Skip to main content

4 способів Spice Up Your Столовою на бюджет

Формальні столові можуть швидко стати сірими і застарілими. Так як більшість з нас їсть більшість наших страв на кухонному столі, це легко випустити з виду цього місця, коли прийшов час оновити.

На щастя, вам не потрібен величезний бюджет, щоб оновити їдальню. Ось чотири простих способів прикрасити формальну столові і ваші гість ооо-ING і ааа-ING, не порушуючи банк.

Додати акцент стіни

Якщо ви малюєте стіну сміливого нового кольору, або вибрати для сучасного взяти на шпалерах, додавши акцент стіну миттєво освіжити зовнішній вигляд вашого обіднього простору. Крім того, так як і фарба і шпалери цілком доступні за ціною, і додаток легко завершити цей проект являє собою простий спосіб створити координаційний центр без проведення будь-яких серйозних ремонтних робіт.

Почніть з вибору, який стіна з акцентом. Як правило, акцент стіни буде перша стіна, яку ви бачите при вході в кімнату: стіни, що це далеко від дверей. В ідеалі, вона також буде стіна, яка не має ніяких дверей або вікон, так що ваш новий акцент стіни дійсно виділяється, без вторгнення.

Не бійтеся зробити заяву: акцент стіна покликана бути виділяється! Зараз настав час, щоб грати з принтами і візерунками, щоб додати кілька металевих акцентів, або навіть створити галерею стіну, використовуючи деякі сімейні фотографії. Все, що йде, до тих пір, як ви переконаєтеся, що протиставити свій акцент стіни від іншої частини кімнати.

Перейти еклектичний

Координування кожного елемента у вашій їдальні може отримати дорого. Не бійтеся використовувати еклектичний дизайн змішувати і поєднувати різні стилі, виробляє навіть періоди часу. Ведення дозволяє більше свободи , щоб покласти дизайн тусовку , який працює в вашому бюджеті.

Тим не менш, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб допомогти гарантувати, що ваш дизайн залишається згуртованим. Пам’ятайте: перш за все, це простір повинен залишатися функціональним. Складіть план для вашого дизайну, перш ніж почати, і зробити все можливе, щоб зберегти функцію на передньому краї. Не бійтеся редагувати, як ви йдете. Якщо коли-небудь так багато елементів дизайну присутніх, що стає важко визначити функціональність на перший погляд, найкраще, щоб видалити менше необхідні частини, поки функціональність знову не стане ясно.

Ви також хочете, щоб тримати кімнату єдиною. Робота з пошуку кілька невеликих деталей-кольору, форми, візерунки, які можна повторити в різних аспектах вашого дизайну. Це забезпечує всі ваші елементи дизайну відчувати себе навмисно, а не випадково кинуті разом.

Розглянемо твердження освітлення

Найпростіший спосіб прикрасити вашу їдальню на бюджеті, щоб торгувати ваш основний світильник для функції оператора освітлення. З великих підвісок до унікальних люстр, немає нічого поганого естетично. Ви хочете, щоб вибрати шматок, який відчуває себе автентичним до вашого почуттю стилю. Тим не менш, є кілька функціональних частин рад, які ви повинні слідувати, щоб гарантувати, що Ваш світильник працює з кімнатою.

По-перше, розглянемо пропорції кімнати. Ви хочете, щоб врахувати розмір вашої таблиці, і пропорцію самої вашої кімнати. Якщо формальний обідній зал вміщає 10 чоловік, ви можете подивитися в ряд відповідних підвісок. Але, якщо в кімнаті тільки садовить свою сім’ю з чотирьох чоловік, можливо, одна люстра буде робити трюк. Як правило, ваш світильник повинен охоплювати 2/3 таблиці.

Крім того, переконайтеся, що шар ваше освітлення таким чином, що єдиним джерелом світла є не те, що одиночний світильник. Подумайте про додавання в якомусь навколишнього світу у вигляді утопленого освітлення, а також кілька акцентів світильників, щоб скрасити будь-які темні кути. Оскільки столові все про обстановці, ви можете захотіти поглянути на освітлення, яке в змозі поставити на диммер.

Не забудьте аксесуари

Accessorizing номер, як покласти вишню зверху морозиво. Це робить все відмінності. Немає необхідності сходити з розуму, так як мета, як і раніше оновити столову на бюджет, але додавши кілька фінальних штрихів проходить довгий шлях.

Спробуйте використовувати простір з розумом. Ніхто не хоче, щоб безлад, особливо в області, яка призначається, щоб тримати багато людей відразу. Великий стіл красиво, але працює тільки якщо простір дозволяє. Якщо у вас немає багато місця для роботи, краще за все, щоб вибрати для невеликих аксесуарів, таких як просте, квіткового центральним або антикварного бар кошик.

Нарешті, весело з ним! Ваш будинок повинен відображати, хто ви і що вам подобається, так що не бійтеся наполягти кімнату вашої особистості. Зупинка при продажу гаража і забрати деякі декоративні скляні пляшки, або фарби соснових шишок з вашими дітьми, щоб заповнити скляну миску в якості головного. Що б ви не вибрали, ви будете любити бачити вашу парадна їдальня перетворення, якщо у вас є задоволення робити це.

Давати формальну столову макіяж не повинен зірвати банк. Ми придумали чотири простих способів прикрасити вашу їдальню на бюджет. Після того, як ви даєте ці ідеї спробувати, запросити друзів на вечерю і подивитися, що вони помічають про новий погляд.