Skip to main content

15-Point Checklist לפני שמתחילים שיפוץ חדר האמבטיה שלך

שיפוץ אמבטיה הוא משימה מרגשת. אבל לפני שקפץ אל בבחירת עיצוב האריחים או אמבטיה האחרונה, יש כמה דברים מרגשים פחות לשקול כך הפרוייקט מתברר בדיוק כמו שאתה חולם אותו. בגלל שיפוץ אמבטיה יכול להיות מכריע, זמן רב ויקר, הכנו רשימת תיוג 15 נקודות פשוטות כדי לוודא כי הפרויקט שלך נשאר על המסלול השיפוץ פועל בצורה חלקה.

1. תקציב

אם אתה לא יודע כבר אתה צריך לעבוד עד מושג כמה אתה רוצה להוציא על שיפוץ חדר האמבטיה שלך. הגדרת תקציב תעזור להנחות אותך כאשר אתה מקבל החלטה לגבי מה לכלול לשפץ. ברגע שאתה כבר הבנת את מה שאתה יכול להוציא substracted הסכום שהוקצה עבודה, יהיה לך תחושה ברורה של מה שאתה יכול להוציא על אריח, גופים, ותוספות.

2 פעמים

אנשים רבים מניחים כי אם הם שיפוץ חדר אמבטיה קטנה זה ייקח רק כמה ימים, או בכל מקרה זה ייקח הרבה פחות זמן מאשר גדול אחד. זה לא בהכרח המקרה. תלוי כמה פריטים אתה משנה בחדר האמבטיה קבלן שלך יצטרך לעבור את כל שלושת השלבים כפי חדר אמבטיה גדול יותר. עם זאת, תכנון מתייחס לא רק בהגדרת משך עבודות השיפוץ אלא גם שלבי ביניים מסוימים כגון הזמנה ורכישת אריחים, גופים, יהירויות מותאמות אישית או ארונות לוודא שהם יכולים להיות מועברים כאשר הקבלן שלך זקוק להם. תכנון הזמן הוא גם חיוני עבור אלה עם רק חדר שירותים אחד בבית שלהם כפי שהם יצטרכו לעשות סידורים איפה להתקלח ולהשתמש בשירותים בעוד שחדר האמבטיה מפורקת.

 3. עבודות ברצף

כשמדובר שיפוץ אמבטיה על ידי מילוי התפקיד ברצף מסוים אתה יכול להציל את עצמך מפני הרבה זמן וטעויות לנקות. בין אם אתם הורסים גבס או פשוט צביעה מחדש, אתה תמיד רוצה להתחיל בחלק העליון של החדר. לעצב מחדש את התקרה ראשונה, קירות שניים, ורצפות שלישיות, כך שתוכל למנוע ניזק לרכיבים החדשים שלך.

4. בעיות נסתרות

אם אתה עושה שדרוג משמעותי לשירותים שלך לשקול לעשות “בטן מלאה”. כאשר נעשה על ידי איש מקצוע עם מומחיות אתה בסופו של דבר עם אמבטית אפס בעיות תתפקד ללא רבב ולהוסיף ערך עצום לביתך במשך שנים רבות. בהתאם לגיל של הבית שלך, וכמה טוב זה נבנה הבעיה נסתרת הכי גדול שאתה עלול להיתקל נזק המים, כך לחפש ליקויים מבניים מסגור הרצפה, לא פרקו כראוי אינסטלציה, אינסטלציה חלוד הישן, מקלחת אריח שאינו עמיד למים / גיגית מקיף, וכו ‘

סגנון עיצוב 5. ופונקציונליות

כאשר הראשון מתחיל להתחיל במחשבה על המראה הרצוי עבור חדר האמבטיה שלכם. ישנם הרבה גורמים שצריך להתחשב כמו צבע צבע, בחירות אריח, הבלים, מקלחות, אמבטיות, ברזים וכו ‘זה יכול לקבל המכריע מהר מאוד כך להתחיל עם קצת מחקר. אתה יכול להתחיל להרכיב אלמנטים שאתה רוצה לתוך מה יהפוך את העיצוב הסופי של חדר האמבטיה או שאתה יכול לבחור פריט עיצוב שאתם רוצים להציג בחדר האמבטיה ואז לעבוד שאר עיצוב האמבטיה סביבו.

עיצוב צריך לעבוד יד ביד עם פונקציונליות שתאפשרנה לשקול שישתמש בשירותים ואיך, לשקול חוזרת סופית של הבית וגם לקחת רגע כדי לחשוב איך עיצוב האמבטיה יתאים עם שאר הבית.

6. מדידות

ישנם 3 מגבלות עיקריות אשר באמת עושים עניין גודל בשיפוץ אמבטיה: הגודל הכולל של האמבטיה (בדרך כלל בחדר הקטן ביותר בבית), המיקום של צינורות האינסטלציה קיימות חיווט חשמלי ואת המידות הסטנדרטיות הטיפוסיות של אבזרי אמבטיה. לכן לוודא שיש לך את המידות הנכונות ומפרט כשאתה הולך לחנות. מתסכל יותר מאשר מנסה לעשות קניות בלי מדידות הוא בסופו של דבר דברי רכש שאינו מתאים.

קבלן 7.

שכירת חוזה עבודה DIY דעת? ובכן, כן, כי הוא דבר חכם לעשות בהתחשב במורכבות של העבודה והפעולות קשות מעורבות (חשמל, ריצוף, אינסטלציה, וכו ‘). לכן אין להתעלם מן היתרונות של שכירת קבלן ולשמור על עצמך עומס של אומללות וזמן.

8. אביזרי אינסטלציה תכונות

אין חידוש אינו שלם בלי שיפוץ או תיקון גופי ותכונות, אשר יכול מאוד לעשות רשימה נפרדת עצמם: מקלחת, אמבטיה, שירותים, בידה, כיור, ברזים וראשי מקלחת. כמו כן כדאי לעדכן או לתקן מראות מקלחונים שלך. ניתן גם לשנות את המראה של חדר האמבטיה שלך מאוד בקלות על ידי שינוי החוצה ידיות דלתות, מושך מגיר ואת החומרה עבור המקלחונים שלך. אם יש לך תקציב מערכת חדשה של מקלחונים יכולה לשנות לחלוטין את המראה של החדר שלך.

9. ארונות, מדפי אחסון

תכנון ארונות, מדפים ואחסון פתרונות היא בעיה מסובכת ברוב המקרים. בקיצור, בחדרי צורה לא סדירים כמו האמבטיה, זה אפילו יותר כך. הם צריכים להיות פונקציונליים להכיל את כל הדברים שלך, תוך שמירה על הכל נגיש בקלות, הם חייבים להשתלב הנפח הפנוי להפיק את המירב אותו על גבי זה כל, הם צריכים להסתכל מסוגנן.

10. קירות וריצוף

כמעט כל חומר יכול לשמש קירות משטח ורצפות בחדר האמבטיה כל עוד זה עמיד למים, באופן טבעי או באמצעות גימור אטום. בהתאם לתקציב שלך ואת הסגנון, קרמיקה, שיש, ואריחי גרניט להפוך משטחי ריצוף קיר נאים מאוד עמידים עבור אמבטיות. לריצוף אפשרויות נוספות עשויים לכלול מלט (צבוע או מוכתמות), ויניל גיליון או אריחים ויניל אשר הם זולים נראים טוב יותר מאשר בעבר. מה הבחירה שלך, תמיד אכפת קריטריונים מרכזיים אחרים לבחירת ריצוף האמבטיה שלך: עמידות להחליק-התנגדות.

11. תאורה

חדר אמבטיה יכולה להיות שניתנו מעשי או מסוכן ממש בלי תאורה נאותה לכן תכנן תאורת עיצוב כי הוא פונקציונלי וגם יוצר אווירה. תוכנית עבור מיקסום האור הטבעי הראשון, ואילו עבור אור מלאכותי רצוי אתה צריך לפחות 4 וואט של תאורה בוהקת למטר מרובע.

12. אביזרים

למרות כנראה לא משמעותי בתמונה הגדולה של הפרויקט הכולל, לא לשפץ אינו שלם בלי אביזרים חדשים. וזה די מפתיע, הדברים הקטנים כמו מגבות חדשות, לכבס את הבגדים, סבון כלים, מראות, מתלה מגבת, מחצלות אמבטיה מסתכמות החשבון הסופי. אם אתה על תקציב, מגבות ידות חדשות תהיינה יותר טובות מכלום.

אוורור 13.

אוורור חיוני בחדר רטוב כמו האמבטיה. זהו גם משימה מסובכת אשר צריך תכנון טוב: בחירת האוהד התקין, המיקום הנכון עבור ההתקנה שלה והתמודדות עם החיווט החשמלי. אוורור לקוי יכול לעזוב את חדר הרחצה שלכם לח, עבש ואף יכול לפגוע בבריאות שלך. חדר אמבטיה מאוורר היטב, אולם, הוא לא רק חדר אמבטיה בריאה. זרימת אוויר מתמשך גם יכול למנוע הוא את הדעיכה של כל עץ לקצץ או גופים ואת הרוויה של בניית בידוד.

14. הולך ירוק

גם אם אתה באופן אישי לא אכפת הולך בדרך ירוקה זה או אחר, בשוק המצוי במגמה לכיוון הזה אז זה משהו שכדאי להביא בחשבון. ויש אפשרויות רבות תקציב ידידותיות להוספת נופך ירוק לשירותים שלך: אסלת זרימה נמוכה המשתמשת פחות מים חוסך לך כסף חשבונות מים; צבעים נמוכים VOC או לא- VOC; הבלים מעץ שנקטף קיימא; משטחי משטח זכוכית אריח ממוחזרים, וכו ‘

נקי 15. סופי

הגמר נקי צריכים לכלול ניקיון יסודי של כל הארונות, מבפנים ומבחוץ, לצינור, קירות, רצפה, חלונות, וגופי תאורה. למרות לעתים קרובות מתעלמים בשלב התכנון, במקרה של שיפוץ גדול מומלץ לשקול קבלנות וניקוי כלומר עלויות נוספות המשפיעות התקציב שלך. אם אתה מרגיש עד עושה את זה בעצמך, ייתכן שיהיה צורך להוסיף יום או ימים כדי העיתוי הראשוני שלך.