Skip to main content

5 Сучасні і Chic Ідеї для домашнього офісу

5 Сучасні і Chic Ідеї для домашнього офісу

Кожна людина має інший набір потреб робочого місця, тому багато дизайнерські ідеї аж ніяк не є один-розмір-підходить-всім. Однак, це не означає, що створення ідеального офісного простору неможливо, далеко від нього.

Так що, якщо ви відчуваєте себе розбитою ідеєю створення простору, яке дозволить вам працювати з дому, не дивитися далі. Ми склали список пропозицій, які допоможуть вам створити домашній офіс, який в рівній мірі функціональний, запрошуючи.

1. Створення зони фокусування

Як ви собі дизайн для вашого офісу, переконайтеся, щоб прийняти до уваги всі заходи, ви будете завершити в просторі. Більш ніж імовірно, ви повинні включати письмовий стіл, щоб використовувати під час вирішення документів. Але для виконання широкого спектру завдань, окремі зони фокусування можуть бути корисними.

Традиційний Подорожі Натхненний Офіс

У доповненні до основної робочої області, подумайте про включення додаткової зони відпочинку для проведення дискусій чи зустрічей з клієнтами. З іншого боку, якщо є кілька членів сім’ї, які повинні розділяти простір, тримати речі організовано шляхом надання кожній людині індивідуальне місця для роботи.

При правильних відкритих стелажних і частинах акценту, ви можете продемонструвати свої речі і організувати їх в той же самий час.

Марокканський Натхненний Офіс - Унікальні можливості зберігання одружуються функції і дизайн.

Сучасна Нейтральна Офіс - Створення різних областей, які забезпечують досягнення різних завдань.

Сучасний флот Офіс - Багатий колір стіна може доповнити інакше нейтральну колірну палітру.

Сучасна Нейтральна Офіс - Використовуйте кумедні частини акценту, щоб персоналізувати нейтральний простір.

2. Включайте багато місця для зберігання

Сучасний Будинок Офіс - Відкритий стелаж дозволяє як зберігати і демонструвати свої речі.

Зберігаючи офіс організований може бути боротьбою за багато. Особливо, якщо ви кого-то, хто має тенденцію до поховано під некерованим столом, тому вкрай важливо, щоб включити безліч рішень для зберігання даних в вашу конструкцію.

Якщо у вас є вільне місце, шафи або вбудовані модулі ідеально підходять для зберігання великих предметів. Відкритий стелаж простий спосіб змішати функціональні елементи і елементи декору, а також.

Скандинавський Лофт Офіс - Коли офісне приміщення велике, створювати окремі прогалини в ньому.

Lake Home Office - м'яка кольорова палітра створює заспокійливу робоче середовище.

Перехідний Home Office - окремі ділянки вашого будинку, щоб отримати більше користі вашого простору.

Сучасний Елегантний офіс - Нейтральна колірна палітра ніколи не виходить з моди.

Мінімалістський Білий Офіс - Велике вікно приносить на відкрите повітря в центр мінімалістського простору.

3. Виберіть нейтральний

Pops Of Pink Desk Space - персоналізувати і збуджують ваше простір з унікальним декором.

Одним з основних прозрінь теорії кольору є те, що кольори, які обрані для прикраси простору може зробити сильний вплив на наш настрій. Синій, наприклад, часто інтерпретується як заспокійливий, в той час як жовтий колір, як було показано, щоб викликати тривогу.

Так як офісне приміщення є місцем , яке ви хочете бути в змозі залишатися зосередженими, це може бути корисно встановити великі удари кольору  і емоційні реакції вони приносять – в стороні. Замість цього, зосередитися на вибір в основному нейтральну колірну палітру , яка дозволить вам поставити більшу частину вашої уваги на завданні.

4. Акцент з особистими речами

Наскільки це важливо, щоб мати можливість зосередитися в офісі, це також важливо, щоб створити простір, в якому ви будете щасливі витрачати час. Не забудьте включити деякі елементи декору і шматки стіни мистецтва, які підкреслюють ваші особисті смаки.

Один з найпростіших способів зробити це (в тому ж час створюючи згуртований дизайн), щоб дозволити вашим особистим речам, щоб диктувати свої акцентні кольори. Робіть все можливе, щоб відповідати сміливі відтінки в цих особистих речей і включити їх економно по всій кімнаті.

Жирне-наголос Сучасний офіс - Не бійтеся включати трохи кольору і забавну картину.

5. Привести у відкритому повітрі

Дослідження показують, що наявність природного світла в професійних просторів має в переважній більшості випадків позитивно впливає на продуктивність праці і моральний дух. Це має сенс тільки в тому, що ці поняття буде легко перевести на домашній офісному середовищі, так що знайти спосіб включити на відкритому повітрі.

Всякий раз, коли це можливо, вікно є невід’ємною частиною вашого дизайну. Подумайте про те, поєднавши свій стіл нижче підвіконня і вибір неінтрузівного жалюзі. Крім того, не соромтеся включати інші природні елементи у вашій конструкції. Свіжа зелень додасть кольору в простір і підвищити настрій.

Сучасна Pale Blue Офіс Нейтральна колірна палітра не повинна означати виключно бежевий. Блідо-блакитний пропонує м'який, втішний вигляд, що як і раніше залишається сучасним і свіжим.