Skip to main content

רעיונות קישוט קל המטבח סטריט

רעיונות קישוט קל המטבח סטריטהאם אתה אוהב להסתכל דרך מגזיני העיצוב העדכני ביותר עבור רעיונות לקשט במטבח, אבל אין לי את הזמן או תקציב עבור לשפץ גדול? יש לנו כמה טיפים לקישוט קלים ומהירים על איך לתת למטבח שלכם עדכון ראוי מגזין הביתה. החלק הטוב ביותר הוא כי רעיונות לקשט המטבח אלה יכולים לשלב ולהתאים להפליא – להשתמש באחד או כמה ביחד.

אנחנו באופן טבעי לראות דברים בגובה העיניים ראשונות, ואחד השינויים הבולטים ביותר שאתה יכול לעשות הוא לקשט קירות המטבח שלך. רוב מאמצי המטבח לקשט ממוקמים על מכשירים, משטחים, וגאדג’טים בישול. אבל הקירות הם שבו אתה יכול לעשות השפעה גדולה עם פרויקט DIY קל.

קח מבט מהיר המטבח שלך. מה אתה רואה ראשון? קיר מלוכלך, משעמם? או גרוע מזה, צבעו faux מיושן להשלים עם העבודה סטנסיל קיסוס או פירות נושאים? הגיע הזמן לעשות שינוי.

עדכון עיצוב קיר המטבח שלך עם שינויים קלים, עיצוב מתמצא יהפוך הבישול חוויית אוכל שלכם. הנה 5 רעיונות לקשט המטבח שלוקחים הקירות של המטבח שלך עייף כדי השראה:

1. שלוש-לוח הצבעים

צבע הוא אחד הדרכים המהירות והזולות ביותר לעדכן בחדר. אבל צבעי קיר המטבח גדולים לא קורים במקרה. הסוד הוא בפלטת שלושה צבעים:

צבע 1 : צבע מטבח קיים כי לא ניתן לשנות. זה עשוי להיות הצבע של השיש או ארונות.

צבע 2 : נייטרלי על פי בחירתך. השתמש בו עבור צבע קיר המטבח החדש המשלימה צבע 1. זה יהיה לשמש רקע התפאורה שלך.

צבע 3 : הצבע שגורם המטבח שלך ייחודי. זה בדרך כלל בצבע נועז ובלתי צפוי שעובד עם הצבעים שלך. צבע 3 מוסיף הפופ המטבח שלך. השתמש בו כמו חתיכת הצהרה עבור האביזרים שלך כמו כיסאות ברים, אגרטלים או כלי בישול.

הדרך הטובה ביותר למצוא את צבעי שלושה צבעים המושלמים היא לתפוס דוגמיות צבע בגוונים שאתה אוהב לערבב אותם סביב עד שאתה מרוצה שילוב. ברגע שתמצא צבעי שלושה צבעי החתימה שלך, לשמור על ערכה של שבבי צבע שימושיים לקניות אבזר.

2. התחילו רעיונות קישוט Best המטבח עם מוקד

נסה לראות תפאורת המטבח הנוכחית שלך בדרך אורח יידרש להציג אותו בפעם הראשונה. לך אל המטבח שלך ולחשוב על מה אתה שם לב. האם הדבר הראשון שאתה רואה משהו שאתה אוהב? אם לא, מה היית מעדיף מבחין ראשון? הפוך כי מקום ואת הקיר הקרוב המוקד שלך.

נקודות מיקוד הם המושכים את העין ואת חזותית לקפוץ החוצה אליך. בהשוואה לשאר המטבח, המוקד הוא נועז וייחודי. כדי ליצור קיר מוקד במטבח שלכם, נסו אחת מטכניקות אלה:

  • Paint מוקד הקיר שלכם בצל המודגש שבחרת עבור צבעי השלושה הצבעים של המטבח שלך
  • חכה חתיכה גדולה של אמנות על הקיר מוקד
  • השתמש מרקם, בדוגמת, או טפט וססגוני בצבע

הייה חת כאשר יתחפשו המוקד שלך – זה רק קיר אחד.

3. פתח מדפים – המגמה האחרונה בתחום מטבח קיר דקור

אם עדכנת לקשט המטבח שלך עם טרי, צבעים אופנה-קדימה וקיר מוקד, הגיע הזמן להוסיף שכבות. המגמה האחרונה בעיצוב המטבח הוא מדפים פתוחים, במקום ארונות. המראה הזה מבהיר למעלה במטבח על ידי יצירת מרחב הראייה, אבל דורש לך להסתיר כל טאפרוור משקפיים תואמים בארונות פחות.

במקום לקרוע את הארונות העליונים שלך, נסה לעדכן תפאורת קיר המטבח שלך על ידי צבת אחד או שניים מדפים צפים על קיר פתוח. מדפים צפים באים בסגנונות רבים והם קלים להתקנה. שמור את הפריטים המוצגים מדף הצף מינימאלי וצבע-מתואם למבט מגזין מוכן.

לשם שינוי גדול, לקחת את הדלתות של ארונות מטבח אחד או שניים ולצבוע או טפט האחורי של הארון. כעת יש לך מדף תצוגה פתוחה חדש. כדי לתת חי התצוגה החדשים שלך, להוסיף תאורה מתחת לארון LED כדי להדגיש את הפריטים. אורות סוללות זמינים אם חיווט ארון סוגיה.

4. עיצוב קיר המטבח בזהירות-אצרתי

גדר המטבח שלך לגזרים על ידי הוספת נגיעות של האישיות שלך. אוספי קיר גלריה נפוצים בקרב מעצבים ומגזינים מפני שהן ייחודיות ולעשות קיר משעמם מעניין. אסוף את החפצים האהובים יחד ולהשתמש בהם תפאורה קיר המטבח.

רעיונות לקשט מטבח מודרני עבור אוסף קיר הגלריה כוללים:

  • עטיפות אלבומים הפלילו
  • סלסלות
  • דוגמיות טפט או בד ממוסגר
  • מנות וינטג
  • מסגרות עתיקות רוקן של צורות וגדלים שונים
  • מגוון של מראות

אין כללי עיצוב מוחלטים ליצירת קיר גלרית מטבח. מיקום סימטרי, בדוגמת או פריסטייל הם כל גישות טובות. כדי לחסוך זמן (וחורי מסמר נוספים על הקיר), לארגן את האוסף שלך על הרצפה לפני תלוי לריווח ואת המיקום הטוב ביותר.

5. התאמה אישית קיר המטבח שלך עם צבע לוח וגיר

פחית צבע לוח גיר השחור היא זולה דרך מצוין להתלבש קיר המבטא במטבח שלכם. שחור הוא צבע קיר מודגש, המושך את העין ואת התפאורה המושלמת עבור אמנות גיר המשתנה שלך.

אם נגמר המקום קיר, משטח הדלת או בארון הוא עוד לוח וגיר גדול (ותפריט ערב) בהתהוות. זכור שכבה. מדף צף או אוסף קיר גלריה על קיר לוח הגיר שלך מוסיף המראה הייחודי של קירות המטבח החדשים, בהשראה שלך.