Skip to main content

רעיונות קישוט הדירה מאפסים על תקציב

העביר לתוך הדירה הראשונה שלך הוא גדול. אז היא רשימת מטלות, במיוחד אם אתם לקשט מאפס – ועל תקציב. לפני שתתחילו לעשות משהו, הקפד לשנות את הכתובת עם USPS . ברגע שעשית את זה, אתה מוכן לחשוב על לקשט הדירה החדשה שלך. רעיונות דירה לקשט אלה באים עם רשימת קניות בסיסית שתסייע לך. הרשימה מתמקדת אלמנטים בכל חדר שיוצרים את התמורה הגדולה ביותר עבור התקציב שלך.

כאשר נעו לדירה חדשה, המשימה הראשונה שלך היא לבחור שני מקומות שאתה רוצה לתעדף תחילה. הסלון וחדר השינה צפוי שני החללים החשובים ביותר במקום שלך. הם יכולים גם להיות שני חדרים הדורשים ההשקעה ביותר. לא משנה איזה חדרים אתם רוצים להתמודד הראשונה, לדמיין איך תשתמש בחדר כדי לרהט אותו. דגש על איכות ולא על כמות. כדי להתחיל, תסתכל רעיונות לקשט דירה האלה ולראות אשר נותנים לך את רוב ההשראה.

רעיונות לקשט דירה כללית

רעיונות קישוט הדירה מאפסים על תקציב

ישנם כמה אלמנטים שכדאי לשקול להוסיף לכל חדר בדירה. הם סבירים, והם עושים הבדל גדול את המראה של החדר.

רשימת קניות כללית עבור הדירה החדשה שלך:

 • טיפולי חלון לכל חדר
 • שני גופי תאורה לכל חדר

טיפולי חלון

שום דבר לא עושה בחדר מבט גמור מהר יותר מאשר חלונות החשופה. שלא לדבר, אתה תהיה חסר פרטיות. בין אם אתה הולך עם תריסים או וילונות פשוט מוט וילון, הקפד להוסיף טיפולים חלון לכל חדר בדירה החדשה שלך. לא יודע איזה סוג לקנות? בחר בגוון נייטרלי פשוט. אתה תמיד יכול להוסיף פנל וילון שני הדפסה גיאומטרית או צבע מודגש.

גופי תאורה

האם החלפת גופי תאורה משעממת, בסיסיים יכולה לעשות הבדל עצום איך החדר שלך נראה ופועל. כמה רעיונות גוף תאורה כוללים:

 • אורות תליון
 • גוף תאורה תקורה מסוגננת יותר, החלפה
 • פמוטים קיר
 • מנורות שולחן
 • מנורה עומדת
 • מוזן על ידי סוללה, תאורה מתחת לארון LED

ככלל אצבע, לנסות יש שני מקורות אור שונים בכל חדר. לדוגמה, להוסיף מנורת רצפה לבין גוף תאורה תקורה בסלון שלכם, מנורת שולחן ותליון בחדר השינה שלך לבין גוף תאורה תקורה ותאורה מתחת לארון במטבח שלכם.

קנה את כל הגופים בבת אחת כדי ליצור תחושה של זרימה בדירה. אם אתה שימושי, אתה יכול להתקין אותם בעצמך. או אם אתה מעדיף לא לעבוד עם חשמל, לקרוא לחשמלאי או לנצל קו שירות הבית החדש של אמזון.

דירת קישוט רעיונות הכניסה החדשה שלך

האם יש לך בכניסה מיועדת? נצלו את החלל על ידי הוספת כמה פונקציה אליו.

רשימת קניות בכניסה:

 • שולחן צר, ארון או ספסל
 • מראה
 • ווי סטריט

שולחן, ארון או ספסל צר

זה יהיה מוקד הכניסה שלך ואת המלכוד כל מפתחות, תיקים ודואר. פריט צר ישמור באזור מלהרגיש-ב סגור. חפש חתיכה שכוללת אחסון נוסף כמו מגירות, מדפים או ארונות. אם אתה צריך מקום לשבת ולהסיר או לנעול נעליים, כדאי להוסיף ספסל שיכול לעבוד בתור שולחן כניסת ספסל הלבשה. בחר אחד עם אחסון, או אחד עם רגליים גבוהות שבו אתה יכול לקפל את הסלים עבור נעליים וחפצים אחרים.

מראה

לתלות מראה מעל השולחן או הספסל שלך. מראה מוסיף גובה אנכי להגדרה ומאפשר לך לתת לעצמך מחאה כשאתם באים והולכים. מראה גם לעשות עבודה נהדרת של הרחבת חללים קטנים.

ווי סטריט

להוסיף שורה של ווים בקיר או מתלה קיר בחדר הכניסה שלך לארגן מעילים תרמילים. אם יש לך הרבה פריטים קטנים כמו מטריות וכובעים, לתלות שקית בד על אחד הווים, להחזיק אותם.

רעיונות לקשט דירה בסלון

איך תוכל להשתמש בסלון? סביר להניח תצטרך ספת איכות איפשהו כדי לבעוט את הרגליים. האם תהיה טלוויזיה בסלון שלך? איפה יהיה המכשירים שלך ללכת?

Living רשימת קניות חדר:

 • ספה
 • שולחן קפה או עות’מאני
 • אומנות קיר
 • ארון טלוויזיה / כוננית

ספה

הספה היא הכוכב של הסלון, כך להשקיע בזהירות. זה חכם לבחור את אחת הגדול אתה יכול להתאים את החלל. אל תדאגו אם אתם מתעסקים עם סלון קטן; יש הרבה ספות בדירה קטנות כי הם בדיוק כמו אלגנטיים ונוחים כמו בגדולים. אם התקציב שלכם מוגבל, ללכת לקניות יד שנייה עבור הספה שלך. מבוגרים או ספות וינטאג הן עשויות היטב, ואתה תמיד יכול לזרוק ריפוד על אחד להתרענן זה.

שולחן קפה

היצירה הבאה לשקול צריך לשמש בתפקיד כפול: שולחן הקפה. אל תרגיש מוגבל על ידי המילה “שולחן”, או; עות’מאני מהווה תחליף מצוין. אם החלל מאפשר, לבחור עות’מאני מלבנית וצרה שעובד כמו ספסל או שולחן. ניתן להוסיף מגש על גבי להגדיר משקאות על. בנוסף, מזרחיות רבות מגיעות עם אחסון פנימי עבור שמיכות ומגזינים.

אומנות קיר

בטח יש לך קיר לבן גדול מאחורי חלל הספה שלך להתמודד עם. אם אתם שוכרים, ציור או טפטים לא יכול להיות אפשרי. עם זאת, הצבה אסטרטגית אוסף של חפצים או תמונות ממוסגרות, בסגנון גלריה, עשוי להיות כל מה שאתה צריך. לחלופין, לתלות שטיח או שטיח על הקיר כדי להוסיף קצת צבע ומרקם בסלון שלך.

ארון טלוויזיה

ארון התקשורת או טלוויזיה הוא פיסת ריהוט נהדרת לכלול בתוכנית לקשט בסלון הראשונית שלך, גם אם אתה מתלה לטלוויזיה. זה מוסיף אחסון בסלון שלך ליותר מסתם המדיה שלך. בחר סגנון צר עם הרבה מדפים, דלתות ומגירות לשימוש אופטימלי של שטח.

דירת קישוט רעיונות עבור המטבח / חדר האוכל

ייתכן שתהיה פינת אוכל מיועדת, או אולי רק בפינת אוכל קטנה או מטבח עם כסאות אי ברים. בכל מקרה, יש כמה יסודות להפקת מרב של חדר ומטבח האוכל שלך.

מטבח / חדר אוכל רשימת קניות:

 • שולחן וכיסאות
 • רץ לשולחן

שולחן וכיסאות

בחר שולחן צדדי שיכול לשמש למטרות רבות – תוכל להשתמש בו לעתים קרובות. לבזבז על השולחן ולחפש כיסאות יד שניים אם אתה לא יכול להרשות לעצמו את שניהם. אם המטבח שלכם ישמש פינת האוכל שלך, מדי, אז לשקול הוספת אחד רעיונות האי במטבח אלה עם צואה או שולחן בר גבוה במקום שולחן אוכל. התקנת שולחן גבוהה יכולה לשמש האוכל שלך ואת שולחן ארוחת בוקר, הכנת מזון במקום אחסון ושטחי משרדים מיניים.

רץ לשולחן

רץ לשולחן הוא רצועה ארוכה של בד המוסיפה הפופ של צבע או סגנון אל שולחנכם. שלא כמו מפת שולחן, אשר מכסה את השטח כולו, רץ לשולחן מוסיף פס לאורך השולחן תחושה מודרנית יותר. כל שעליך לעשות הוא כולל אצן יכול להוסיף תחושה של עיצוב אל שולחנכם ולעשות את הטבלה הגדרה יותר מעניינת.

דירת קישוט רעיונות השינה

חדר השינה שלך צריך להיות המפלט שלך. דגש על שמירה על המרחב מסודר, מזמין ונינוח. אל תפלו למלכודת של רכישת סט שינה כולו; זה שיהיה יותר טוב במיטה נשגבת אחד או שתיים שידות לילה מאשר סט שינה עמוס, שישה חלקים.

רשימת קניות דירה חדשה עבור השינה:

 • מזרן
 • ראש המיטה
 • שידה (או שתיים)
 • פריטי ארגון ארון

מזרן

להשקיע מזרן הטוב ביותר נוח שאתה יכול להרשות לעצמך. אחרי הכל, תצטרך להקדיש יותר זמן על המזרן שלך מאשר בכל מקום אחר בדירה החדשה שלך. שמור תקצוב היצירתי שלך למשך שארית בחדר.

ראש המיטה

משענת ראש מגניבה, מודרני מושלם עבור חדרי שינה קטנים. גם אם אין לך את המרחב או תקציב עבור bedframe, לעולם לדלג על המיטה; זה משלים את המראה של חדר השינה שלך כמו שום דבר אחר. אם במזומן הוא חזק, לבדוק רעיונות מראשות אלה.

שידות לילה

בהתאם לגודל של חדר השינה החדש שלך, אתה יכול לבחור שולחן צדדי קטן או שידה מסורתית. אל תרגיש כאילו אתה צריך לקבל זוג תואם, או; ערבוב התאמה שידות הלילה הוא בחירת עיצוב כיף.

ארגון ארון

אם אינך משתמש בארון שלך ביעילות, בגדים, נעליים ופריטים שונים בהכרח יסתיימו עד בחלל השינה שלך. כמה פריטי ארגון בארון לשקול הם:

 • תליית מארגן הנעל (נהדר עבור נעליים יותר מסתם)
 • קופסאות או פחי
 • מארגני דלת-רכוב
 • מדפים
 • ווים

לקבלת רעיונות נוספים על איך לארגן את הארון שלך, במיוחד אם זה אחד קטן, לבדוק את אלה ארון קטנים אין רעיונות בארון.

התחל עם יסודות אלה ולחיות איתם במשך זמן מה. כפי שאתם להכיר הדירה החדשה שלכם, תוכלו להעלות רעיונות על מה עוד אתה עשוי להזדקק. המשך לשכבת החלל שלך עם פריטים נוספים כמו התקציב שלך מאפשר. אילו חדרים יהיה לך לקשט ראשון בדירה החדשה שלך?