Skip to main content

רעיונות Office Home עכשוויים מבריקים

רעיונות Office Home עכשוויים מבריקים

בין אם אתה עובד מהבית כל יום או שגרתי למצוא עבודה עוקב אחריך הביתה מהמשרד, המשרד הביתי יכול להיות באחד החדרים בקלות בבית כי אתה מבלה את רוב זמנך. משום כך, חשוב מאוד כי העיצוב החדר מסקרן וממריצים. ככה, לא משנה איך אתה מרגיש לגבי העבודה שאתה צריך לעשות בזמן שאתה שם, את העיצוב של החלל עוזר להרים את מצב הרוח שלך להניע אותך להצלחה. יש מספר כלשהו של דרכים ליצור מרחב שמעורר את היצירתיות ואת הכונן שלך. צבעים , דפוסים, ואמנות הם כולם מקומות טובים להתחיל. או אם מה שאתה צריך זה מקום שקט כדי לאסוף את המחשבות שלך ואת המיקוד, החלל שלך יכול לעזור לך לעשות את זה יותר מדי. מרגיע, לוח צבעים נייטרליוריהוט מינימליסטי ישפר הזן שלך לייעל את זרימת העבודה שלך. לא משנה מה סגנון העבודה שלך, יש חדר פנוי שיעזור לך להיות במיטבך. וכדי לוודא שאתה מקבל את זה, הנה כמה רעיונות מעוררי השראה נהדרת לקשט את המשרד הביתי.

משרד הבית ברוב המקרים לא יהיה בחדר הגדול ביותר בבית. אבל זה לא אומר שאתה לא יכול להרגיש כאילו יש לך את כל החדר שאתה צריך להשתרע. אם קיר אחד זה כל מה שיש לך על המשרד שלך, תן לעצמך שטח שולחן החובק את הקיר כולו. ככה אתה לא תרגיש כאילו אתה מוגבל רק לאזור סביב הכיסא שלך.

פינת המשרד

אם אין לך מספיק מקום פנוי לתת משרד הביתי חדר שלם לעצמו, תצטרך למצוא דרכים לשלב אותו לתוך העיצוב של חדר אחר. אחת הדרכים לעשות זאת, ועדיין נותן לאזור משרדים ואישיות משלה, היא להגדיר את האזור עם צבע. בחדר זה, המשרד כולו צבוע שחור, בעוד שאר החדר הוא אפור בהיר. זה עוזר במשרד להיות נפרד תוך מתן אלמנט עיצובי גניבה-זירה לחדר הגדול.

אופנתי חפצים לעבודה בבית

החיפוש אחר אחסון נוסף בבית מעולם מוגבל רק למשרד. אבל זה אחד המקומות שבו כל מתנות השאלה עצמה ביותר דוחק. החדשות הטובות הן שלא רק הוא אחסון זמין עבור המשרד שלך, אבל, עם קצת יצירתיות אפשר להפוך אותו מאפיין המושך את עין כי יקיים את הקבצים שלך תוך מתן במשרד שלך מגניב מראה מסוגנן.

בחלל התעשייתי למראה הזה, המשרד הביתי ניתן מגניב, תחושה מודרנית עם סידור מדפים גיאומטרי מעוצב. המדפים הם ניגוד מושלם אל השולחן וינטאג הכיסא באמצע המאה. התמהיל של חומרים תקופים עוזר להוסיף לקסם של המשרד הקטן.

המושכת את העין Feature סטריט

אין לזלזל בכוחו של דפוסים. הדפוסים התקינים, מיושמים היטב, יכול להביא חיים כמעט בכל מקום לא משנה מה צורה או גודל. אז אם המשרד הביתי הוא קצת בצד הקטן, אבל אתה לא רוצה להרגיש כמו בבית שלך יש-מובנה משלה חדרון, דברים ג’אז קצת עם מנה חזקה של דפוס.

הנה, קיר תכונה קצר ספורטיבי בטפט פסים אלכסוניים בשחור לבן הוא כל מה שנדרש עבור סביבת העבודה בבית petite זה כדי לעבור לשלב הבא. למרות זאת, החלל הזה נמנע בחוכמה מן ומאפשרות הקיר תכונה לעמוד לבד. במקום זאת, פופס הקטן של דפוס הם שזורים לאורך כל שטח בתיבות האמנות ואחסון. הביאורים בדוגמת נוספים עוזרים לשמור על עניין הולך תוך מתן ההקשר אל הקיר.

משרד עבור הצוות כולו

משרדים ביתיים הנם אזורים משותפים לעתים קרובות, אז למה לא לפנות מקום לכולם? אפילו שיש רק קיר אחד לעבודה עם, חדר המציע מרחב זה עבור שתי תחנות עבודה שלמות עם כיסאות תבואה בדוגמת עץ מקסים. הצבעים החמים של כיסאות להתבלט משאר המשרד – נעשה בעיקר גוונים של אפור – כדי להביא קצת אנרגיה לחלל עבודה שלווה זו.

אופנתי סימטריה

שטח זה לוקח את קונספט המשרדים המשותף צעד אחד קדימה עם פינת עבודה נועדה עם תחושה מדהימה של סימטריה. הכיסאות הזהים עם רגלי זהב רוז שלהם הם נקודה להפליא צבעוני החל לתחנות עבודת התאום. התאמת אחסון, תאורה, ספרים ויצירות אמנות גם לתוך קונסולת מובנית, אזור משרדי 1-קיר זה הוא עדות לעוצמתה של עיצוב יעיל ואפקטיבי.

הגלריה לאמנות עבודה-אין בבית

אחד הדברים היפים ביותר על משרד ביתי הוא שזה באמת יכול להיות מה שאתה רוצה שזה יהיה. ואם אתה אוהב אמנות, אז אין שום דבר שמונע ממך פונה למשרד שלך לתוך הגלריה לאמנות האישית שלך מאוד משלו. שטח זה הוא דוגמה יפה של שימוש בקירות לפנות למשרד לחלל כדי לעורר יצירתיות להמריץ את המוח. בעוד ששמירה על תחושת שלוות mediative מאוד, המרחב הזה משלב כמה יצירות אמנות צבעוניות לתוך קיר גלריה שמכיל שני קירות. זה יכול גם להיות פתרון נהדר אם יש לך מספר רב של יצירות אמנות, כי לא היית מסוגל לעבוד לתוך העיצוב של החדרים האחרים שלך.

בהיר פופ של צבע

צבע הוא אחת הדרכים הכי הישירות לתוך השפעה לסביבת הפנים שלך בדרכים בטוחות להשפיע לך בתורו. המפתח הוא למצוא את האיזון הנכון בין הצבעים שאתם אוהבים על מנת ליצור את המרחב שאתה צריך. במשרד הביתי שלך אולי לא צריך להיות מלא עם אותם צבעים בהירים כמו חיה או חדרי משפחה שלך, אבל זה עדיין יכול ליהנות רגע אחד של צבע אשר תקבע את האזור כולו מעל.

שטח זה הוא מחקר בעיצוב המשרד הביתי בלוח צבעים ניטרליים. הקירות והרצפות המגניבים משלימים בגווני עץ חמים השולחן, מדפים וכיסאות. מה מביא את כל זה ביחד, לעומת זאת, הוא פופ הבהיר של צהוב שמגיע מהממשלה. בלי מהמם את שאר החלל, בדיוק ברגע של צל חיוך וישכנע זה מספיק כדי להמריץ את החדר כולו, הפיכת משרד ביתי רגיל אחר.

הולך ביג עם צבע

מצד השני, אתה תמיד יכול ללכת בגדול עם צבע, כיסוי קיר תכונה או אפילו חדר שלם בגוון האהוב עליך. בצל מדהים, מגניב זה של כחול הוא כמעט כל מה הצרכים בחדר הזה. עם זאת, את הארכיטקטורה של הקיר הופכת דפוס, לבין הקיר בכללותו מספק קנבס האמנות באמת פופ.

קצת צבע בכל מקום

דרך נוספת לעשות על הבאת צבע במשרד הביתי שלך היא להפיץ סביבו. במקום להסתמך על רק חתיכה אחת או בצל אחד, לנסות להביא בצבע מכל הקצוות, שכבות פופס קטן כדי ליצור רושם חזותי גדול. החלל הזה נעשה מעשה האיזון בדיוק, עם צבעים להתפשט ברחבי החדר עבור חלל אקלקטי ומרתק לעבוד.

כשאור דולק מלאות משרד

אחד הדברים הנחמדים הבריאים שאתה יכול לעשות עבור עצמך במשרד ביתי הוא לתת לעצמך מרחב עם שפע של אור טבעי. גם אם אין לך את ההזדמנות עבור חלונות אורך קיר על כל צדדים, המשרדים שלך ואת מצב הרוח שלך ייהנו רק מגלי אור השמש. כמו כן, כאשר לחמניות זמן הפסקה מסביב, אין שום דבר יותר טוב מאשר לקחת כמה דקות כדי חלום בהקיץ תוך כדי להביט החוצה דרך החלון.

חדר לעצמך

אם אתם זקוקים לחדר לעצמך כשאתה עובד והמודעות, אבל אין לי אפשרות לענות על צורכי משרד ביתי נפרד, אתה תמיד יכול לחשוב על לעשות את ההפרדה עצמך. חוצב משרדים בבית זה מתוך מרחב משלה עם קירות זכוכית מעטפת שלמים עם דלת. זהו פתרון חדשני בנושאי חלל משרדים ביתיים רבים נתקלים.