Skip to main content

Living חדרי עיצוב רעיונות לאוהבי ספרים

למרות חיים בעידן דיגיטלי של eReaders, שום דבר לא משתווה לחוויה העתיקה הימים של עלעול בדפים בפועל, שבי בבית הריח המוכר של נייר ודיו. ספריות בית פינות קריאה עדיין מחזיקים הפופולריות שלהם בגלל בני אדם כפי שאנו פשוט אוהבים להיות בין בנקי נייר אלה של ידע, הרפתקאות ורומנטיקה.

ספרייה בבית גדולה פורשה קירות מרובים יכולה להרגיש כמו חיבוק גדול סביב התושב שלו והוא יכול להחזיק חיים שלמים של קריאה המאפשרת לבעל להתעמק כיסי עבר של מידע; ביטוי של הלמידה והחקירה שלהם. אז, בואו לחקור סגנונות שונים של חדרי מגורים לאוהבי הספר …

Living חדרי עיצוב רעיונות לאוהבי ספרים

מקום מושלם להתקין ספרייה מתנשאת במיוחד סלון עם חלל פתוח חייב להיות סביב גרם מדרגות. השרשרות עולות לספק הטיפוס המושלם העליון של עץ הדעת, המאפשרים נעצר ליד כל מדף לאורך הדרך. אם המדרגות שלך בבית הוא של המגוון המסורתי יותר ומרחב הוא בפרמיה, אז אתה עדיין יכול לנצל את החלל בשימוש מתחתיו עבור אוסף הספרים שלך. כיסא הדיקט המעודן אימס היצוק משחק את התפקיד של כיסאות מבטאים כאן.

חדרי המגורים שלנו הם כתם הרפיה מוכן שבו טרקלין עם ספר טוב בסוף היום ארוך, או במהלך סוף שבוע עצלן. על ידי הזזת ספה רק מעט מהקיר, ב לכיוון מרכז החדר, שטח נרחב ניתן ליצור עבור ההתקנה של סט של מדפי ספרים מאחוריו. מדפי ספר Narrow לא יגרמו חיסור ענק של שטח רצפה מהחדר. ניתן לרכך את המראה עם המיקום של כמה צמחים דקורטיביים עליים מקורה בית מייצג אינטרס מוסף שונה גבהים.

כוננית יכולה להיבנות גם לעיצוב העיד משלך על ידי מומחים. אתה יכול ליצור סראונד שבו לתלות את הטלוויזיה, כאשר תסיים עם הקריאה שלך. אל תשכחו להתקין סולם ספרנים עבור אלה כתמים גבוהים על הסט שלך של מדפי קיר ייחודיים מדי.

הדפסי אמנות אלה שלושה, רכובים מול הכוננית, לשבור את הבנק של ספרים וליצור עומק לתצוגה. נסה תלוי אוסף משלך של הדפסי אמנות על השולים החיצוניים של המדפים שלך מראה חדש. אפשרות זו גם מאפשרת לך ליהנות בגלריה שלך מבלי להתפשר על שטח אחסון, כפי שאתה עדיין יכול לשכן רב של הספרים שלכם מאחורי הגרפיקה האהובה.

אנשים רבים עשויים לחשוב כי הם פשוט אין מקום בסלון שלהם עבור ספריית בית גדולה אבל לנסות בהתחשב בכל מקום בודד זמין. תראה אנכי ואל תשכחו כי הפערים הצרים בין הדברים, כמו חלונות, יכולים לספק שטח אחסון בספר בשפע.

כוננית העידה ניתן מוכללות המרזבים, אופציה נהדרת אם אתם חיים תחת תקרה משופעת. במיקום אסטרטגי מנורות שולחן ליצור כתמים שונים לקריאה.

אם אין לך את הכסף הפנוי עבור כוננית העידה אז יש אפשרויות רבות נהדרות צפו או בודדות כמו אלה איקאה מעטרים סלוני סקנדינביה.

אם יש לך קצת ידע DIY מוצק אתה אפילו יכול להתקין בעצמך כדי להתאים חלל מביך בשימוש בביתכם.

כוננית מתנשא זה נותנת עומק, עניין וחמימות רבים לחדר חיוור ארוך. הספרים ליצור קיר תכונה יפה, בדיוק כמו טפטים בדוגמת או ציפוי עץ עלול לעשות, בעוד גם בעל הערך המוסף של להיות שימושי.

כוננית יכולה גם ליצור קיר המפריד צף שימושי ואטרקטיבי סעיף בחדר ארוך במיוחד, יעוד מאזור אחד למשנהו.

בשנת ספרייה בסלון זה אנו רואים חפצים מזכרות יקרות peppering ארון הספרים לשבור את הים של ספרים.

מערכת מדפים אפורה כהה יוצרת מראה מתוחכם.

תאורת LED Clever יכול לשנות את המראה של הסדר ממדפי הספרים שלך.

אתה יכול לבחור רק פריטים הדקורטיביים שלך מקיר הספרייה הביתית. תצוגה זהו שילוב בטוב טעם של קנקני זכוכית, אגרטלים מסובכים, ופסלים גיאומטריים.

You may also like