Skip to main content

10 Творчі ідеї для стін і їдальня

Наші столові стіни є одне простором в нашому будинку, який дає нам творчу ліцензію, щоб зробити щось абсолютно несподіване. Навіть найдрібніші столові можуть впоратися з візерунковими шпалерами і темних квітами стіни. Так, ваша їдальня спільно з сім’єю і гостями, але частіше за все пустує. Гарна новина полягає в тому, що, тому що ваша їдальня не використовується 24/7, ви можете бути більш творчими з кольором і декором. Ми любимо ідею зробити наші столові місця, де ми хочемо провести більше часу. Ось 10 з наших улюблених ідей для створення вашої мрії їдальнею з творчими осяяннями стіна:

1. Розминка вашої їдальні з очищеним деревом

Це виклик, щоб розігріти відкритий простір їдальні або принести характер простий кімнаті. Виправлений ліс акценти на тенденції прямо зараз, і може центрировать відкриту їдальню зону з кольором і текстурою. Для звичайної харчової, дерево акцент стіна додає такий необхідний архітектурний елемент.

2. Металеві шпалери додає глем до нейтрального їдальнею

Якщо ви хочете зберегти вашу їдальню шукає нейтральну, текстуру і малюнок секрет тримати його цікавим. Металеві шпалери друку в сучасному і графічні моделі принести світло в кімнату і підкреслити ваші світильники. Навіть самий нейтральне або мінімалістському перевага кімнати від проблиску металевих акцентів, до тих пір, поки ви зберігаєте ваш колір палітра просто.

3. Виділіть архітектурні деталі з кольором

Їдальня Модульне дасть вам можливість додати досить колір акценту без фарбування будь-яких стін. Немає вбудовані шафи? Нема проблем! Китай шафи, клітини для і навіть книжкові шафи можуть бути налаштовані з кольором. Ви хочете, щоб вибрати колір акценту, який вискакує з червонодеревника, щоб дійсно показати його. Посипати ваш акцент кольору по кімнаті зі столом постільної білизною і творами мистецтва для професійно розробленого стилю.

4. Додати колір у вашій їдальні стіни з драпіруванням

Не завжди можна фарбувати стіни їдальні. Чи є ви наймодавця або ви просто не вистачає часу для вирішення проекту фарби, драпірування може дати вам колір вам. Друк або візерункові драпірування можна додати багато квітів у вашій їдальні, даючи вам багато квітів акценту для прикраси палітри. Найкраща порада для використання драпірування, щоб прикрасити стіну, щоб бути щедрим з ними – це означає, що додавання додаткового набору до стрижня, щоб заповнити стіну. Якщо ви хочете використовувати свою їдальню драпірування в якості координаційного центру встановіть драпірування стрижень набагато ширше, ніж вікна і заповнити додатковий простір з додатковими шторами.

5. Пожвавите ваш випадковий  d ining кімната з смугами

Ми любимо смугу, особливо на стіні. Жирні горизонтальні смуги можуть зробити невеликий простір їдальні виглядати більше і створюють ілюзію архітектурних деталей. Ви хочете зберегти свої смуги просто з декількома квітами, особливо якщо у вас є невелика їдальня. Робота в смугастій їдальнею виглядає найкраще, коли це просто і велике – маленькі або зайнята робота втрачається в стіні смужки.

6. Змішати кольори і візерунки, щоб виправити нудну столову

Не соромтеся змішуванням візерунків і кольору , коли ви прикрасити вашу їдальню. У вас є більше творчих можливостей для найменш використовуваних кімнат Вашого будинку, так і бути безстрашним у вашому виборі. Якщо ви хочете змішати моделі (наприклад , смуга і квіткові) , але не хочуть йти за борт, монохроматична колірна палітра може допомогти. Прикрашати в різних відтінків одного і того ж кольору , дає тонку кольорову палітру і розміщення для будь-якого типу моделей в цій кольорової палітри – найкраще з обох світів.

7. реалістичні фото настінне відкриває невелику їдальню

Фото Фреска на стіні може зробити свою їдальню вигляд, ніби це триває вічно. Заспокійливий пляж сцени фреска дає гостям розслабляючий вид, щоб насолодитися обідом. Ставтеся до стінного розпису, як акцент стіни, натягуючи кольору для прикраси палітри. 

8. Не бійтеся сміливих квітів на ваших стінах їдальні

Ми любимо сміливі кольору, і ваша їдальня є ідеальним місцем, щоб показати його. Як дамська кімната, ваша їдальня може обробляти ваш улюблений колір легко. Якщо ви не готові зробити фарбуванням кожну стіну в вашому улюбленому кольорі сміливою, нехай архітектурні деталі вашої їдальні бути вашим гідом. Стілець рейки, обшивка і стіни молдинги дають легко відділятися перервами в кольорі стіна. Якщо ваша їдальня вже не має деталі стіни, які працюють з двома тонованими стін, розгляньте можливість додавання молдинга або просту смужки, що розділяє два кольори.

9.   Створення драми з їдальні стелю

Ми знаємо, що наші столові мають чотири стін, але ви знаєте, що є п’ята стіна для прикраси? Ваша їдальня стелю є важливою частиною вашого плану декорування. Люстра часто координаційний центр для їдальні, поставивши все очі на стелі. Ви можете скористатися цією додатковою стіною, додавши колір акценту, меліорованих дерево або навіть шпалери. Стеля ваш порожній полотно.

10. Жирних шпалер + великий кольоровий акцент = їдальня Незвичайна ніч

Ми любимо столові з цим «вау-фактор.» Це простіше, ніж ви думаєте, щоб створити приголомшливий сучасний їдальнею в вашому домі з шпалерами і кольору. Один з найпростіших способів створити заяву на вашу їдальню стінах шпалери з графічним візерунком. Чорні, сірі та білі візерунки дають вам ясну палітру для додавання яскравого колірного акценту. Проста палітра кольорів дозволяє шпалери блиснути і колір акценту, щоб грати допоміжну роль.