Skip to main content

רעיונות עיצוב מפואר אמצע המאה מודרני בתים

למה בתי אמצע המאה הם Enduring מועדף

מה שהופך בתים מודרניים אותנטית, אמצע המאה מפתה כל כך אחרי כל השנים האלה? אולי זה בגלל הצורות הפשוטות שלהם באופן קיצוני. תחשוב קווים מלוטשים או עקומות אורגניות, לעתים קרובות מלווים חלונות גדולה מאוחדות חללים פנימיים עם בחיק הטבע.

התנועה עיצוב אמצע המאה, אשר יצא לדרך בשנת 1940 ועטופים בשנות ה -1960 המוקדמות, חוגגת את הנישואים של צורה ופונקציה עם מגורים מינימלי ולעתים קרובות בצניעות מעוצב בסגנון האדריכלות הביתה. זה היה גם בתקופה זו הובילה בעידן של הנאה בבית, אשר מחזיק מעמד עד עצם היום הזה. בפעם הראשונה, בעלי בתים ממוצעים נכתבו אישית חללי המגורים שלהם ומחוצה, כך שישקפו את הטעם ואת אורח החיים שלהם. אולי חגיגה זו של העצמי בבית היא מדוע בבתים מודרניים מאמצע המאה הם עדיין אהובים אדריכליים. כדי לקבל התמצית שלנו, והנה הדוגמאות הבאות.

מקסים בקתת אמצע המאה

 מקסים בקתת אמצע המאה

בית אמצע המאה הטיפוסי ידועת הרצפה היחידה שלה וקרוב עיצוב הקרקע נקטע לעתים קרובות על ידי חלונות הניכר. עם זאת בבתים עם קירות משופעים, כמו התא הזה קליפורניה בהשתתפות Hub Glamping, היו פופולריים באותה מידה כמו בתים שניים. יש משך זה חלל פתוח, שתי קומות עם בסגנון לופט ההוויה העליון, ושל חלונות גדול כמובן. הגינון המינימאלי של החצר נטוע גם אסתטי אמצע המאה. החלל חוצה מרגיש כמו שלוחה של השוכנים בגלל היא חזית מכוסה זכוכית.

קלאסיקה שתי קומות אמצע המאה מודרנית בית

 קלאסיקה שתי קומות אמצע המאה מודרנית בית

הנה מגורי אמצע המאה קלסיים מובנה 1951 ועודכנו לאחרונה על ידי אדריכל, הקאריבית דניאל מרטין. החיצוני של הבית נושאת כמה מן הפרטים תקן של הסגנון הקלאסי. שים לב קבוצות הגדולות של חלונות, מקבילת גג גמלון נמוך מגרש אל החזית מול, ואת תערובת של חומרי ציפוי, לבנים, עץ, מתכת, אשר כל תוספת ויזואלית מושכות דפוסים וטקסטורות. הפנים כוללים סידור פתוח לחיות עקף את עם תקרות מקומרות גבוהות.

אלגנטי ומודרני משופצת ראנץ ‘האוס

 אלגנטי ומודרני משופצת ראנץ 'האוס

סנפיר מקצועי בבית ג’יימס השופט כינה בחווה מודרנית אמצע המאה הזאת העטרה ליושנה, המדהימה שלה. הכחול וצבע לבן שהקישו על הקיר הלבן. אדמת הכבול המלוטשת אבן בחצר בשילוב עם גידור חלבי מסוגנן לקחת את ערעור המדרכה של הבית לרמת שיק חדש. הקצפת מעל עוגת פתגמים זהו הרחוב הגדול במיוחד מספר החלטות זה משכן פקק תנועה בזמן.

שרוע אמצע המאה ראנץ האוס מודרני

 שרוע אמצע המאה ראנץ האוס מודרני

Built-in 1962, היופי המודרני אמצע המאה הזו משותפת Terrie אוקונור המתווך הוא מלא עד גדותיו בית לחווה גדולות עם ערעור המד מן. קירות זכוכית צוהרים הם מסימני ההיכר של חוואים מתקדמים, להציף את הפנים עם אור טבעי במשך היום. הפנים כולל מושג פתוח, אשר אם אתה לא יודע, הפך לנחלת במהלך התנועה המודרניסטית.

בית וודלנד בהשראת בקתת סקי אמצע המאה

בית וודלנד בהשראת בקתת סקי אמצע המאה

חזרה בשנת 1950, השיק הסקנדינבי היה נגישות באותה המידה נרחבת כפי שהוא היום. בקתה אמצע המאה זה התגלה ב Glamping Hub, מזכירה בקתות הסקי הנורדי. החיצוני שלה כוללת גג משופע דרמאטי וחלון גבוה תקרה. מתחתן האחרון נוף חיצוני מדהים עם סלון מקורה העיקרי. סיפון עשוי חוצב ארז את חדר חיצוני ומהנה מאוד כי הוא מושלם עבור אוכל בקיץ או בחזרה בועט עם סיידר חם בסתיו.

אמצע המאה ראנץ האוס

 אמצע המאה ראנץ האוס

הבית בסגנון ראנץ הוא קלאסי של אמצע המאה. הבית בקומה האחת הקטן הפך מהרה מצרך בדרום קליפורניה בשנת 1940 ולאחר מכן פרושים במזרח. חוואים כמו בדוגמא זו מרכזת Glamping יש בולט פרופילים נמוכים בגלל הגגות כמעט שכיבו בזווית שלהם וקרובה הבנייה באדמה.

מדהים רטרו לשפץ

 מדהים רטרו לשפץ

הנה עוד לשפץ רטרו מהממת ידי ג’יימס השופט. מטרת הפרויקט הייתה לשמר את הקסם המקורי, המודרניסטי של המשכן בעוד הפרטים החדשים הלקאת המותג הוסיפו לתקן לעידן. שים לב לשימוש החכם של לוחות פסיס עץ. אלה ישירות מול בצל הביתה, ההצעה והפרטיות, ואילו קרשים על הגג להסתיר זכות מעבה-גאוני AC לא אטרקטיבית? בבית כל אחד צריך תאורה חיצונית. הנה תליון גלובוס מקרין אור על מספר הרחוב בלילה ואילו הלוואות קצת סגנון דון דרייפר.

אמצע המאה כיפה הבית נבנה עבור חיים ברי קיימא

 אמצע המאה כיפה הבית נבנה עבור חיים ברי קיימא

ניתן לטעון, בית הכיפה הוא אחד מסוגי החזון ביותר של אמצע המאה, מבנים למגורים. אדריכל וממציא בקמינסטר פולר הגה adobes היעילה ביותר עבור אלה החיים קיימא. הצורה הכדורית שלהם עושה את המירב טביעת רגל הפחמנית שלהם על ידי מתן ברגל רבוע נסבל יותר מאשר בבתים מסורתיים. בתים מעוקלים אלה הם גם יותר הודות חסכוניים באנרגיה שטח הפנים שלהם יחס נפח.

מגרש מושלם זו דוגמא של בית כיפה נבנתה בשנת 1953. זוהי יצירת מופת הסטורית המכונית החמניות. הוא תוכנן על ידי ג’יימס Dresser חניך פרנק לויד רייט לשעבר. אחת התכונות החיצוניות הייחודיות הוא הגיע לשיא, חלונות גיאומטריים המאפשרים כניסת אור הטבעי תוך חסימת קרנית ישירה קשה. בסרטון הבא מאת מודרנית מצב Realty Network מניות נוספות על מפגש זה של בית סוג.

בית מודרני אמצע המאה עם הרבה לרסן ערעור

 בית מודרני אמצע המאה עם הרבה לרסן ערעור

הדרך לפני גינון יובשני הפכה שם דבר, בעלי בתים הגרים באקלים חם חצרות מכוסי חצץ לאורך שנות ה -50, שנות ה -60, וה -70. בית אמצע המאה זו שופץ על ידי ג’יימס שופט כולל נוף מודרניסטי בהשראה חדש המותאם היבש של אזור אוויר המהביל.

אמצע המאה גג פרפר מודרני

 אמצע המאה גג פרפר מודרני

גג פרפר, אשר מחקה את צורת הכנף של החרק, הוא עוד תכונה נפוצה לראות על כמה בתים באמצע המאה כמו זה הבחין על בתי האביב פאלם. התכונה החיצונית בדרך כלל יחד עם חלונות גבוהים, הוארכה מבפנים גובה תקרה לרמות דרמטיות. הערה בחנייה-פעם מעגלי מצרך עבור אחוזות גדולות להפוך תכונה מעוררי חשק עבור תושבי פרברי אמצע המאה עם יארד ניכר.

בית חלוקה מודרנית אמצע המאה

 בית חלוקה מודרנית אמצע המאה

ישנן שכונות רבות ברחבי הארץ מלאת בתים קלסיים של אמצע המאה, חלקם משוקם לפאר המקורי שלהם.

אקרים אראפהו בעיירה בשם Englewood בקולורדו הוא דוגמה אחת. בניית מקום משכנן של המעמד הבינוני הקלאסי אכלוס השכונה החל 1949 ו עטופים 1957.

עבודתו של פרנק לויד רייט עמוק השראת תוכנן של בתים אלה ככה, למשל, צולם על ידי שעועית לבנה. בבית יש גג התלוי נמוך, ועל חזית מכוסה חלון, הוא מסימני ההיכר של אדריכלות מגורי אמצע המאה. קח מבט מקרוב על חזית והודעה כי המבנה מורכב בלוקים מבטון מזוין ומסגרות חלון הפלדה. שניהם חומרים לבנייה נחשבו מודרניים לחלוטין בזמן.

תקן אמצע המאה מודסט בית

 תקן אמצע המאה מודסט בית

בכל שכונה פרוורית כי הוא לפחות בן 75 שנים יש כמה בתים צנועים אמצע המאה עם גגות מחודדים מסורתיים מוסכים מצורפים. תכונות סטנדרטיות נוספות במבנים אלה, אשר היו בדרך כלל פחות מ 1200 מטרים רבועים, כוללות חלונות תמונה וחצר קדמית פשוטה היטב מעוצבת, עדיין בחניה.

אמצע המאה בית עם גג שטוח

 אמצע המאה בית עם גג שטוח

פאלם ספרינגס ידועה בתי-כמה אמצע המאה מפואר ומפנק עם גגות שטוחים כמוצג. חשוב לציין כי בתים עם כיסויי רמה מתאימים רק באקלים חם. זאת משום גגות שטוחים לא לעודד ניקוז ויש לי מסובך מערכות מרזב. שניהם יכולים להיות בעיה כשמדוברת באזורי ארבע עונת עוסקי עלים מתים ושלג.

You may also like