Skip to main content

11 Екологічний стінові блоки, які Доведіть творчість у вашій вітальні

Проектування ідеальної вітальні все про пошук , що ідеальний баланс між формою, функцією і невловимим «це» фактором. При виборі правильних відтінків і декоративні частинами є невід’ємною частиною всього цього, полки і шафи , які Tuck геть безладу і допомогти створити ідеальний центр для всіх ваших потреб розваги також є абсолютною необхідністю. Об’єднуючи тенденція елегантний, екологічно чисті меблів і адаптуються стінових блоків , які пропонують композиційну свободу, то система День B_Green від Alf Group обіцяє змінити атмосферу вашої вітальні назавжди! Виготовлена з унікального «Eco Wood» , ці ексклюзивні одиниці додати як текстуру і малюнок в просторі.

11 Екологічний стінові блоки, які Доведіть творчість у вашій вітальні

За останні кілька місяців спостерігаються поява деяких чудових модульних блоків стінових і шикарних дисплеїв вітальні , які перетворюють домовласник в дизайнер і дозволяють йому викликати в уяву майже будь-яка композиції за власним вибором. B_Green продовжує цю тенденцію інновацій і настроюються рішення декору з його підставою, простими ручками менше одиницями зберігання і ексклюзивними деталями , такими як СІМ . Ці окремі модулі можуть бути об’єднані в моді низьких шаф, багатоярусні полиці, казкові книжкові полиці і настінні системи , які поєднують в собі безліч відкритих і закритих полиць.

Адаптаційні настінні блоки вітальні з книжковими шафами і розважальними консолями

Fabulous освітлення перетворює настінний полки в зупинить всю роботу

Чудова еко дерево формує стильні і стійкі полки для зберігання

Кілька одиниць Сім використовуються для формування стильної композиції

Відкриті та закриті стінові блоки і основи формують розважальний блок і денну систему

Смарт B_Green житлових кімнати одиниця пропонує композиційну свободу

Прості, прямі лінії, чистий дизайн і ручка-менш фронти переконайтеся , що кожен з блоків прекрасно вписується в елегантному сучасному стилі , що багато житлові кімнати , здається, обіймаються. Універсальна система також дозволяє в повній мірі використовувати вертикальний простір на пропозицію, і ви можете навіть нести деякі з цих підрозділів на кухню , щоб гарантувати , що є дизайн узгодженість між різними областями у вітальні відкритого планування території. Ідеальний вибір для тих , хто хоче , щоб сформувати бездоганний будинок!

Красива і ергономічна вітальні день система від Alf

Елегантне використання сірого і зеленого кольору в вітальні

Ніжний малюнок і текстурні краси підвищити привабливість блоків стінових

Гарячий рожевий оживляє блок стіни творчої вітальні