים.

ווי Hang פרקט

פונקציה פוגשת צורה  ו  אופנת ערך זה על ידי מעל האוקיינוס. מעילים טאק בארון לתלות פריטים כמו טוטס וכובעים על ווים עץ עגול. יפהפה אלה הם מן Muuto. אתה יכול גם לקלוע סטים אופנתיים מן CB2 ו Etsy.