Skip to main content

4 טעויות עיצוב חדר רחצה נפוצות וכיצד להימנע

4 טעויות עיצוב אמבטיה משותפת

רובנו אינם מעצבי פנים מקצועי, וזו הסיבה שזה בסדר לעשות טעויות עיצוב כמה מעת לעת (זו הדרך הטובה ביותר ללמוד, נכון?). עם זאת, אתה לא צריך לחיות עם הטעויות שלך לנצח. לעתים קרובות, עם רק כמה שינויים קטנים, שגיאות אלה נפתרות בקלות פן שלך מרגישות יותר מדהימות ופונקציונליות מתמיד.

הנה ארבע טעויות עיצוב אמבטיה הנפוצות ביותר שאנו רואים, כמו גם הצעדים פשוטים שניתן לנקוט כדי לתקן אותם. אם אתה מבין שאתה אשם אחד או שתיים ברשימה, אל תדאג כי אנו כאן כדי לעזור.

תאורת 1. לא שכבות

האם אתה ליישוב עם פשוט התאורה תקורה בחדר האמבטיה שלך? אם כך, אתה עושה לעצמך שירות דוב. תאורת Layered היא מפתח ליצירת חדר פונקציונלי באמת, ואת האמבטיה אינה יוצא מן הכלל. תאורת Layered עושה שגר טיפוח, כגון גילוח או להתאפר, קל הרבה.

לאלו בטוחים מה הסדר תאורה שכבתי עשוי להיראות, הנה דוגמא:

  • תאורת אמביינט:  תאורת תקורה הקיים שלך. שקול להוסיף תאורה שקועה נוספת כדי להאיר פינות חשוכות כלשהן.
  • תאורת הדגשה:  אבזר נוסף סביב המראה או יהיר עוזרת עם שגרות טיפוח. אם אתה מרבה לטבול באמבט להירגע, לשקול הוספת אביזר גם שם; אחד שיאפשר לך לעמעם את האורות כדי ליצור אווירה קצת.
  • תאורת משימות:  קטן, מראה יופי מואר גם יכול לעזור עם טיפוח.

2. אחסון ביצוע במחשבה שנייה

כמו תאורה שכבתית, טעות זו משפיעה היא צורה ותפקוד. חדר אמבטיה ללא מספיק אחסון כדי לשמור על הכל מאורגן היא כל נפוצים מדי. מוצרים לקבל נערמו בכל מקום, מה שהופך את המראה בחדר מבולגן להסיח את העיצוב.

הגיע הזמן לקבל רציני לגבי אחסון. השלב הראשון הוא להבין בדיוק מה שאתה צריך. עבור דרך השגרה שלך עם האמבטיה שלך כפי שהוא, ולעשות את המיטב כדי לאתר במדויק היכן הדברים מתחילים לשבור. פוקוס על כל נקודות שבן אתה מוצא את עצמך מקבל מתוסכל עם לפריסה הנוכחית, או לנבור במגירות מאורגנות כדי למצוא פריט שאתה צריך.

הבא, ללכת לקניות עבור פתרונות אחסון מתאימים עם האזורים הבעייתיים שלך בראש. הנה המפתח: לא רק לבחור את האפשרות הזולה ביותר, התועלתנית. במקום זאת, להשקיע חתיכה כי תעשה פעמי חובה על ידי הוספה כמה ערך אסתטי, כגון סלי נצרים המוצגים לעיל.

3. גופים לא תואמים

בואו נודה בזה: זה די קל אי התאמת גופים. ייתכן מחדש נעשה חתיכה אחר חתיכה האמבטיה שלך, רק להבין עם הזמן שמשהו לא מסתדר בעיצוב שלך. למרבה המזל, עם זאת, זה גם פתרון קל למדי; אחד כי ניתן לטפל בהחלט בסוף שבוע.

כאשר מתמודדים עם גופים, חשוב לזכור כי בעוד החומר שתבחר עבור הגופים שלך הוא מפתח, הגימור עשוי להיות אפילו יותר מכך. שני גופים כי הם עשויים מאותו חומר הגוף, עדיין לארח גימורים שונים, לא יתאימו. קח למשל את המראה שאתה מחפש לפני הקנייה:

  • מלוטשים:  גימורים מלוטשים הם המודרני ביותר למראה, ובו טקסטורה חלקה ובוהק גבוהים.
  • מוברש או סאטן:  מסיים אלה הם הנפוצים ביותר, המציע יותר של מבט מט.
  • משומן:  יש רואים כהים, משומנת גימורים להיות קצת מיושן, אבל הם עובדים גם עם סגנונות אסתטיים מסוימים כמו טוסקנה או עיצוב כפרי צרפתי.

4. לשכוח תפאורה

כאשר מתמודדים עם חלל צר, זה עשוי להיות מפתה לוותר עיצוב אמבטיה מחשש של יצירת עומס (ראה # טעות עיצוב אמבטיה 2). עם זאת, אנו ממליצים שלא באי הדחף הזה. פריטים ועיצוב הנם לעתים קרובות את הפרטים שיכולים לעזור להפוך את העיצוב שלך להרגיש מכוון, שלם, ואישי, ולא מרחב תועלתניים לחלוטין או במחשבה שנייה.

המציאות היא כי אתה לא צריך יותר מדי תפאורה לשלוף מבט מלוכד. כדי להתחיל, ודא כל הטקסטיל-כגון שלך כמו מגבות-התאמת מחצלות רצפה. שים חתיכה או שתיים אמנות קיר על תצוגה. ואז, אם יש לך חדר, שקלו הוספה של ירק או נרות כדי יהיר או אחר משטח שטוח.

טעויות עיצוב חדר רחצה לקרות לנו את הטוב, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול ללמוד מהטעויות שלך ולעשות כמה שינויים לטובה.