Skip to main content

רעיונות ראש המיטה קריאייטיב עבור חדר שינה חלומי

בין אם כפרי, רומנטי, עצבני או קלאסי, המיטה שלך היא מוקד של חדר השינה שלך ועושה את רוב לתת את הטון עבור אואזיס הלילה שלך. בחירת המיטה הנכונה היא גורם חשוב בעיצוב – אבל זה לא אומר שאתה מוגבל מה שאתה רואה אולפני העיצוב או אולמות תצוגת רהיטים.

מראשות, כמו השפעה רבה ככל שהם נמצאים על העיצוב של החדר שלך, הם למעשה אחד מרכיבי השינה הקלים ביותר להפוך את עצמך. רעיונות ראש המיטה הן בלתי מוגבלים כמו בדמיון שלך, אבל הם בעצם מתחלקים לחמש קטגוריות: עץ, בד, מתכת, צורה חופשית ו-מבוסס אמנות.

לאחר שהחלטת על ההרגשה שאתה רוצה מן המיטה שלך, לבחון בכנות על התקציב שלך, הזמן ורמת נוחות עם פרויקטי DIY. ואז לעיין גלריית התמונות שלנו כדי לקבל קצת השראה, ולהפוך את המיטה אתה כבר חולם על.

רעיונות ראש המיטה DIY

עץ

ווד לא תמיד שווה ל כפרי; לנסות בטון מלוטש, כהה להשגת מראה אלגנטי.

זהו כנראה הדבר הראשון שאתה חושב עליו כאשר אתה חושב משענות ראש DIY. טבלת צבעים, דלתות, תריסים, מסגרות חלונות, mantels אח אסם עץ כל עושים תפאורות מצוינות במיטה שלך, ואת הרבגוניות כי עץ מציע עבור חדר השינה שלך היא כמעט אינסופית.

עיון בשוקי פשפשים עבור דלתות אסם ישנות; הם עושים משענת ראש גדול.

קרשים כפריים מעץ להפוך מקום ייחודי לנוח הראש.

צבוע קרשים מעץ פילינג להוסיף אווירה נינוחה.

גימור דלת אסם ישנה מוסיף סגנון אופנתי כפרי.

לדוגמא, אתה יכול להפוך ליצירת מופת יפה צבעונית או תתאים כמה מסגרות דלתות וינטאג בנגיעה לתת את הטון עבור חדר השינה שלך. תריסי בליה לעשות משענת ראש מושלם אם אתם רוצים אווירת קוטג ביציי. ווד מציעה שפע של אפשרויות וסגנונות גימור במחיר סביר.

בד

ראש מיטה זה נראה אלגנטי, ואתה יכול לשכפל את זה בבית.

Tufting את הבד על המיטה שלך מוסיף כשרון אלגנטי.

הצטרף עבור בד פסי כיף בחדר השינה של ילד.

פנלים של בד משי דמוי מעוטר סרט להציע אופציה אלגנטית.

בד מתכתי עושה מראשות קטיפה זו מודרנית, עדיין ומזמינה.

לאלו עם יותר לטעם מודרני או אקלקטי, לשקול כיסוי המיטה שלך עם עור.

הרחבת המיטה שלך באמצעות כיסוי ארבעה לוחות עץ עם בד.

משענות ראש המצויץ אלה מצופות קטיפה לעורר סגנון כיסא wingback.

רוצה משהו קצת רך עבור מראשות DIY שלך? אפשרויות בד יש לך כיסוי – פשוטו כמשמעו. בין אם אתם מעדיפים את הפינוק הרשמי של משענות ראש מצויצים, מכופתר או pintucked או משהו יותר מזדמן, בד מציעה הרבה אפשרויות רכות ומפנקות עבור חדר השינה שלך.

לקבלת השפע של בד ללא הרשמיות, לנסות פשוט תולה שמיכה, כמה תחרה או וילון מאחורי המיטה שלך. אתה תמשיך ליצור מוקד, אבל זה לא ידרוש שעות של עבודה.

מַתֶכֶת

סורגי מתכת פליז וינטג להוסיף סגנון אקלקטי לחדר השינה הזה.

קחו ביטון קיר חדר השינה עם נירוסטה למראה גלאם.

שער ישן מברזל מחושל יהיה ראש מיטה מדהים.

בצד השני של הספקטרום מן התחושה של בד הנוזל הוא המבנה הקבוע של מתכת. זה בהחלט לא אומר שזה בלי יופי; משענת ראש מתכת יכולה להיות אווירה רומנטית, כגון שער ברזל מחושל עם פרחים מלאכותיים שזורים.

אפילו את התחושה התעשייתית של פח גלי יכולה להיות מרוכך על ידי קיצוץ דקורטיווי מסובך. מתכת לא יכולה להיות מושכת לכל טעם, אבל יש הרבה אפשרויות עבור DIYer לעשות מראשות חתימה מחומר תכליתי זה.

צורה חופשית

תריסים הם אופציה מראשות DIY קלה.

Driftwood עושה משענת ראש ייחודי נותן לך תירוץ ללכת לים.

אפילו יותר מאשר הפוטנציאל היצירתי בשלוש הקטגוריות הראשונות, משענות ראש בצורה חופשית לתת לך חופש עיצוב אינסופי. אתה יכול להשתמש כמעט כל דבר: כריות מקובצי תצוגה, פיסות של עצי סחף או במבוק על הקיר, ספרים וינטאג דבקו חתיכת הגיבוי.

משענת ראש בצורה חופשית יכולה להשרות האישיות והאינטרסים שלכם לתוך יצירה אחת של A- סוג. אם זה התשוקה שלך, זה יכול להיות מוקד בחדר השינה שלך; עם עיצוב צורה חופשית, התקרה הם הגבול.

ארט-בהתבסס

לתלות שטיח או שטיח במקום משענת ראש לקבלת מראה אמנותי.

ראש מיטת סטנסיל זה מוסיף נופך די, נשי.

צור בדגמים גיאומטריים עם מסמרים או נעצי ריפוד פליז.

תשכחו את הצורה המסורתית על ידי הרחבת מראשות בעבר צידי מסגרת המיטה.

הפוך אמנות משלך עם משענת ראש הלוח.

בדומה למראשות המיטה בצורה חופשית ביכולתם ללכוד את האינטרסים שלך, משענות ראש מבוססי אמנות יש רק מבנה קטן יותר. מכסה בדים עם בד או צבע לקבץ אותם על הקיר מעל המיטה שלך. מסגור תמונות של אלה או מקומות אהבו עושה הכי אישי של משענות ראש, כמו גם על רקע של ציטוטים אהובים.

לא יכול להחליט רק צבע אחד? נסו לארגן דוגמיות צבע באופן שמושך את העין שלך. אמנות מבוססות פרויקטים מאפשרים לך להפוך פיסת חתימה כי היא לעתים קרובות לשינוי בקלות; הם גם עובדים לכל תקציב.

אין שום סיבה להרגיש מוגבל למראשות המיטה כי זמינות לרכישה. הפגן את היצירתיות שלך בתוך מרכזי עבור חדר השינה שלך. עם בקצת מאמץ והרבה השראה, אתה יכול ליצור את היצירה המושלמת עבור חדר השינה שלך ואת התקציב שלך. איזה רעיונות מראשות DIY אלה מדבר אליך?