Skip to main content

5 способів отримати Дзен Вітальню

Merriam-Webster описує Дзен як «стан спокійній уважністю, в якій чиїсь дії керуються інтуїцією, а не свідомим зусиллям.» З розмовної точки зору на Заході, ми зазвичай використовуємо його, щоб описати все, що спокійний, спокійний, простий і заспокійливі, особливо коли справа доходить до дизайну інтер’єру. Zen простір також, як правило, визначається чітко японським дизайн естетика, як рок-сади і тат підлоги. Якщо ви любите все, Zen, ви можете шукати способи включають Zen в центральних приміщеннях вашого будинку. Читайте далі, щоб дізнатися, як отримати Zen вітальні.

Критий Zen сад

Коли люди думають, що Дзен, вони зазвичай думають про Zen садів. Але не думайте, що тільки тому, що він має сад слово в ньому, він повинен бути на відкритому повітрі. Унікальна житлова площа на фото вище ставить сад право Zen в домашніх умовах. Так як Zen сади, як правило, складається з піску, каменю або гравію, вони легко поставити в приміщення, тому що вони не мають змісту природного життя рослин. Ваш Zen сад також може бути більше, ніж шоу: Ви також можете медитативно розгрібати Zen сад, незалежно від того, яка погода виглядає зовні.

статуї Будди Chic

Сам дзен грунтується на типі буддизму з Японії. Через це, один з найпростіших способів отримати Zen вітальню, щоб знайти шикарне уявлення Будди. Додавання цього елемента в приміщенні дозволяє створити Zen фокус.

Як Zen ви йдете звідти повністю залежить від вас. Це хороший спосіб, щоб додати елемент Zen, навіть якщо ви не хочете йти різким з вашими планами дизайну. Крім того, вибір шикарний химерний малюнок, як на фото вище дозволяє зберегти простір більш сучасним, якщо це стиль, який ви йдете.

Об’єднати Zen з іншими стилями

Наведені вище поради запропонувати способи включення Zen в сучасні стилістики, але Zen також доповнює сільські простору, створюючи сільський шик атмосферу. Просто візьміть фото вище: як-то просто як світло земних тонів дає простору пухке, природне Zen почуття.

Zen зазвичай асоціюються з природними елементами, тому парами стилю добре з сільськими елементами, такими як відкриті балки, текстуровані дерев’яними підлогами і різьбленого мистецтвом. Якщо це можливо, об’єднати стиль з відкритим видом на природу. Це створює ще більш сільський, природний і заспокійливий Zen Віб.

Відкрито для Zen відкритих просторів

Звичайно, не всі ваші Zen функцій повинні бути в самій вітальні. Просто відкривши кімнату в Zen альпінарію або мають вигляд вікна, щоб можна створити це відчуття дзен. Це простий спосіб додати візуальний стиль дзен вітальні без установки повноцінного Дзен сад у вашому будинку.

Це також гарна ідея для мінімалістичний або перехідних просторів. Заспокійливий характер гравійної основі дзен пар сад добре мінімалістичний стиль, а сам сад Дзен це традиційний елемент, який додає інтерес до перехідних простором.

Включати елементи азіатського дизайну для Zen вітальні

Оскільки Zen має своє коріння в Японії, ви можете розглянути можливість використання традиційних японських архітектурних елементів у вашій вітальні. Фото вище насправді дизайн з дому в Кіото. Але традиційні татамі підлогу і паперові двері великі джерела натхнення для вашого власного дизайну проекту вітальні.

Якщо вчинення цей стиль змушує вас нервувати, ви можете вибрати один або два елементи, щоб запропонувати це. Спробуйте встановити один паперовий розсувні двері. Або опублікувати тата в центрі вітальні. Ви могли б також розглянути інші японські елементи, такі як котрі риби або коротконогого столу, також називається Chabudai. Ми розглянули безліч способів включають японський стиль в ваш будинок, якщо ви жадаєте більше натхнення.

Пам’ятайте, що мета елементів дизайну Zen є додавання почуття спокою в ваших житлових приміщень – тому постарайтеся не підкреслити, як ви вирішите, як включити його! Є багато варіантів для досягнення цієї заспокійливої ​​естетики, чи хочете ви піти більшим чи занижено.