Skip to main content

9 домашнього офіс Ідеї для вашого найбільш продуктивного простору Ще

З віддалених робочих місць, фріланс кар’єри, а також гнучкість роботодавця, все більше і більше людей вибирають з дев’яти до п’яти в кабіні. Замість цього вони залишаються вдома.

Вирізка на робочому місці відволікання, переповнені офісів, а найголовніше, раз переміщеннях, ті , хто може вийти в Інтернет і отримати роботу, не виходячи з дому , як правило , щасливіше і більш продуктивним. А також ніхто не судить їх для перебування в піжамах останні 10 ранку або що вони їдять на обід. Бонус.

Але отримання продуктивних годин роботи вимагає простору, яке дозволяє це.

Якщо ви не любите простір ви працюєте в, чесно кажучи, ви будете мати важкий час йде там. І всі ми знаємо, що це досить важко отримати роботу, виконану в першу чергу, чи не так?

Ось наша 9 будинку офіс ідея для вашого самого продуктивного простору ще:

Знайти потрібне місце

Вибір правильного місця у вашому будинку для офісу може здатися, що ніякої небезпеки, але скористатися моментом, щоб розглянути всі варіанти. Це може здатися очевидним, щоб прийняти найменшу або найменш використовувану спальню, але це більше, сонячної гостьова спальня кращий вибір? Може кімнаті робити подвійну роботу, коли нечасті гості залишитися з вами?

Якщо у вас є розкіш великого будинку, це також важливо враховувати, якщо ви чи не хочете, щоб перебувати в зоні з високим трафіком. Якщо ви концентріруетесь краще в той час як серед шуму і активності, приміщення від вітальні є хорошим вибором. Для спокійного притулку, запасна спальня по коридору повинна забезпечити більше спокою і усамітнення.

Є всі в готовому

Ви б не покласти срібло у вашій пральні, так що не розраховуйте офіс завершеним, поки не буде повністю укомплектованим з ручками, папером, конвертами, і все важливими зарядними пристроями. Чим менше раз в день ви повинні піти в пошуках чогось, тим краще.

Але агов, не забувайте робити перерви. Немає причин, щоб упакувати обід, правильно?

Обійми природного світла

Людські істоти запрограмовані, щоб відчувати себе щасливим (і, ми сподіваємося побачити підвищення продуктивності праці) при впливі природного світла. Візьміть те, що вікно простору у вас є і підкреслити його розташування вашого домашнього офісу. Якщо дозволяє простір, розбити осередки-стандарти і плавати ваш стіл від стіни, паралельно вікна. Ви будете розташовуватися так, щоб насолоджуватися видом без необхідності мати справу з відблисками.

І штучні

Всі вікна в світі не дадуть вам достатньо світла, коли темно на вулицю, так що не пропускайте атмосферу і практичність підсвічування. Це також чудова нагода для стилізації вашого офісу з освітленням декором. Додавання лампи завдань, настільної лампи і торшера можна комбінувати, щоб створити широкий спектр настроїв. Ідеально підходить для зимової роботи, коли ще не так рано-стояків перед сонцем.

Зберігайте речі так, як ви зберігаєте речі

Одним з найбільш прославлених частин, що працюють в домашньому офісі, що є жодна компанії випущеного металу картотека НЕ ​​гепнувся в вашому робочому просторі. Проте, вам все одно потрібно місце для зберігання важливих документів. Подивіться на шикарні но-практичні рішення для зберігання даних. Журнал стелажі гарні для тих, хто хотів би зберегти свої документи по вертикалі. Якщо ви паперовий укладальник, як я, простий бін тримає паля шукає кілька організована і навмисної.

Будьте в спокої

Pinterest відмінно підходить для офісу натхнення, але взяти більшу частину того, що ви бачите з зерном солі. Зрештою, функція повинна значно переважує форму. Ніщо не говорить це так ясно, як вибір столу стілець. Вам не доведеться йти на масивну чорну шкіру, але ви повинні бути впевнені, що ваш вибір забезпечує більшу підтримку спини і сприяє гарній поставі – Chic пластикових або дерев’яних стільців не збирається скоротити його на цю роботу.

Збережіть вашу шию (немає, на самом деле), зберігаючи верхню частину вашого комп’ютера на рівні очей. Ви будете виглядати трохи вниз на екрані, зберігаючи ваші повіки частково закриті і боротьби з втомою. Є багато стильних варіанти для моніторів і ноутбуків стендів, які дадуть вам імпульс вам потрібно.

Позеленіти

Не секрет, що рослина або два може зробити велику різницю в будь-якій кімнаті у вашому домі. Вибирають кілька рослин з низьким рівнем обслуговування, які будуть процвітати в середовищі офісу. Сукуленти зазвичай є безпечним вибором, а також класиків, таких як змії або фікусів.

Ви звичний квітка покупець? Зривати кілька з таблиці букета їдальнею і додати їх у вазу або поруч з вашим столом.

отримати комфортно

Sweatpants є офіційною одягом працювати з дому, чи не так? Але освоїтися більше, ніж просто одяг і стіл стільці. Якщо ваш офіс простір досить велика, ви можете розглянути можливість додавання стілець читання або кушетку для прийняття викликів або з перервами.

Якщо ви плануєте приймати відвідувачів в офісі, призначити деякий простір для них. Чи будете ви зробити вибір на користь більш неформальній установки, як описано вище, або дотримуватися простих стільців перед вашим столом простір? У будь-якому випадку, налаштовуючи свій офіс, щоб розмістити Вас і кого ви запросите в свій офіс вимагає думав про те, як ви будете використовувати простір.

Зробити це ваше

Просто тому, що ви вдома, не означає, що ваш домашній офіс повинен бути без особистого дотику. Фотографії вашої родини, надихаючих цитат або творів мистецтва, а також значущих дрібнички спритності можуть зробити ваш офіс відчувати себе більш доступним і самостійно.