Skip to main content

15 Ідеї малого кімната для гостей з Просторово-підкованих Добра

Граючи роль ідеального господаря все про підготовку. Отримання речі прямо перед рукою і забезпечення того , щоб кожна маленька деталь знаходиться в місці , є ключем до ідеальної кімнаті для гостей. Спеціальна кімната для гостей, не завжди є можливість для багатьох з нас , і ми схильні поєднувати одне з домашнім офісом, ігровою кімнатою або навіть кімнатою додаткових дітьми. Але ті , хто регулярно приймають один і сім’ї могли б хотіти розглянути невелику і розумну гостьову кімнату, яка просторово-свідомої і може бути створена на бюджеті. Невелика гостьова кімната випускається в широкому діапазоні форм , а іноді навіть відкритий кут може бути перетворена в один!

Природне світло і потік синього приносять цю елегантну спальню до життя

Перед тим, як осісти на остаточному вид для вашої маленької кімнати для гостей, вважає кількість трафіку він буде бачити і кількість гостей , вам потрібно буде розмістити на регулярній основі. Це повинно звузити вибір прикраси для вас і роблячи покупки для крихітної гостьової спальні набагато простіше. Один у вас є функціональний аспект речей відсортованих, настав час перейти до естетики і загальній атмосфері гостя. Сучасні, різноманітне і простір підкованих, тут 15 невеликою номер , щоб ви почали в правильному напрямку –

Поверніться односпальними ліжками

Заміна традиційної королева ліжко з двома односпальними ліжками в номері практичний і модний вибір. Це дає невеликий гостьовій кімнаті набагато більш просторим візуальну привабливість , а також пропонує набагато більш пристосований план поверху. Використовуючи два ліжка приносить візуальну симетрію в кімнату , і ви можете навіть піти по вертикалі з цією ідеєю і використовувати горище ліжка замість односпальні ліжка , щоб створити таке ж місце для сну, але з половиною квадратних метрів використовується!

Постільні приналежності й килим принести колір в цей невеликий гостьовий спальні в білому з двома роздільними ліжками

Сільська спальні два односпальні ліжка подвоюється як смарт-кімната для гостей

Чи вважаєте Ви гостьову кімнату в білому з потертий шик привабливістю або щось набагато більш затишним і чарівним з кабіною натхненний видом на гори, використовуючи два односпальні ліжка подвоює візуальне вплив вас обраного стилю. І в разі, якщо два з ваших друзів вирішили показати в той же уїк-енд, ви не будете мати, щоб змусити їх одні й ті ж королева ліжко або зводити один до вітальні кушеткою диван!

Маленькі білі потерті спальні шикарного стилю гість з двома роздільними ліжками

Двоспальне ліжко гостьова кімната з досить місця для книг і аксесуарів

Space підкованих спальня з горища спальний куточок на горищі

Наполягати Деякі кольори

Просто тому, що ваш гість Кімната маленька, не означає, що ви повинні повністю триматися подалі від кольору. Не такий же підхід для прикраси кімнати для гостей, як ви робите в разі маленької спальні. Ваші гості знайдуть весело, веселу і грайливу кімнату для гостей з сплеском кольору як запрошень і омолоджуючий. Він бере їх від більш нудною і мирської спальні атмосфери і, безумовно, принесе в якомусь святі розвеселити. Нейтральний фон пожвавлюється парою акценту відтінків є випробуваним підходом тут. Повторіть колір акценту в кімнаті для більшого впливу.

Казкові шпалери і маленька ліжко перетворити кутову нішу в прекрасну спальню

Зруб стиль гостьової спальні з ударами червоних

Сучасний номер для гостей з чудовими ударами з зеленого яблука і простору підкованого дизайну

Пошук Затишний Ніша

Тут ми говоримо про спеціальній кімнаті для гостей, коли ви, можливо, все ще намагаються знайти місце, щоб насправді вирізати одну. Включення цієї порожній кут у вітальні відкритого плану в гостьовій кімнаті є прекрасною альтернативою для тих, хто хоче заощадити простір. Ви можете отримати це зроблено з парою скляних розсувних дверей на рейках і деяких драпірування. Після того, як двері закриті і драпірування йдуть вниз, ви печерний кімнату, яка так добре, як і будь-який інший! Простору, як горище і підвал також тримають великий потенціал і прекрасні області для виготовлення стильної і затишної кімнати для гостей.

Світло заповнена кімната для гостей з потертим шиком стилем

Чудовий горище кімната для гостей з сучасним середземноморським стилем

Розсувні скляні двері можуть перетворити навіть порожній кут в маленьку кімнату для гостей

Багатозадачність Мерфі ліжка

Murphy ліжко зробити вашу роботу крафта різнобічне кімнати для гостей в цілому набагато простіше, а також надає приміщенню другорядною мета. Сучасні Murphy ліжка прості в установці і доступні в різноманітних стилях та оздоблення. Багато з них приходять з звичаєм, вбудований в одиницях зберігання і полки, які приносять додаткову функціональність в невеликій кімнаті для гостей. Якщо ліжко Мерфі НЕ лоскотати ваші фантазії, то кушетку з одиницями зберігання або навіть розкладачку з прихованими ящиками пропонує однаково простір підкованих альтернатив.

Знаходження правильного затишного, щоб перетворити його в привабливому кімнаті для гостей

Murphy ліжко дозволяє перетворити навіть невеликий домашній офіс в прекрасну кімнату для гостей

Компактність ліжка зі зберіганням ідеально підходить для маленької кімнати для гостей