Skip to main content

12 Динамічні Вітальня Композиції Універсальні системи стінові Unit

За останні кілька років спостерігаються рішучий перехід від старої, закритої конструкції вітальні в вітальню з відкритим плануванням, що запрошує взаємодія між різними просторами. Хоча відкритий план вітальня має багато переваг, вона також створює свій власний унікальний набір проектних завдань. Для початку, ви повинні чітко визначити кожну область , незважаючи на кухню і в їдальні , що здається , як природне розширення життєвого простору. Нова Motus вітальня композиція з Scavolini отримати це і багато інших зроблено з легкістю. Розроблена Вітторе Ніол, вони адаптуються вітальня конструкція поставляються з ексклюзивною системою стіни Fluida , що робить ваша вітальня набагато більше задоволення і багатофункціональної!

Творчий шлях відокремити простору у відкритому livig зоні з інтелектуальними системами зберігання

Стінова система Fluida це серце і душа серії Motus, яка прагне об’єднати вітальню і кухню і естетично і ергономічно. Дозволяє вам вибрати різноманітний набір відкритих і закритих блоки, які легко змішуються один з одним, ви можете імпровізувати, щоб сформувати унікальні і творчі системи стіни, які простягаються далеко за межами вітальні. Ці розумні доповнення також подвоюються як витончені системи перегородок між кімнатами, поміщаючи кожен доступний дюйм простору для завершення використання.

стінна система Fluida використовується в якості перегородки між кухнею і вітальнею

Інтелектуальна система стіни вітальні в усьому білому з чудовим синім фоном

Поверніться деревини backpanels для дотику елегантності в вітальні

Елегантна сірі стіни одиниця вітальні пропонує гладку витонченість

Відкриті шафи і entertianment консоль формують модну Стінку

Snazzy рішення вітальні з шикарними елементами стін

У відповідь на ваші щоденні потреби, додаткові пристрої можуть бути легко додані до існуючої системи Fluida стіни, щоб переконатися, що він росте разом з потребами Вашої родини. Це геніальне модульність, що відрізняє вітальні Motus композиції, за винятком з точки зору форми і функції.

Суміш відкритих і закритих блоків для стіновий системи динамічної вітальні

Блискучі бризки оранжевого оживляють нейтральний вітальні

Living Стінка кімната з універсальними рішеннями зберігання

Fluida системи Стіна Tundra Грея для вітальні

Motus вітальні дизайн від Scavolini пропонує адаптуються композиції