Skip to main content

Clever Передпокій Декор Ідеї – Як Amp Up Стиль в вашому коридорі

Просто тому, що зал не «номер» в традиційному сенсі цього слова, не означає, що слід нехтувати. Ваш коридор є першим, що гості бачать, коли вони приходять, так що задає тон для іншої частини вашого будинку. Ви хочете, щоб створити простір, яке говорить з вашого дизайну чуттєвості, в той же час функціональним і привітні. Схоже, високий порядок, але з трохи винахідливості, ви можете створити досить шлях з великою кількістю особистості.

отримати організованою

Використовуйте кожен квадратний дюйм. Просто тому, що вам не вистачає передній зал шафи чи ні місця для жертовника, не означає, що ви повинні кинути свій матеріал на першу поверхню ви бачите. Візьміть приклад з Деталлю блог і «пакет стільки функціональність, скільки можливо» з настінного організацією. Химерний знак або улюблений шматок мистецтва зачарує будь-якого, хто походить від.

Створення галереї Стіни

Деякі можуть бачити порожній коридор, але ми бачимо, галерея просто чекає, щоб статися. Підвісні сімейні портрети, фотографії, і робота є простим рішенням, щоб дати вашому шляху особистого контакту. Вибір координуючих кадрів в одному кольорі, як ми бачимо, в цьому довгому коридорі з стилю в будинку, створює згуртований погляд.

Перейти Жирні З смугастими шпалерами

Дивлячись на безвідмовний спосіб миттєво оживляє? Палуба ваші зали в смужку. Чорно-білий класичний. Або грати з комбінацією весело кольору для додаткового поп-музики. Для орендарів і нерішучих типів? Там це знімні шпалери! (PS Ось 10 шкірки і пряника брендів ви повинні знати).

Додати зображення Ledge

Голі стіни випрошуючи візуальний стиль. Зображення карниз ідеально! Крім всього світлин можна відобразити брязкальця і ​​значущі Momentos. Хочу більше? Підвищення ефекту з обрамленими відбитками.

Візьміть його в сучасному напрямку

Вболівальник сучасної естетики? Додаткові нейтральні тони, гладкі підлоги, геометричні візерунки, і куратор частини акценту виробляють холодний, сучасний потік. Потрібно місце, щоб заховати речі? Заміна в лавці зберігання.

Будьте короткі з спорядженням

Скажіть «Bonjour» в цьому паризькому стилі передпокої. Білі стіни і легкі дерев’яні підлоги з чистим аркушем. Наполягати французький шарм з картатим бігуном, кольором заповнених вазами і обрамленням мистецтвом. Très шик!

Розширте простір з дзеркалами

Кругле дзеркало і вузька консоль є кращим другом мешканця квартири в. Але не вірте нам на слово. Привітний вхід цього холостяцького, розроблений Ніколь Уоттс, є незаперечним доказом.

Злива речі з Ботанічним Покриття для стін

Незручні макети часто потрапляють в безладді, як домовласники боротися, щоб правильно призначати їх. Виклик прийнято! Одягнути одноманітність зал з жирним ботанічним стінного покриття. Подумайте: Вердант лози, пальми, бананові листя, і кокетливі квіткові.

Lay Down зональний Килим

Довгий, вузький коридор? Ляжте площа килима, або, точніше, бігун, щоб визначити його і додати тепла. Дайте простір сплеск земляний фарби, потім шар в художні роботи і підвісні світильники. І, нарешті, прийняти його на наступний рівень з декількома рослинами.

Повісьте дерев’яні Гачки

Функція відповідає формі  і  моди в цьому записі з допомогою над океаном. Tuck пальто в шафу і повісити предмети , як тоталізатори і капелюхи на круглих дерев’яних гачках. Ці красуні з Muuto. Ви також можете набрати стильні набори з CB2 і Etsy.