Skip to main content

Free Up Лічильник простір з цими ідеями Малої Кухні організації

Чи є для приготування їжі і розважальних у вашій маленькій кухні важко? Кухня-студія розміру є проблемою для роботи, але кілька невеликих організацій кухні ідеї і пара годин вашого часу можуть перетворити вашу кухню підлітка в сучасну мінімалістську мрію для приготування їжі і святкування.

У нас є п’ять надихаючі, невеликі кухні для вас, що рок. Вони сповнені ідеї про те, як ви можете Declutter вашої кухні в свіжих, нових способах. Ми також включили деякі невеликі організації кухні продуктів, які допоможуть вам відновити або додати новий лічильник простору і знайти будинок для всіх предметів, які люблять тусуватися на свої прилавках.

1. Світло, яскравий і промислова невелика кухня

По-перше, розглянути картини вашу кухню в світло, яскравий білий, щоб освіжити його. Або покрити темні, застарілі стіни або двері кабінету з новим, новими знімними шпалерами.

Потім прийшов час викинути ці банки серця долоні ви ніколи не використовуєте, і вирішити, що ще залишається або йде. Після того, як ви отримали гарне уявлення про те, скільки ви працюєте, це час, щоб знайти будинок для всього, що залишилося.

Зберігайте те, що не є привабливим в ваших шафах. Інші елементи можуть відображатися на нових, промислових полицях ресторан стилі, бари і гачками, як на фото вище.

2. Малий сучасна кухня Завдяки модульній, прокатний острів

У багатьох невеликих кухнях є не так багато лічильника простору для роботи. Основні прилади, як кавоварка або мікрохвильова піч можуть з’їдати невеликий простір у вас є. Є рішення. Виберіть прилади, які можуть бути настінні або під шафу встановлено. Або додати надміцний настінну полицю для зберігання важких приладів, як мікрохвильова піч.

Невелика кухня острів може додати додатковий лічильник простору, а також зберігання – і навіть бар для сніданку. Маленькі, круглі або квадратні острова працюють краще в невеликих квадратних просторах. Розглянемо більш вузький острів для прямокутного простору. Диван консоль на колесах буде відмінна ідея, в більш, камбуз кухні. Ви можете згорнути його в кухню в міру необхідності, а потім покласти його назад позаду дивана, коли зроблено.

М’ясник блоки або барні візки та інші великі варіанти, тому що вони часто приходять з колесами, щоб згорнути свій острів з шляху. Більш висока візок добре працює з барні стільці.

3. Сучасна невелика кухня з плаваючими настінними полками для зберігання

Якщо у вас немає достатньої кількості кухонних шаф, але багато простору стіни, чистий, сучасний способу звільнити ваші лічильники кухні відображати і зберігати предмети на холодних плаваючі полицях або уступах, як вище кухня.

Хочеш, щоб дати вашу кухню високого дизайн виглядає як на фото? Група предмети за кольором і додати деякі предмети мистецтва або обрамлені фотографії. Залиште деяку область уступів порожній, щоб вони не виглядали занадто хаотичними.

Інший великий вибір дизайн в зображенні вище, є використання дзеркала на плінтус. Додайте дзеркало до секції стіни позаду стільниці, щоб розширити простір і відображає більше світла.

4. Невеликі організації кухня ідеї відрізняючи книжкові шафи

Додавання або заміна кухонних шаф можуть бути дорогими. І якщо ви орендуєте, проект може навіть не допускається. Чому б не купити хороші і недорогі книжкові шафи і зробити стіну для зберігання всіх елементів кухні?

Подивіться на високих, але вузьких книжкових шаф і змішувати і поєднувати двері, щоб приховати деякі пункти. Або вибір кошиків може служити ящики в ваших шафах, готові зловити всі дрібні предмети і постільну білизну.

Ще одна цікава невелика кухня ідея в зображенні вище, гаки над вікном для підвішування горщиків і каструль. Каструлі і сковорідки займають багато місця і підвісити їх в горщику стійки або гачки, це хороший спосіб, щоб звільнити шафа або лічильник.

5. мінімалістському кухні, яка приносить багато маленької квартира організації ідеї разом

Ця красива і зручна кухня працює, тому що більшість елементів є багатоцільовими. Низький книжкову шафу з встановленої стільницею створює острів зі зберіганням і протилежної поверхнею. У затишних містечках можуть навіть провести невеликі прилади. Більше дюжини ножів знаходяться в невеликому ножовий блок на прилавку.

Бар з нержавіючої сталі настінний може містити кухонний посуд і з гаками, навіть кавові гуртки або менші каструлі і сковорідки. Тримач фужер настінний може також служити в якості плавучого уступу.