Skip to main content

Easy Kitchen Wall прикрашаючи ідеї

Easy Kitchen Wall прикрашаючи ідеїВи любите переглядали останні дизайнерські журнали для кухні ідеї прикраси, але не має часу або бюджет великі реконструює? У нас є кілька швидких і простих порад про те, як прикраси, щоб дати вашій кухні поновлення гідне домашнього журналу. Краща частина полягає в тому, що ці кухні прикрашаючи ідеї можуть змішувати і поєднувати красиво – використовувати один або кілька разом.

Природно, ми бачимо речі на рівні очей першими, і один з найбільш помітних змін, які можна зробити, щоб прикрасити стіни кухні. Більшість зусиль кухні прикраси розміщені на прилади, стільниці, і кухонне гаджетів. Але стіни, де ви можете зробити великий вплив з легким DIY проект.

Візьміть швидкий погляд на вашій кухні. Що ви бачите в першу чергу? Тьмяна, нудна стіна? Або ще гірше, застаріла штучна фарбування в комплекті з плющем або фруктової тематикою трафарету роботою? Це час, щоб зробити зміни.

Оновлення кухні декор стіни з легким, дизайн підкованих змін перетворить приготування їжі і їдальнею досвід. Ось 5 кухня прикрашаючи ідеї, які займають стіни вашої кухні від втомлювався натхненно:

1. Три кольори палітри

Колір є одним з найшвидших і недорогих способів оновити кімнату. Але великі кольору стіни кухні не буває випадково. Секрет в триколірної палітрі:

Колір 1 : Існуючий колір кухні , які не можуть бути змінені. Це може бути колір стільниці або шаф.

Колір 2 : Нейтральний за вашим вибором. Використовуйте його для нової кухні кольору стіна , який доповнює колір 1. Це буде служити в якості декору фону.

Колір 3 : Колір , який робить вашу кухню унікальною. Це часто сміливий і несподіваний колір , який працює з вашою палітри. Колір 3 додають попи на вашу кухню. Використовуйте його в якості частини заяви для ваших аксесуарів , таких як барні стільці, вази або посуду.

Кращий спосіб знайти ідеальну три-колірну палітру, щоб захопити фарби зразків в відтінках вам подобається, і перетасувати їх навколо, поки ви не будете задоволені цією комбінацією. Після того, як ви знайшли підпис три-колірну палітру, зберегти набір фарби чіпів зручних для аксесуарів покупок.

2. Кращий кухні прикрашаючи ідеї почати з Координатором

Постарайтеся, щоб побачити ваш поточний декору кухні шляху відвідувач буде переглядати його в перший раз. Прогулянка в вашу кухню і думати про те, що ви помітили. Є першим, що ви бачите, що вам подобається? Якщо немає, то що б ви хотіли побачити перший? Зробити це місце і найближчу стіну ваш координаційний центр.

Координатори є виділяється і візуально кидаються в очі. У порівнянні з іншою частиною кухні, координаційний центр є сміливим і унікальним. Для того, щоб створити фокус стіни в кухні, спробуйте один з цих методів:

  • Фарба ваших фокусних стін в сміливому відтінку, який ви вибрали для триколірної палітри вашої кухні в
  • Повісьте більшу частину мистецтва на фокальній стіні
  • Використовуйте текстуровані, візерункові або трепетно-кольорові шпалери

Будь безстрашним, коли перевдягання фокус – це тільки одна стіна.

3. Відкрити Стелаж – останні тенденції в Kitchen Decor стіни

Якщо ви оновили вашу кухню прикраси зі свіжих модних кольорів і вперед фокальній стіні, прийшов час, щоб додати шари. Останні тенденції в дизайні кухні відкритий стелаж, замість шаф. Цей погляд світлішає кухонну вгору, створюючи візуальний простір, але вимагає, щоб приховати всі Tupperware і невідповідні окуляри в меншій кількості шаф.

Замість того, щоб зірвати ваші верхні шафи, спробуйте оновити кухонну декор стіни, поміщаючи одну або дві плаваючі полки на відкритій стіні. Плаваючі полки бувають різних стилів і прості в установці. Тримайте плаваючі елементи дисплея полки мінімальними і кольору скоординовані для журналу готового виду.

Для більшого зміни, візьміть двері від одного або двох кухонних шаф і фарба або шпалери в задній частині шафи. Тепер у вас є нова відкритий дисплей полку. Для того, щоб дати нове життя на дисплеї, додайте LED під кабінетом освітлення, щоб підкреслити деталі. З живленням від батарей вогнів доступні, якщо шафа проводка є проблемою.

4. Ретельно куратором стіни кухні Дизайн

Встановіть кухню нарізно, додаючи штрихи вашої особистості. Галерея настінні колекції користуються популярністю у дизайнерів і журналів, тому що вони унікальні і зробити нудний стіна цікавим. Збирають улюблені об’єкти разом і використовувати їх в якості декору стін кухні.

Сучасні кухні прикрашаючи ідеї для колекції галереї стіни включають в себе:

  • Рамку обкладинки альбомів
  • Кошики
  • Рамка шпалери або зразки тканин
  • старовинні страви
  • Порожні старовинні рами різних форм і розмірів
  • різноманітність дзеркал

Там немає абсолютних правил проектування для створення кухні стіни галереї. Симетрична, візерункове або фристайл розміщення все хороші підходи. Щоб заощадити час (і додаткові отвори для нігтів на стіні), організувати свою колекцію на підлозі, перш ніж повісити на краще відстань і розміщення.

5. Персоналізація стіни кухні з Классной дошкою фарбою

Можения чорної дошки фарби є недорогим і відмінним способом народити акцент стіну на кухні. Чорний сміливий, привабливий колір стіна і ідеальне тло для постійно мінливого крейдяного мистецтва.

Якщо ви з простору стіни, двері або шафи поверхню інший великий дошка (і меню вечері) у виготовленні. Не забудьте шар. Плаваючий полк або колекція стіни галереї на вашій дошці стіни додає унікальний зовнішній вигляд ваші нових, натхненні кухонних стін.