Skip to main content

9 רעיונות Office Home עבור השטח הפורה ביותר שלך עד כה

עם עבודות מרחוק, קריירה עצמאית, וגמישות המעסיק, יותר ויותר אנשים בוחרים מתוך תשע עד חמש בתוך חדרון. במקום זאת, הם נשארים בבית.

חיתוך החוצה הסחת דעת עבודה, משרדים הומים אדם, והכי חשוב, זמן נסיעה, מי יכול לקבל באינטרנט ולבצע עבודה מבלי לצאת מהבית הם בדרך כלל מאושרים ופרודוקטיביים יותר. וגם אף אחד לא שופט אותם להישאר בפיג’מה שלהם בעבר 10:00 או מה הם אוכלים לארוחת צהריים. בונוס.

אבל מקבל שעות עבודה פרודוקטיבי דורש מרחב המאפשר זאת.

אם אינך אוהב את החלל אתה עובד, די בכנות, יהיה לך קשה להגיע לשם. וכולנו יודעים שזה קשה מספיק בלעשות את העבודה מלכתחילה, נכון?

הנה הרעיונות במשרד 9 בתינו עבור השטח הפורה ביותר שלך עד כה:

מצא את החלל התקין

בחירת המרחב התקין בביתך עבור משרד אולי נראית כמו no-brainer, אבל לקחת רגע לשקול כל אופציה. זה אולי נראה מובן מאליו לקחת השינה הקטנה או לפחות בשימוש, אבל הוא שנת האורח הגדולה, שטופי שמש בחירה טובה יותר? החדר יכול למלא התפקיד כפול כאשר אורחים נדירים להישאר איתך?

אם יש לך את הלוקסוס של בית גדול, זה חשוב גם לקחת בחשבון אם אתה עושה או לא רוצה להיות באזור תנועה גבוהה. אם אתם מתרכזים מיטב בעוד בתוך רעש ופעילות, חדר הנחה של הסלון הוא בחירה טובה. עבור מחפשי שקט, חדר פנוי במסדרון צריך לספק יותר שלווה ובדידות.

יש הכל בהיכון

אתה לא תשים סכו”ם שלך בחדר הכביסה שלך, אז אל תסמוך כהונתך כנושא שלם עד שזה מלא ומצויד עם עטים, נייר, מעטפות, ואת המטענים הולכים חשובים. הזמנים פחות יום אתה צריך ללכת לחפש משהו, כן ייטב.

אבל היי, אל תשכחו לקחת הפסקות. אין סיבה לארוז ארוחת צהריים, נכון?

חבק אור טבעי

בני אדם מתוכנתים להרגיש מאושר (ובתקווה לראות הפרודוקטיביות) בעת חשיפה לאור טבעי. קח בחלון מה מקום יש לך ולהדגיש אותו עם הפריסה של המשרד הביתי. אם ההיתרים במרחב, לשבור את הסטנדרטים הכוך לצוף שולחנך הרחק קיר, במקביל לחלון. אתה תהיה בעמדה כדי ליהנות מהנוף מבלי להתמודד עם בוהק.

ומלאכותי

כל החלונות בעולם לא ינתנו לך מספיק אור כשחשוך בחוץ, אז לא להתעלם מהאווירה והמעשיות של תאורה מבטאת. זוהי גם הזדמנות מצוינת סגנון המשרד שלך עם תפאורה ותאורה. התוספת של מנורת משימה, מנורת שולחן, ואת מנורת רצפה ניתן לשלב כדי ליצור מגוון רחב של מצבי רוח. מושלם לעבודה בחורף, כאשר אפילו לא כל כך מוקדם התעוררתי הם עד לפני השמש.

דברי חנות הדרך שאתה לאחסן דברים

אחד החלקים המפוארים יותר של עובד משרד ביתי הוא שאין מתכת-הנפיק חברת תיקייה צנחה ב סביבת העבודה שלך. עם זאת, עדיין תצטרך מקום לאחסון מסמכים חשובים. חפש פתרונות אחסון שיק-אך-מעשי. מתל מגזין טוב לאלה שאוהבים לשמור את המסמכים שלהם אנכיים. אם אתה מערה נייר כמוני, פח פשוט שומר ערימות מחפשות משהו מאורגן מכוונת.

להיות נינוח

Pinterest הוא נהדר עבור השראה במשרד, אבל לקחת את רוב מה שאתה רואה עם גרגר של מלח. בסוף היום, פונקציה צריכה עולה בהרבה טופס. שום דבר לא מדבר על זה כל כך ברור כמו הבחירה של כיסא ושולחן. אתה לא צריך ללכת על עור שחור גדול ממדים, אבל אתה צריך להיות בטוח כי הבחירה שלך מספקת תמיכת לאחור גדולה ומקדמת יציבה טובה – פלסטיק שיק או כיסאות עץ לא הולכים לחתוך אותו לתפקיד זה.

שמור הצוואר שלך (לא, באמת) על ידי שמירה על החלק העליון של המחשב בגובה העיניים. אתה תיראה מעט למטה על המסך, שמירת העפעפיים שלך סגורים חלקית נלחם בתשישות. יש המון אפשרויות מסוגננות עבור ביציעי צג מחשב ניידים שינתנו לך את הדחיפה שאתה צריך.

קדימה ירוק

זה לא סוד כי צמח או שניים יכול לעשות הבדל גדול בכל חדר בבית שלך. בחר כמה צמחי תחזוקה נמוכה כי ישגשגו סביבת המשרד שלך. בשרניים הם בדרך כלל בחירה בטוחה, כמו גם קלאסיקות כגון צמחי נחש או גומי.

האם אתה קונה פרח רגיל? רק לקטוף כמה מן זר שולחן האוכל ולהוסיף אותם באגרטל על או ליד השולחן שלך.

קבל נוח

מכנס טרנינג הוא ההלבשה הרשמית של עבודה מהבית, נכון? אבל מקבל נוח יותר מאשר רק בגדים וכסאות שולחן. אם את שטחי משרדים גדולים מספיק, אתה יכול לשקול להוסיף כיסא קריאה או ספה על שהקדשת שיחות או לקחת הפסקות.

אם אתה מצפה לקבל מבקרים במשרד שלך, לייעד שטח גם בשבילם. האם תבחר התקנה פורמאלית יותר, כפי שתואר לעיל, או להישאר עם כיסאות פשוטים בפני שטח השולחן שלך? כך או כך, הקמת משרדים כך שיתאים גם אתה וכל אדם שתזמין למשרד שלך נדרשת חשיבה כיצד תשתמש במרחב.

תהפוך את זה לשלך

רק בגלל שאתה בבית לא אומר במשרד הביתי שלך צריך להיות ללא נגיעות אישיות. תמונות של המשפחה שלך, ציטוטים מעוררי השראה או יצירות אמנות, ועל חפצי נוי משמעותיים יכולות לעשות במשרד שלך להרגיש יותר ונגיש משלך.