Skip to main content

רעיונות תאורה מודרנית אמצע המאה נפלא

לעולם תאורה Iconic יוצאת מהאופנה

מגמות קישוט באות והולכות, אבל אם להיות כנה, העיצוב מודרני אמצע המאה, תאורה בהשראה במיוחד על ידי עידן אייקונים זה, הוא כאן כדי להישאר-לנצח. זו הסיבה שאנחנו עדיין רואים סגנונות מהתקופה, אשר ללא ספק החלה בשנת 1947, כי עדיין הולכים חזק, גם לאחר 70 שנה לערך. אם אתם מחפשים לתת לפריסה הנוכחית כמה ערעור נצחי, רווחים היפים אלה ינתנו לך השראה להאיר דברים עם תאורה מודרנית אמצע המאה.

נברשת ספוטניק קלסית

מלבד שולחן קפה האייקונים בצורת הכליה, אין חפץ אחר מסכם בסגנון מודרני-אמצע המאה כמו נברשת ספוטניק. ישנן גרסאות רבות ושונות של גוף קלאסי. אבל כולן בהשראה ונקרא על הלווין בחלל הראשון להקיף את הגלובוס בסתיו 1957. היה זה בערך בגודל של כדור ים, וזה היה מספר אנטנות בולטות מהאמצע. קח את זה על נברשת ספוטניק בחדר אוכל על ידי קלי מרטין Interiors, כולל הדגשים קריסטל, נורה גלובוס, וסיומת פליז שיק. טון הזהב שלה לא רק קופץ נגד הטפט הכחול המודים, אבל זה גם משתלב עם ריהוט העץ ועור.

תאורה תעשייתית רטרו בצבעים מרהיבים

בנייה יוקרתית טרנספורמציה פעם זה בעליית גג אהוב לתוך שטח משחק שמח. צהרים להפיק את המירב אור טבעי במשך היום. בלילות שני אורות תעשייתי רטרו להאיר את העניינים. אבזרי הבטיחות הצהובים להוסיף נגיעת הצבע בהיר לחדר התוסס.

אמצע המאה פיסול תאורה מודרנית

סלון קטן זה על ידי צוות העיצוב Homepolish הוא מרומה החוצה עם מוצא וינטאג היקר. האורות הן חביבות עלינו. מנורת שולחן אמצע המאה בצד השמאל יש בסיס חרס יפה שמציע דפוס רשת מוזר. מימין היא מנורת רצפה רב-אור עם גימור זהב. לשניהם יש אלמנט פיסולים המוסיף למראה חד של במינו של החדר.

נברשת המודרניסטית תליית תליונים

נברשות פלאזה זהב אלו שופעות Mad Men בסגנון בהשראה. תקרת השחור בחדר האוכל הזה על ידי מעצב פן זואי פלדמן הופכת את בולט הגופים. הערת המקורות האחרים של תאורה דקורטיבית. בכולם יש קצת זהב, אשר מסייע לאחד את ערכת הצבעים של החדר.

אמצע המאה גוף תאורת שעון מודרני

נוספת להכרה רחבה צורה מודרנית אמצע המאה לתאורה היא השעון. שניקרה בחדר האוכל האופנתי הזה על ידי מעצב פנים לסלי קוטר, נברשת שעון רטרו עם גימור אבקת מצופה לבן. יחד עם הטפט, זה מוסיף נופך מוזר לחלל אוכל המעבר הזה.

לקחת מודרני על תאורה מודרנית קלסי אמצע המאה

נברשת ספוטניק, קלאסי מודרניסטי כי שהזכרנו קודם לכן, בהשראת פליז זה, גוף תאורה שנוסח עם נורות אדיסון צינורי. היצירה יפה משלים את הריהוט וינטאג בסלון רטרו בטעם זה על ידי משרד לעיצוב פנים Scheer and Company.

תאורת גלוב תליון טבל זהב

תליון תאורת גלובוס מדהים היא מצרך תפאורה. הנה, גרסה טבל זהב מאיר פינת אוכל קטנה בבית הארחה ידי מעצב פנים Kimberlee מארי. קווים ועקומים נקיים הם מסימני ההיכר של-דבר בסגנון אמצע המאה בחדר האוכל הזה מתאים את הצעת החוק.

בית חינוך-בהשראת אמצע המאה Flush Mount

תאורה Flush Mount יכול להיות פשוט מרהיבה כמו תליון תאורה, על פי נתוני חברת עיצוב פנים סטודיו McGee. ומרחב הבישול הזה הם תכננו מוכיח את הנקודה שלהם. אבזר בית הספר ובו פסים כחולים כהים מעניק הפופ של הומור משונה עד, לבן זה מטבח כפרי בהשראה.

אמצע המאה מודרנית נברשת קריסטל

הנה נברשת מודרנית מלוטשת, אמצע המאה גביש מקובעת את הטון הזוהר עבור חדר אוכל השראה זו הוליווד ידי בתי Nolen. בסיס טון הזהב של הגוף המאחד אותו עם תכונות מתכת אחרות במקום, כוללים מסגרות לתמונות ספוטניק בהשראת המראה ופליז.

גדל תאורה עבור משתלה

פמוטי הקיר תמיד להרגיש בבירור אמצע המאה מודרנית, כפי שמוצג משתלת רטרו זו על ידי מעצב פן היילי Weidenbaum. אבזרי פליז הכיפה לא מרגישים ילדותיים-וזה דבר טוב. קניית רהיטים או תפאורה שילד לא יכול להיגמל היא השקעה חכמה.

מנורת רצפה העל

Havenly מעצבת פנים מולי B. לקח הביתה מודרני בהשראה אמצע המאה שלה לשלב הבא עם מנורת רצפה העל בפליז. בלילה התכונה מוסיפה מספיק תאורה לקריאה תוך מילוי שאר החלל עם תאורת הסביבה.

להאיר בראון אמצע המאה ריהוט מודרני

בעוד העיצוב מודרני מאמצע המאה יכול להיות צבעוני, רוב היצירות הקלסיות הן חום (חושב: עץ או עור) עם הדגשים שחורים או זהב. הנה הסלון הזה בהשתתפות Havenly. מנורות השולחן הלבנות ההתאמה להשאיל מגע mod שמרכך את המראה של ריהוט כהה.

אמצע המאה מנורת שולחן מודרנית

חדר השינה שלך צריכה להרגיש כמו מקום מפלט נעים ומפתה. זו הסיבה שיש את משימת האור הנכון לקריאה חיונית. הערה מנורת-המכתבה פליז ב מקלט נוח זה על ידי סטודיו McGee. זוהי תכונה מודרנית מאמצע המאה, מתפקדת בתור מנורת הלילה מסוגננת.

וואו גוף תאורה פקטור

גופי תאורת פנסים הם לא רק עבור אזורי מגורים עיקריים. שינה נוחה, סקנדינביה בהשראה זו על ידי מרתה אוהרה Interiors כוללת נברשת ספוטניק בשני פליז וניקל. זה מוסיף זיע קטן למרחב השינה השלו.

קח טרי על נברשת ספוטניק

אנחנו אוהבים רעיונות לשים ספין חדש על דברים קלאסיים כגון טוויסט זה טרי על נברשת ספוטניק. הבית מן המשרד לעיצוב פנים, לאקי ואת החברה, בחרו פמוט המרשים עבור הרחצה הראשית חדש שופצה שלה. המבטא יוצר איזון ויזואלית מרגש בין שתי המראות. אנחנו אוהבים מקומות המשלבים מתכות. שים לב איך יהירות יש מצופה ניקל ידיות תוססת, ואת מראות פמוט בעלי גימור פליז מוברש מפואר.

Matchy-Matchy תפאורה מוסיף סימטריה מאזן

Matchy-matchy לקשט יכול להיות מבט קשוח כדי למסמר, אלא אם כן אתה מדבר קלאסיקות אמצע המאה כמו סט מנורת שולחן קרמיקה זה. הם מביאים סימטריה ואיזון Vignette שיק, המשרד הזה על ידי מעצב פנים אנג’לה חגורה.

גיל-בהשראת החלל תאורה

אורות תליונים הכחולים האלה הם דוגמה נוספת מודרניסטי, תפאורה בהשראת עידן החלל. במטבח הזה על ידי מעצב Homepolish, הגופים להכות באוויר החדר הלבן עם פופס של כחול.