Skip to main content

10 דרכים יפות לארגן המשרד הביתי

כולנו מכירים את הביטוי “המשרד מסודר, חשיבה מסודרת,” וזה בעצם נוטה להיות אמיתי. כפי שאתם יוצאים להתמודד עם פרויקטים, מועדים ופריטים על שלך רשימת מטלות במשרד הביתי שלך, סביבת עבודה נקייה, מלוטש יכול רק לשפר את הפרודוקטיביות שלך. היפטרות העומס יכול להקל על תחושות חרדה, מדי, כך שתוכל להתמקד בעבודה שלך במקום ניקוי.

כדי למנוע את העומס מבניית מעלה כדי לשמור על הכל במקומו, זה יכול לעזור כדי לקבל קצת מערכות ארגוניות עוד לפני שאתה מתיישב ליד השולחן שלך. בין אם זה ארון תיקים, סלים או דרך מבריקה להפליא לארגן כי מעולם לא חשב, רעיונות אלה ייתנו לך השראה לארגן את המשרד הביתי אחת ולתמיד. זה יגרום לך להרגיש רגוע הרבה ומוכן להתמודד עם כל פרויקט שמגיע בדרך שלך.

להצטייד על אבזרי שולחן כתיבה

כאשר אתם יוצאים לארגן במשרד שלך, יש מקום אחד שבו אתה צריך להתחיל-שלך שולחן. זהו המקום שנמצא במסגרת מְלוֹא עֵינָיו כפי שאתה עובד ומודעות, ואתה תרגיש הרבה יותר טוב אם זה נראה מאורגן. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא לרכוש מגוון של אביזרי שולחן שאינם רק ויזואלית מהנה, אלא גם לשרת מטרה מעשית. במשרד זה שייך קריסטין של Fancy דברים, השולחן מאובזר עם כוס לעטים, תחנת טעינה ותיבה עם פתקים דביקים.

תביא הרבה מדפים

מדפים הם מהירים וקל להביא למשרד שלך, מתן כתמים נצרכים על דברי סליק אם אין לך ארון או מגירות. בשנת  המשרד הזה  עשה מעל יד מעצב ג’ואנה וויטאקר של  Interiors וויטאקר , המדפים הלבנים נראים כתמים שיק ומציעים מגזיני חנות, ספרים ואפילו בעציץ או שתיים .

לתכנן מראש

בטח, כולנו כנראה יש לוחות שנה במחשבים שלנו להשלים עם תזכורות קופצות, אבל יש משהו שאפשר לומר על אף מעקב לוח הזמנים שלך על אמיתי, לוחות שנה חיות תלויים במשרד שלך. במשרד שלה, מליסה ג’ורג ‘של  הביטאט מלוטש  פתח  מערכת לוח שנה יבשה למחוק שלושה חודשים  זה לא פחות דקורטיבי שימושי. הוא יושב לצד מדף שמכיל הרבה-חייב שיהיו ברשותך המשרד גם כן.

ארגן פריטים ב Cubbies כדורגל

Jessi ראסל  הוא סטייליסט בכיר סטלה & Dot, אז היא כמובן צריך הרבה מקום לאחסון מלאי שלה וצרכים חיוניים אחרים במשרד הביתי שלה. על ידי הבאת  מדפים קלסיים שמציע cubbies רב , היא יכולה לארגן ולהציג את מרכולתה  ו  לעשות זאת בצורה מסוגננת. אם יש לך מספיק מקום במשרד שלך, לבחור מדף עם cubbies כדי להשיג מטרות הארגון שלך באמת.

כלול הרבה סלים

אלסי של  בלגן יפה  הוא מקצוען כשמדובר ביצירת  משרד ביתי  וזה לא רק על-מגמה, אלא גם מאורגן באופן מושלם. הנה, אספקת החוט קוץ לה לשמש תפאורה צבעונית כשהם מוצגים בגלוי, בעוד יסודות המשרד האחרים שלה ניתן בנוחות במרחק בטונות של מיכלים לאיסוף לבנים. עם פחים, אתה יכול להביא אותה רמה זו של ארגון למשרד שלך, ואת נקודות בונוס אם אתה גם לתייג את הפחים.

הקובץ אותו

למרות שזה עלול להרגיש מאסכולה ישנה קצת, קובץ עבור שולחנך הוא דרך לא brainer להסתיר את כל הדפים האלה כי הם המתמשכים סביב סביבת העבודה שלך. בכך  במשרד מינימאלי שיק  השייך הטרי של  המגירה היפה , קובץ שולחן לבן לשדך בצורה מושלמת עם השולחן הלבן יצירות אמנות גיאומטריות, והיא משמשת כמקום מסתור עבור כל הניירות האלה.

תפאורת Mix וארגון

כן, אתה יכול לחלוטין להפגיש ארגון ועיצוב. אין שום דבר שאומר כי אתה לא יכול לעשות מבט ארגון די, אשר מוכח  בלשכת דיאנה  של  204 פארק . על מדף בפינה, שספריה הם spotlighted לצד חפצי נוי כמו אגרטלים אבני חן , לשחק יפה עם שאר העיצוב במשרד נשי.

ספק כתמים עבור מגזיני השראה

מגזינים שלך, ספרים, קטעי ורסיסי אקראי של נייר כל יכול לבוא יחד כדי לשמש השראה במשרד שלך, ואתה יכול לתת להם מקומות מגורים כמו גם. מעצב הפנים  וונסה פרנסיס  להגדיר אותה  במשרד ביתי  להיות מעשי ומעוררת השראה, עם המובנה שלה מדפים לספרים ומגזינים ולוח ההשראה כי ישב ממש מאחורי המחשב שלה, מוכנים לעורר אותה לא משנה מה היא עובדת על. פלוס, כי גוף התאורה הוא די מדהים.

התקן ארונות

אם יש לך משרד מרווחי תקציב לעבודה עם, לשקול להביא בבנק של ארונות לשפר את הארגון שלך באופן משמעותי. בכך  במשרד ירך  השייכת ניקי Mihalik של  Akula Kreative  ועוצב על ידי קרוליין Cressey של  רוקרי עיצוב , ארונות לבנים לשמור פריטים מתוך הזרקורים בעוד יסודות משרדים אחרים מוצגים לעיני למעלה בסלים ברור.

צור מרכז פיקוד

מרכז פיקוד ליד הכניסה שלך או במטבח שלך הוא נוח להפליא, ואתה יכול להביא אותו כי נוחות למשרד שלך גם כן. צור “תחנת קרב” הכוללת את המדפסת, לוח שעם, קבצים ולוח שנה ולשקול את זה כדי להיות הבסיס שלך של פעולות במשרד שלך. פאוואן של  הפנים Love Affair  בעבודת כזה בדיוק באזור שלה  במשרד הביתי , וגרם לו להיראות מסוגנן ויפה, מדי.