Skip to main content

12 פריסות דירה מושלמת סטודיו לעורר

רק בגלל הסטודיו שלך הוא פחות מ 600 מטרים רבועים, זה לא אומר שהוא צריך להרגיש כמו בחדר במעונות זעיר. למעשה, יש שפע של דרכים יצירתיות עבור ניצול המרחב שיש לך כל מה שהופך אותו מרגיש יותר פתוח מספיק. כמובן, אתה לא יכול להרחיב את טביעת הרגל של הדירה שלך קסם (אלא אם כן אתה להפיל חומות של השכן שלך). אבל עם תכנון מרחב מעט את העיצוב הנכון, אתה יכול למקסם כל אינץ ‘מרובע של המקום שלך כדי ליצור את המבוגר בבית שמגיע לך-אין שיפוץ נדרש!

פריסות הדירה מתחת להראות כמה קל לעבוד עם מה שיש לך בהצלחה לקשט חלל קטן. האפשרויות הן בלתי מוגבלות, אפילו עם מחסור ברגל רבוע.

הפוך צפייה ברצף Better


הפוך הדירה שלך להרגיש קולוסאלי ידי יצירת אזורי מגורים נפרדים. אבל כמה ברגל רבוע כדאי להקצות לכל סעיף?

חשבתי מה יעשה אותך מאושר בבית.

רוצה להזמין חברים לארוחת נטפליקס? האדם שחי בסטודיו זה NYC נוצר סלון גדול ראוי צד צופה במרתון ידי הקרבה כמה שטח שינה וחדר אוכל.

אם אתה לא מותר לצייר על הקירות שלך, הנה רעיון אחר כדי לגנוב מהדירה הזו – נשלף, קליפת וטפטים מקל. זה קל להתקנה, וזה יהיה להתלבש קירות משעממים בלי לסכן את הפיקדון.

הפעל סטודיו שלך לתוך מלון בוטיק


אם אתה תמיד בדרכים והבית הוא רק מקום שבו אתה להתקלח ולישון, למה לא דירה בסגנון שלך כמו חדר במלון בוטיק?

למשל, בבית הרגל מרובע 300 זה ארוז עם תכונות נמצאות במעונו האופנתי, כל הצעדים להציב מן המיטה, כולל מטבחון שיק, כמה חתיכות של רהיטים רטרו וכמובן מיני בר לא שיגרתי (זה על אדן החלון.)

אבל הכוכב של הדירה הזו, כפי שאתה תמצא בכל חדר במלון מסוגנן, הוא המיטה הנוחה חנוטה גיליונות ספירת חוט גבוה.

מקשטים כמו אדם מטורף


כשמדובר לקשט חלל קטן, שום דבר לא יכה את החדר הקסום הרחבת סמכויות של פרופיל נמוך, רהיטי אמצע המאה.

לעומת סגנונות עכשוויים רבים, עיצובי אמצע המאה לשבת הרבה יותר קרובים לרצפה, מה שהופך תקרות וחלונות שייראו גבוהות. כזה הוא המקרה של 270 קיציים זה הסטודיו רגל מרובע במונמרטר, פאריס.

שאיפות לופטי


אם יש לך תקרות גבוהות, אתה יכול להלהיב קסם מדה מרובע יותר נסבל עם מיטה בגלריה.

זה רעיון מנצח כי שינה 193 זה הסטודיו רגל מרובע בשטוקהולם לתוך דופלקס שינה אחד -ראה לסלון החם.

אבל הרמה השנייה היא לא הסיבה היחידה השרמנטי סקנדינביה זה מופיע הרבה מעבר לגודלו האמיתי שלה. הקירות והעיצוב הנם שניהם לבני הגלריה. יחד הם מטשטשים שבו התקרה מתחילה ביצירת אפקט פתוח ואוורירי. דגשי התחממות חדר ב מתכת ועור לשמור על הפנים הבהיר, לבן מלהרגיש חיטוי.

אם אתה אובססיבי אחסון, תכונה מרגשת אחרת הוא גרם מדרגות עם מגירות מובנית. עם זאת, אם אתה גונב את הרעיון הזה, בבקשה להוסיף מעקה בטיחות.

ספת התפקיד כפולה


בדירת רכבת זה בגטבורג, שבדיה, הוא פחות מ 190 מטרים רבועים. הנה איך להציב בחוכמת עיצוב טרנספורמציה בדירה הזעירה לתוך משכן נוח זעיר.

הצו הראשון של עסק היה יצירת אזור רב תכליתי עבור שניהם שינה ומפגשים חברתיים. מיטה יפה מנוסח כי זוגות כמו ספה שגולף המקום המושלם. שולחן רגליים וגם שני שולחנות קטנים שאין לגרוע פתיחות של החדר להוסיף פונקציה.

את הגימור המושלם בקן הקטן הזה הוא שטיח מרוקאי נעים.

Presto, שנה-o פריסה


כשמדובר אופטימיזציה אולפני הקטנטנים, גרהאם היל היא אשפית וגורם להם להרגיש פעמי הגודל שלהם. החברה שלו, LifeEdited, עובד עם אדריכלים ויזמים ביצירת-דירות מיקרו שנעים לחיות אולטרה.

הפרויקט הנוכחי של היל הוא אולפן רגל מרובע 350 שהוא חולק עם בת זוגו ושני הכלבים שלהם. שמירה על נוזל הפריסה היא מפתח להפיכה רב תכליתי ביתם.

ריהוט התפקיד כפול מאפשר. חתיכות צדדיות כמו ספה מודולרית ושולחן קפה מתרחב יכולות להפוך בסלון של היל במהירות לחדר אוכל. ראה קיר האחסון מול הטלביזיה? היא מסתירה מיטה מרפה.

עבודה בכל פינה


הקן הקטן הזה עושה את המרב מכל פינה חבויה ליצור שלושה אזורי מגורים נפרדים.

הפסקה קטנה בפינה יוצרת את המקום המושלם עבור מיטת אחסון נוסף.

בחזית של כניסת המטבח, תיקון של שטח קיר הופך בפינת אוכל נעימה.

מול שולחן האוכל הוא ספסל-אוהבים שמבסס את הסלון. שטיח מול משפר את תחושת ההפרדה בין כל שלושת התחומים.

לחשוב מחדש על המיטה


הצבת ריהוט סמוכה למרגלות המיטה שלך היא עוד דרך נהדרת ליצור הפרדה קטנה בין הסלון וחדר שינה. אתה יכול להשתמש ספה או שולחן, או שניהם, כפי שמוצג בלופט-מיקרו בהיר וצבעוני זה במרכז העיר לוס אנג’לס.

האם הסטודיו שלך יש בכניסה למסדרון? שמור עומס אזור המגורים העיקרי שלך בחינם על ידי שמירה על אחסון וריהוט תצוגה בפרוזדור.

מטרות עיצוב שווה את ההשקעה


אם אתה בעלים של דירת סטודיו שלך, שקלו להשקיע-ins הבנוי החכם ורהיטים גמישים. תכונות כאלה לא רק לפנות מקום שלך להרגיש ענק אבל אולי גם להוסיף ערך לביתך כאשר הגיע הזמן למכור.

הנה כמה מטרות עיצוב לעורר. סטודיו זה בבניין מיקרו-הדירה הראשונה של NYC שעיצב nArchitects תכונות הפיכת רהיטים ואחסון משולב הממקסם ברגל רבוע.

קיר הארון המובנה מאחורי הספה מסתיר מיטה מרפה. היחידה מתחת לטלביזיה מספקת חדר נוסף כדי לשמור על דברים מחוץ לטווח ראייה. פתרונות חדשניים כמו שולחן קפה התפקיד הכפול וקונסולת המטבח הרחיבה ליצור מרחב יותר עבור אוכל או עובד.

תקרות נמוכות? אין בעיה!


חלוקת חלל לשימושים שונים באולפן תיבה בצורה עם תקרות נמוכות רק נראית מאתגרת.

הטריק הוא באמצעות הריהוט הנכון. סן פרנסיסקו-בלופט מיקרו זו מעוצבת עם שילוב של פרופיל נמוך ממצאים leggy. הריהוט אינו תופס הרבה מקום אנכי, כך התקרה מופיעה גבוהה.

קל זה להעתיק פריסת מציב המיטה בגודל מלא ליד ספה פרופיל נמוך כדי ליצור מקומות ישיבה נוספים. מחיצה לחדר בראש המיטה היא האובייקט הגבוה בדירה. שהיא בונה פינה אוכל המעוצב בריהוט תעשייתי בהשראה.

וילונות? כן בבקשה!


חולה להסתכל במטבח בזמן במיטה? אתה יכול להפוך את חדר השינה שלך להרגיש יותר פרטית עם מחיצה.

יש מגוון של דברים יהיה לקבל את העבודה, מן המסכים מתקפל מובנית דלתות זזות. אבל אנחנו מעדיפים את הפשטות של וילון מחיצת החדר הזה הבחין בדירה בבית הלבן סטון אולפני בפיניקס.

בדירת רגל מרובעת 450 זו יש גם חצר רגל מרובעת 200.

שלום עם חדר שינה אחד

הפיכת האולפן חותך העוגיות שלך לדירת חדר שינה אחד שיק אפשרי לחלוטין עם כמה חתיכות מפתח. שלושה פריטים בולטים טרנספורמציה כרית התרסקות לשעבר הזה לתוך בית קופסא תכשיטים.

ראשית, היא כוננית איקאה KALLAX (זה עולה רק 200 $!) כי שגולף השינה. אם אתם מחפשים פתרון לא לחסום את אור השמש, יחידה זו היא המחיצה בחלל הקטנה המושלמת. הוא גם מספק אחסון פרקטי, אשר כמעט כל דירת סטודיו זקוקה.

הבא, שטיח Ikat יפה, גדול מעגן בסלון. מאז הקירות חשופים, כיסוי הרצפה הצבעוני אמירה מסוגננת גדולה.

מה גולת הכותרת ? חזה אחסון Lucite. מאז הפריט הוא ברור כשמש, זה לא נראה תופס שטח רצפה.