Skip to main content

5 секретів для створення романтичної Фен-шуй Спальня

5 секретів для створення романтичної Фен-шуй Спальня

Коли ви думаєте про фен-шуй, романтика не може бути перше, що приходить на розум. Принципи фен-шуй все про підвищення наших житлових приміщень – в тому числі спальні. Елементи фен-шуй покликані вивести правильну енергію, (або Chi’i) для кожної кімнати в нашому домі. Кольори і елементи цієї практики фокусуються на багатьох сферах нашого життя, в тому числі сімейної гармонії, творчості і романтики. Гарна новина полягає в тому, що ви можете створити спальню фен-шуй за допомогою всього декількох простих змін.

Ось як фен-шуй елементи можуть створити романтичну і розслабляючу атмосферу для вашої спальні.

1. Почніть з романтичного феншуй кольору спальні схеми

Кольори Фен Шуй призначені для підвищення відносини любові в домашніх умовах, не випадково, що одні і ті ж кольори , які ми вже асоціюють з романтикою. Традиційні кольори феншуй спальні включають в себе червоний, рожевий і білий. Це не   практично , щоб прикрасити вашу спальню в такій обмеженій колірній палітрі, але заспокійлива нейтральна колірна палітра з феншуем колірних акцентами є прекрасним способом , щоб включити їх. Ось як використовувати ці романтичні кольори у вашому інтер’єрі спальні:

  • Вибрати обкладинку з червоними або рожевими акцентами для підвищення вашої романтичної колір спальні схеми.
  • Додайте кілька подушок кидка або розкішний кидок в романтичних кольорах фани-шує.
  • Свічки можуть не тільки поліпшити колірну схему, а й додати романтичну атмосферу.
  • Свіжі квіти в червоний або рожевий особливо корисні для досягнення романтичної Chi’i (енергії) у вашій спальні.
  • Подумайте за рамки простої червоний, рожевий або білий феншуй кольорової палітри у вашій спальні. Для того, щоб створити гармонію, ви можете вибрати відтінки, які відповідають вашій кольоровій гамі, як персик, іржа або слонової кістки.

2. За допомогою фен-шуй романтичний символізм у вашій спальні

Існує більше, ніж фен-шуй кольору або розміщення меблів. Коли мова заходить про вашу спальні, існує конструкція і символи думали підвищити романтичну енергію.

  • Прикрасьте парами. Символізм «двійок» важливо дизайн Фен-шуй спальні. Зображення або фігурки лебедів, качок мандарина, в парах, особливо сприятливі.
  • Робота, яка викликає любов і відносини. Якщо ви обрамляють щасливі фотографії з іншими значними для ваших стін, або повісити класичного мистецтва, що зображують любовні відносини, цей тип стіни мистецтва є обов’язковим для романтичного феншуй.
  • Уникайте мистецтва і декор, який передбачає неприємні емоції або втрату.
  • Сімейні фотографії чудові в інших приміщеннях будинку, але не вважаються сприятливим для романтичного феншуй спальні – це простір для романтичних фотографій, які підтримують ваші відносини.

3. Додати романтичне освітлення спальні

Найромантичніші спальні відпочинку, і освітлення є великою частиною цього. У кожній спальні необхідно основне верхнє освітлення для очищення, одяганні і знаходити речі. Ваше романтичне освітлення спальні ще один шар світла, який створює настрій для романтичного феншуй спальні.

Приліжкове освітлення може виходити від настільних ламп, бра і поворотного кронштейн лампи, або висить підвіски над вашими тумбочками. Для досягнення романтичної атмосфери через висвітлення, ваші нічні вогні повинні бути дросельними і м’якими. Ви можете додати додаткове романтичне освітлення зі світлодіодними свічками, які можна придбати за допомогою таймера і пульта дистанційного керування, для безпроблемного освітлення настрою. Ви також можете поставити тонкі струнні світильники в спальні для повністю романтичного погляду, цілого року.

4. Виберіть романтичне і розкішна постільна білизна

Ваше постільна білизна є найбільш важливим елементом в романтичній спальні. Елемент фен – шуй для любові Земля – це означає , що постільна білизна в натуральних тканин і нейтральних кольорів може посилити романтичну енергію у вашій спальні. Найромантичніше постільна білизна має відчувати себе романтичним і розкішним на дотик, навіть якщо вони не є дорогими. Завершіть постільна білизна ансамбль з кидком ковдри і подушки в кольори Фен – шуй романтику.

5. Фен-шуй вашої спальні з романтичним акцентом декору

Чудовий секрет приносити переваги фен – шуй у вашому будинку є те , що він працює в будь-якому стилі декорування. Ваш акцент декор не повинен бути Feng Shui тематикою, він може бути в будь-який стиль , який ви вибираєте для вашої спальні. Ваша мета для досягнення романтичної спальні, щоб свідомо вибирати кожну частину декору, і запитайте себе , якщо це сприятиме підвищенню розслаблюючим і романтичний стиль ви ставите перед собою через фен –   шуй. Декор найромантичніша спальня запрошує Вас затриматися і відпочити.