Skip to main content

Custom ruumisäästlikke piirded Transform väikeses korteris Tel Aviv

Kosmos on tõepoolest suhteline, ja mida võib tunduda ülekoormatud, väike interjööri mõned võivad tunda nagu hubane kodu teistele. Aga 67 ruutmeetrit pole liiga palju ruumi töötada sõltumata millist teed te vaatate seda ja keerates seda piiratud ruumi kutsuv kodus võib olla keeruline väljavaade. Jätkuks seda ülesannet ja pakkuda stiili on maiade Studio, Michal Tchwella & Amir Navon, kes välja võluda ja tõi elu see lahe Tel Aviv korter . Ühendades mõned olemasolevad arhitektuurilised omadused kaasaegse eritellimusel ruumi säästvaid lahendusi, korter tundub nii rõõmsameelne ja stiilne, isegi samas suurendades olemasolevate piirkonnas.

Elutuba ja magamistuba väikeste Tel Aviv korter klaasvaheseina

Enamik pisikesi kodu korruseplaanid tugineda keskne eluruum, mis hõlmab ka köök ja söögituba ning selle Tel Aviv korter ei ole liiga erinevad selles osas. Elutoas on täidetud minimaalse sisustusega ja pööratava TV stand (rohkem nagu metallik pole) tagab, et mahukad kapid või meelelahutuskeskused on lihtsalt ei ole vajalik. Isegi raamaturiiul koos metalltorude ja puidust riiulid tugevdada seda filosoofiat, nagu köögis saare laiendatud countertop toimib söögituba. See keskosas on südames maja, kaks magamistuba, vannituba ja rõdu täites korteris.

Terastorude anda elutoa TV seista ja raamaturiiul juhuslik vibe

Terastorude anda elutoa TV seista ja raamaturiiul juhuslik vibe

Laiendatud köök saarel toimib cool söögilaud ja aitab piiritleda ruumi

Väike Tel Aviv korter ühendab köök ja söögituba

Vaata elutoas magamistoast on varjund korter

Window köögis kapid võimaldab läbipääsu loomulikku valgust magamistuppa

Puidust nišše ümbritsetud eritellimusel kapid sissepääsu juures korteris

Isegi disain magamistuba on intrigeeriv üks tuba eraldatud eluruumi kasutamise klaassein, samas kui teine ​​on korralikult tõmmatud taga köögimööbel teisel pool! Looduslik valgus rõdult filtreerib läbi nii need ruumid, tänu osavalt paigutatud aknad. Custom ehitatud kapid magamistoas ja pilkupüüdev puidust nišše elutoas lisada esteetiline võlu kaasaegse ja meisterlik makeover, mis peaks inspireerima paljud meie lugejad uuesti sarnaseid vahva väike-ruumi iseärasusi.

Lubjatud telliskivisein sees väike kaasaegne magamistuba

Custom kapid magamistoas annavad seda šikk kaasaegne välimus

Custom magamistuba garderoob üheselt paigutatud käepidemed

Toonitud klaas ukse ühendab magamistuba ja vannituba

Klaasseinad eraldi magamistuba alates vannituba

Ruumiplaneering pisikesi Tel Aviv korter

You may also like