Skip to main content

10 красивих способів організувати домашній офіс

Ми всі знайомі з фразою «Tidy офісом, акуратним розумом», і це насправді, як правило, щоб бути правдою. Як ви підете вирішувати проекти, терміни і пункти на ваш список справ в домашньому офісі, чистий, полірований робочий простір може лише підвищити продуктивність. Позбавлення від безладу може полегшити почуття тривоги, теж, так що ви можете зосередитися на своїй роботі замість очищення.

Для запобігання перешкод від створення і тримати все на своєму місці, він може допомогти мати деякі організаційні системи, перш ніж ви навіть сісти за стіл. Чи є це картотека, корзина або неймовірно відмінний спосіб організувати, що ви ніколи не вважали, що ці ідеї будуть надихати вас, щоб організувати свій домашній офіс один раз і назавжди. Це змусить вас відчувати себе набагато спокійніше і готові до вирішення будь-якої проект, який приходить на ваш сайт.

Запасіться Desk Accessories

Коли ви підете організувати свій офіс, є одне місце, де ви повинні почати-ваш стіл. Це місце, це в поле зору, як ви робота, і ви будете почувати себе набагато краще, якщо це виглядає організовано. Кращий спосіб добитися того, щоб придбати різноманітні настільні приналежності, які не тільки візуально приємний, але і служать практичним цілям. У цьому офісі, що належить Kristin химерних речей, стіл оснащений чашкою для ручок, зарядної станцією і коробкою з стікер.

Принесіть багато Стелаж

Полки легко і швидко привести в ваш офіс, забезпечуючи такі необхідні місця для схованки речі , якщо ви не маєте шафа або ящики. У  цьому офісі  зробив над дизайнером Джоан Уіттакер з  Віттекера Interiors , білі полки виглядають шикарні і пропонують місця для зберігання журналів, книг і навіть кімнатної рослини або два .

Планувати заздалегідь

Звичайно, ми всі , ймовірно , є календарі на наших комп’ютерах в комплекті з спливаючі нагадування, але є дещо – що , щоб бути сказаним для відстеження також розклад на реальних, живих календарів , які висять в вашому офісі. У своєму кабінеті, Мелісса Джордж  Polished Хабітат  розробив  три місяці сухих стирає календарну систему ,  яка в рівній мірі декоративна і зручно. Він сидить поруч з полицею , яка тримає багато офісних незамінні імущі , а також.

Організація елементів в затишних містечках

Jessi Рассел  є старшим стилістом Stella & Dot, тому вона , природно , потребує в великій кількості місця для зберігання її запасів та інших предметів першої необхідності в її домашньому офісі. Зібравши в  класичному стелажа з участю численних затишних містечок , вона може організувати і показати свій товар  і  зробити це стильно. Якщо у вас є достатньо місць у вашому офісі, вибираєте для полки з затишними містечками , щоб дійсно досягти ваших цілей організації.

Увімкніть багато Бункери

Елсі з  A Beautiful Mess  є професіоналом , коли справа доходить до створення  домашнього офісу ,  що не тільки на тенденції, але також бездоганно організовано. Тут її пряжі і крафта поставок служать барвистим декором , коли вони відображаються у відкритій, в той час як її інші офісні предмети першої необхідності можна акуратно захований в тоннах білих бункерах. З бункерах, ви можете довести цей же рівень організації вашого власного офісу, а також бонусні очки , якщо ви також маркувати контейнери.

Файл It Away

Хоча він може відчувати себе трохи стару школу, файл для вашого столу є їжаку зрозумілий спосіб , щоб приховати всі ті документи , які є зберігаються навколо вашого робочого простору. У цьому  мінімальний шике офісу ,  що належить Тері з  прекрасної полки , білий стіл файл збігається відмінно з білим столом і геометріческомом твором мистецтва, і він служить в якості укриття для всіх цих робіт.

Змішати Décor і організація

Так, ви можете повністю об’єднати організацію і декор. Там немає нічого , що говорить , що ви не можете зробити організацію виглядати красиво, яка перевірена в  офісі Діани  з  204 Park . На полиці в кутку, її книги висвітило рядом декоративних предметів , таких як вази і дорогоцінного каміння , граючи добре з іншою частиною декору в жіночому кабінеті.

Надання місця для журналів і натхнення

Ваші журнали, книги, вирізки з газет і випадкові шматочки паперу все можуть зібратися разом , щоб діяти в якості натхнення в вашому офісі, і ви можете дати їм місця , щоб жити , а також. Дизайнер інтер’єрів  Ванесса Френсіс  створити свій  домашній офіс ,  щоб бути практичним і надихаючим, з вбудованою в стелажі для книг і журналів і натхнення дошки , яка сидить прямо за своїм комп’ютером, готовим не навіювати їй , незалежно від того , що вона працює. Крім того , що світильники досить дивно.

встановити шафи

Якщо у вас є просторий офіс і бюджет для роботи, розглянути питання про притягнення банку кабінетів , щоб значно поліпшити вашу організацію. У цьому  тазостегновому офісі ,  що належить Nikki Михалик з  Akula Kreative  і дизайн Керолайн Кресси з  Рукер дизайну , білі шафи тримати предмети в тіні в той час як інші офісні предмети першої необхідності відображаються в простому вигляді Нагорі в прозорих бункерів.

Створити командний центр

Команда центр поруч з сходовим майданчиком або на кухні неймовірно зручно, і ви можете принести той же зручність в офіс , а також. Створити «бойову станцію» , яка включає в свій принтер, корковий, файли і календар , і вважає , що це ваша база операцій у вашому офісі. Паван з  салону Love Affair  створений саме такий район в своєму  домашньому офісі , і зробив це виглядати стильно і красиво, теж.